Ryana Badera, który 12 października zmierzy się z Mattem Mitrione w pierwszym półfinale turnieju wagi ciężkiej organizacji Bellator, uważa że jego przewagą w tym starciu będą zapasy i wytrzymałość.

On ma nieco braków w swoich umiejętnościach zapaśniczych, a ja jestem świetny w tej płaszczyźnie. Dysponuję też świetnym kardio, co na pewno zadziała na moją korzyść. Mam zamiar więc wyjść do tej walki i wykorzystać swoje mocne strony.

Mitrione natomiast w rozmowie z serwisem MMAJunkie stwierdził, że nie dopuszcza możliwości, aby to Bader wygrał z nim swoją wytrzymałością i zapasami.

Cieszę się, że Bader czuje się pewny swego i opowiada o tym, że zmęczy mnie w parterze. Problem polega jednak na tym, że najpierw musiałby mieć wystarczająco dużo siły, aby tego dokonać, a ja nie sądzę, aby tak się stało. Cieszę się na naszą walkę. Bardzo go lubię, ale dziwnie będzie skończyć go przed czasem na oczach ludzi.

Do starcia obu zawodników dojdzie już 12 października.

3 KOMENTARZE

  1. dziwnie będzie skończyć go przed czasem na oczach ludzi.

    Co to za bezsensowne puerdolenie? Raczej to jest dobre, gdy skończy się walkę przed czasem na oczach licznej publiczności. No debil:crazy::facepalm:

  2. Co to za bezsensowne puerdolenie? Raczej to jest dobre, gdy skończy się walkę przed czasem na oczach licznej publiczności. No debil:crazy::facepalm:

    On tam powiedział, że się cieszy, że będzie z nim walczył, bo go bardzo lubi. I że dlatego niezręcznie go będzie skończyć na oczach ludzi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.