Ryan Bader, który 12 maja zmierzy się z Muhammedem Lawalem, w turnieju wagi ciężkiej organizacji Bellator, chciałby w finale tego wydarzenie mieć okazję do walki z Fedorem Emelianenko.

Jeśli miałbym wybrać sobie zawodnika, z którym chciałbym zmierzyć się w finale, byłby to Fedro. Myślę, że wszyscy zawodnicy biorący udział w tym turnieju wybraliby właśnie jego. On jest prawdziwą legendą tego sportu i wygranie z nim w finale turnieju wagi ciężkiej, byłoby jak najwspanialsza bajka. Wydaje mi się jednak, że każdy z zawodników walczących w tym turnieju ma szansę, nawet Chael Sonnen.

Bader powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAFighting i dodał, że aktualnie skupia się na swoim najbliższym pojedynku.

Każdy z zawodników wnosi coś do turnieju. Fedor ma w sobie jakąś tajemnicę, pokonanie  go byłoby czymś wspaniałym, ponieważ on jest legendą. Chael potrafi swoimi gadaniem zbudować walkę. Zawsze też chciałem się z nim spróbować. Chętnie zawalczyłbym też z Mirem i przetestował jego umiejętności. Najpierw muszę jednak wygrać nadchodzące starcie i na tym się skupiam.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.