KSW 17: Revenge

Data: 26 listopada 2011
Miejsce: Atlas Arena, Łódź, Polska
Transmisja: Polsat

Walka wieczoru:

84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Jesse Taylor (20-7)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg.: Rameau Thierry Sokoudjou (12-9) vs. Jan Błachowicz (13-3)

70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)
84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)
84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. James Zikic (20-8-2)
77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)

513 KOMENTARZE

 1. wpisywaliście datę na chybił trafił ? a może ktoś z KSW puścił parę z ust ? 🙂

 2. Było już gdzieś info, to pewna data.
  EDIT: Nie wiem czy nie w jakimś wideo z wywiadem; albo Chalidow przy okazji seminarium Overeema, albo ktoś dla EFMMA (właściciele, rozal albo janek)

  AKA 'Sobral’

 3. Ktoś nawet tutaj, na forum podał taką datę.
  Taaa… Znowu ten TBA 😀

 4. Pudzian przygotowuje sie pod tego TBA przecież! Dobry rywal i ma znane nazwisko, to pomoże Pudzilli w podskoczeniu w rankingach Laughing

 5. Ten TBA to ma zdrowie…

  Póki co 3 walki zapowiedziane a w każdej walczy!

 6. TBA widziałem w rozpiskach wielu gal UFC, nie wiem jak mu poszło, ale UFC to UFC Laughing

 7. Na UFC łapał kontuzje i nie walczył.. Odszedł i spokojnie u nas buduje rekordLaughing

 8. przydaloby sie juz troszke kart odkryc, zeby znowu ie bylo tak ze tylko wiadomo ze walczy Mamed i Pudzian, a oni wypuszcza bilety. ja chce wiedziec za co place

 9. WAR TBA!!! Jak znowu go kimś zastąpią w ostatniej chwili, to będzie skandal!

 10. Podobno albo Łódź albo Katowice, przynajmniej tak Martin zapowiadał po 16-stce.

 11. Nie chcę nic mówić, ale wrocławska Hala Stulecia będzie wtedy już po remoncie ;)))

 12. nie chwalcie tak tego tba, bo zaraz "redaktor" napisze o nim interesujący materiał…. Laughing

 13. TBA ma trzy walki w jeden wieczór ten to jest kozak.

  I jeszcze jedno jak Pudzilla ma walczyc w open weight to albo dostanie jakieś sumo lub Sappa albo jest przypasiony koksem.

 14. Przecież wiadomo że Pudzian znowu będzie walczył z Thompsonem.

  1. Thompson ma kontrakt z KSW na jeszcze jedną walkę.
  2. Wszyscy chcą rewanżu: Pudzian, James i KSW. Kibice także.
  3. Właściciele KSW powiedzieli w jakimś wywiadzie że priorytetem jest rewanż z Thompsonem, ewentualnie jeśli nie uda się go zorganizować to z Sylvią.
  4. Thompson mówił że dostał masę ofert, a jak widać nie słychać o jego walkach, więc czeka na KSW…

  ;p

 15. Liczę na obecność Materli. Jeżeli nie Kułak to może Vasilevsky, Paraisy lub… Nakamura 🙂

 16. Michał Materla vs. Mario Miranda 😉
  Byłoby zajebiscie!
  A Nakamurę (tyle że Keitę) to bym chciał dla Saidova 🙂

  AKA 'Sobral’

 17. Rewanż z Thompsonem ma sens tylko w głowie Pudzianowskiego. Wątpię, że by dużo osób chcialo zobaczyć ten pojedynek. Ja bym nie chciał.

 18. Ja osobiście też bym nie chciał. Pudzian musi się odkuć psychicznie. Na jego miejscu po kolejnej przegranej odpuściłbym to sobie, gdyż jak to powiedział "do mistrza świata 😀 " nie dojdzie.

 19. Ciekawi mnie jak Saidov radziłby sobia z gumową gardą Szwajcara. 😉 Mi się to wydaje jak najbardziej możliwe, Vasilevsky walczył poza M-1 to Enomoto chyba też by mógł.

 20. Bezimienny, no wlasnie o to mi chodzi. Pudzian jakby nie patrząc, jest w ciągłym treningu, daje głowe za to, że jest w stanie wytrzymać 2 rundy + dogrywke, a niestety okazuje się, że po pierwszej rundzie nie ma w ogole siły. Nie znam się na  przygotowaniach, ale wydaje mi sie osobiscie, że Pudzian ciężko będzie miał z wyrobieniem kondycji  ..i o ile nie będzie kogoś nokautował w pierwszej rundzie bądź poddawał, o tyle ciężko będzie miał wygrać.

