ryan_couture
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Trzydziestojednoletni Ryan Couture (MMA 8-3) poszedł w ślady ojca i związał swoją karierę z Bellatorem. Wiadomość tę ogłoszono publicznie w trakcie ostatniej gali organizacji.

Syn członka galerii sław UFC, Randy’ego Couture’a (MMA 19-11), w rozmowie z portalem Sherdog.com zdradził, iż bardzo się cieszy z ponownej współpracy z Scottem Cokerem, z którym poznał się w czasie występów w Strikeforce. Dla przypomnienia, ostateczny bilans Ryana w sześciokątnej klatce wynosił 6-1. Amerykanin dodał też, że będąc w Bellatorze zamierza podołać wyzwaniu, jakim jest zostanie jednym z czołowych zawodników wagi lekkiej.

Swego optymizmu z podpisania kontraktu nie ukrywał menadżer zawodnika, Sam Spira. Przypomniał on sytuację z zeszłego roku, gdy Randy nie mógł stanąć w narożniku syna w przegranych walkach z Rossem Pearsonem (15-7-1) oraz Alem Iaquintą (MMA 8-3-1) z powodu konfliktu pomiędzy nim a Daną White’em spowodowanym przyjęciem oferty Spike TV dotyczącej udziału w realisty show „Fight Master”. Jesteśmy pewni że będzie on dobrze traktowany w Bellatorze i nic nie będzie stało na przeszkodzie, by sam dobierał skład swego narożnika – powiedział menadżer.

Debiut Ryana w okrągłej klatce Bellatora będzie szansą na kontynuację pasma zwycięstw rozpoczętego od dwóch wygranych w organizacji Battlegrounds MMA.

2 KOMENTARZE

  1. Ryan jest przeciętny, ale nazwisko Couture ładnie by wyglądało w rekordzie Helda.

  2. gdy Randy nie mógł stanąć w narożniku syna

    to już jest przegięcie!


    Learn a lesson from a dog; no matter what life brings you – kick some grass over that shit and move on.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.