Po długim oczekiwaniu w końcu poznaliśmy nowego pracodawcę czołowego zawodnika kategorii półciężkiej, Ryana Badera. Jak poinformowało MMAjunkie.com, Amerykanin podpisał kontrakt z organizacją prowadzoną przez Scotta Cokera, Bellator MMA.

Bader (22-5 MMA) wygrał 7 ze swoich 8 ostatnich pojedynków. Jedyną przegraną w tym czasie zafundował mu niezwykle niebezpieczny Rumble Johnson. Co ciekawe, ma on na swoim koncie wygraną nad aktualnym mistrzem organizacji, Philem Davisem. Amerykanin jest kolejnym wzmocnieniem drugiej federacji na świecie. Niedawno podpisali oni także kontratky z Lorenzem Larkinem oraz sparingpartnerem Conora McGregora, Dilonem Danisem.

19 KOMENTARZE

 1. Bądź co bądź to ścisła czołówka półciężkiej w UFC, coraz biedniej w tej dywizji się robi. Tacy fighterzy jak Bader pewnie nigdy nie doszliby do tytułu, ale powinni po prostu być.

  Uwielbiam sposób w który Latifi upada po kolanie od Ryana.

 2. Pospieszyli się z free fightem od UFC. W takim układzie powinni dać Antka z Baderem, ale jeszcze nic straconego.

 3. To mnie znowuż utwierdza w przekonaniu, że korpo na całym świecie jest takie samo. Bierzesz co dajemy, albo spierdalaj. Dlatego z uśmiechem na ustach czekam jak Conorowi zamarzy się powrócić i spróbować postawić warunki :). Chociaż, mogę się nie doczekać pewnie, bo facet głupi nie jest i wie, że nie powojuje, bo jest numerem w Excelu, jak każdy. Stąd Floyd i ta cała szopka.

  Niemniej jednak będzie ciekawie.

 4. To mnie znowuż utwierdza w przekonaniu, że korpo na całym świecie jest takie samo. Bierzesz co dajemy, albo spierdalaj. Dlatego z uśmiechem na ustach czekam jak Conorowi zamarzy się powrócić i spróbować postawić warunki :). Chociaż, mogę się nie doczekać pewnie, bo facet głupi nie jest i wie, że nie powojuje, bo jest numerem w Excelu, jak każdy. Stąd Floyd i ta cała szopka.

  Niemniej jednak będzie ciekawie.

 5. Śmiesznie to wygląda zwłaszcza w zestawieniu z Asi deklaracjami o "byciu żołnierzem UFC". UFC jest jebanym korpo, które odstawi Cię na boczny tor, gdy krateczki w Excelu przy Twoim nazwisku zmieniają kolor na czerwony. Im szybciej wielu zakochanych w UFC fighterów to dostrzeże, tym lepiej dla nich.

 6. Mi się bardzo podoba różnorodność gal to bardzo sprzyja, tylko że Bellator mimo że potrafi zdobyć takie perełki jak Bader, Larkin, Rory itd potrafi spierdolić ściągając emerytów a oddając młode gwiazdki Helda do UFC, lub wcale nie promować młodych gniewnych.

 7. Amerykanin jest kolejnym wzmocnieniem drugiej federacji na świecie..

  :benny:

  SPOILER
  http://mmania.pl/cdn/news/15/7195.jpg

  Bądź co bądź to ścisła czołówka półciężkiej w UFC, coraz biedniej w tej dywizji się robi. Tacy fighterzy jak Bader pewnie nigdy nie doszliby do tytułu, ale powinni po prostu być.

  Uwielbiam sposób w który Latifi upada po kolanie od Ryana.

   Tzw.wniebowzięcie hehe

 8. Szkoda. Dla Manuwy w sam raz byłby.

  Mi się bardzo podoba różnorodność gal to bardzo sprzyja, tylko że Bellator mimo że potrafi zdobyć takie perełki jak Bader, Larkin, Rory itd potrafi spierdolić ściągając emerytów a oddając młode gwiazdki Helda do UFC, lub wcale nie promować młodych gniewnych.

  Raczej młode gwiazdy same odchodzą gdy skończy im się kontrakt, bo mimo wszystko UFC>>Bellator jeśli chodzi o poziom zawodników. Dla nich Bellator to dobre miejsce by sobie nabić wartość w świecie MMA, co daje możliwość otrzymania rywala z wyższej półki w debiucie, tj Alvarez, czy Held.

 9. I to byłby idealny rywal dla Tomka Narkuna na narodowym. Wójcik byłby Polskim Jacare :d. Dziwnie ostatnio UFC rozdaje karty.

 10. Że też "trzecia" organizacja na świecie nie włączyła się do walki o Niego…pewnie za mało lajków miał na fejsbuku

  Ale nie ma co płakać zgarnęli równie łakome kąski na światowej scenie mma…. Popusia i Burneike :DC:

 11. Szkoda mi go i nie szkoda. Zawazylo pewnie, ze nie chcial byc pod koniec kariery tylko i wylacznie gatekeeperem, a pas mistrzowski Bellatora to zawsze lepszy pieniadz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.