Po raz dziesiąty w Białogardzie, wydarzenie z mnóstwem sportowych emocji, dla wszystkich fanów sportów walki i nie tylko – RUNDA X DWM Fight Night! Galę cechować będzie mocna karta, na której zobaczymy siedem zawodowych walk i trzy pojedynki semi-pro. Już 19 czerwca o godzinie 19:00 w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Białogardzie, ul. Grunwaldzka 46.

Walka wieczoru
Dawid Romański (MMA 3-1) vs Sergey Litvinov (MMA 4-3)

Karta główna
Marcin Sianos (MMA 4-6) vs Filip Toe (MMA 5-4)
Alan Kwieciński (MMA 1-4) vs Bartosz Graczyk (MMA 0-0)
Filip Bątkowski (MMA 2-1) vs Michał Rybak (MMA 0-0)
Adrianna Kreft (MMA 0-0) vs Katarzyna Wróblewska (MMA 0-0)
Samuel Vogt (MMA 1-2) vs Bartosz Słomiak (MMA 2-0)
Damian Piwowarczyk (MMA 2-0) vs Roman Kononov (MMA 2-2)
Kacper Ciemny (MMA 0-0) vs Krystian Wiśniewski (MMA 0-0)

Semi-pro
Eryk Maj vs Filip Jarocki
Jakub Ciemny vs Adrian Bałda
Grzegorz Stabach vs Miłosz Melchert

Romański zawodowcem jest od niedawna, ale jego amatorskie starty sięgają aż do 2013 roku. Jako amator bił się z obecnym mistrzem KSW, Sebastianem Przybyszem. Z sukcesami startował też w zawodach na zasadach kickboxingu, a teraz będzie chciał zmazać ostatnią i jedyną porażkę w bilansie, jaką zadał mu Dawid Pasternak – a będzie miał okazję dokonać tego już 19 czerwca na gali RUNDA X DWM Fight Night.

Jego rywal Sergey Litvinov na ostatnie pięć pojedynków, czterokrotnie udało mu się zwyciężyć. Będzie to jego pierwsza walka w Polsce. Swoje boje toczył na Ukrainie w organizacji Road to WWFC.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.