 21. @pwn i ktoś tam jeszcze – Ja też bym nie chciał znowu Pudzian vs Thompson Dance . Ja chciałbym Pudzian vs TBA, by się w końcu przejechał na prawdziwym MMA : )

 22. jak Pudzian teraz przegra to wieszcze koniec jego kariery, przynajmniej w KSW

 23. Pudzian – koniec kariery, koniec oglądalności – PUDZILLA WRACA DO GRY! xD

 24. pwn

  Nie znam się na  przygotowaniach, ale wydaje mi sie osobiscie, że Pudzian ciężko będzie miał z wyrobieniem kondycji  ..i o ile nie będzie kogoś nokautował w pierwszej rundzie bądź poddawał, o tyle ciężko będzie miał wygrać.

  Odnośnie tej kondycji: jest wMMA sporo zawodników z ogromną masą np. Lesnar i Kondrad. Fakt obaj mieli doświadczenie z innych sportów walki, ale przecież Lesnar miał po swojej karierze zapaśnika długa kariere we wrestlingu. Tam chyba nie trenował kodycji. Mimo to potrafił przewalczyć 3 rundy z Herring'iem.

  Może poprostu to efekt dobrych treningów:

  http://www.megavideo.com/?v=QM381M45

  —————-

  Co sądzicie o ewnetualnej walce Błachowicz z mistrzem M1: <a href=”http://en.wikipedia.org/wiki/Vinny_Magalh%C3%A3es” title=”Vinny
  Magalhães”>Vinny Magalhães?

 25. @ Bezimienny

   

  Bardzo możliwe, nie neguje tego.. wiadomo, wrestling to dziadostwo, ale jednak jest bardziej zbliżone do "walki" , a pudzian jednak przenosił głazy, męcząc się przy tym krótko, budując inaczej mięśnie i kondycje. Wedlug mnie właśnie dlatego jest mu się ciężko przestawić.

   

  Zobaczymy Wanderleja Bazelaka jak kondycyjnie stoi 😀

 26. Pudziana zestawić z Bedorfem i tyle. Choć teraz, gdy już przegrał na ringach KSW, może okazać się zbyt późno by wypromować na nim polskie nazwisko.

 27. Z Bedorfem? Przeciętny widz oglądający KSW dla Pudziana nawet nie zapyta "Kto to jest Bedorf?". Po prostu przejdzie obok tej walki wzruszając ramionami. Fakt, Thompsona też ten Kowalski nie znał, ale dużo łatwiej mu go było przedstawić jako "godnego" przeciwnika.

 28. O promocję walki Pudziana, zwłaszcza w wykonaniu KSW, w ogóle bym się nie martwił. Casualom da się wmówić dosłownie wszystko.

 29. Odnośnie Pudzianowskiego – obstawiam motyw "kolejna walka o utrzymanie się w federacji KSW"

 30. Jak dla mnie, na chwilę obecną jedynym sensownym zestawieniem jeśli chodzi o Pudziana to byłaby walka z Bobem Sappem, zawodnik spokojnie do obicia przez Mariuszka, także na odbudowę idealny a do tego mega rozpoznawalny na świecie.
  Nikt inny nie przychodzi mi do głowy…

  AKA 'Sobral’

 31. Pudzian strasznie się podpala w walkach. myślę, że to brak obycia ringowego, a nawet sparingów. nie ma najlepszej kondycji, ale gdyby nie poruszał się tak spięty, nie stawiał wszystkiego na jedną kartę i akcję to mógłby wytrzymać jakieś niecałe 1,5 rundy solidnego tempa. a to jak na polskie podwórko standard, nawet w niższych wagach

 32. Może Giant Silva vs Pudzian?

  Swoją drogą jak tak patrzę na walki Pudziana to nie zdziwiłbym się gdyby zawodnikiem KSW który zadaje najwięcej ciosów w swoich walkach jest Mariusz

 33. Giant Silva bez szans, kiedy on ostatnio walczył? Za to Sapp jak najbardziej, ale na 99% Pudzian obali i Bob się podda…

 34. A czemu Materli niema on ma walczyć (Bagiński nawet w wywiadzie o tym mówił )

 35. Walka z Thompsonem jest moim zdaniem kompletnie bez sensu. Ale przecież wszystko musi być po myśli pudziana bo jak nie to nie będzie go w KSW = koniec oglądalności = koniec kasy

 36. Ja mam przeczucie, że Dżon zawalczy z Veghiem, a rewanż z Sokoudjou poczeka do gali bez udziału Pudziana.

 37. Tabera na emereturze, nie wiedziałemSmile. Powinni zrobić Sokodju jakąś obronę hmmm…. Nie dawno czytałem o powrocie Ricardo Arony hehe, marzenia….Tylko kto dla Różala ? Musi to być ktoś wywodzący się ze stójki, ale nic mi nie przychodzi na myśl. Dla Błachowicza jest wiele ceikawych opcji np.Vegh,Kazuhiro Nakamura, a jak się postarają to nawet Keith Jardinecrazy

 38. @Salami – Po porażce z Soko, na Błachowicza nie przyjedzie zawodnik, który nie dawno walczył jak równy z równym z Gegardem Mouassim .

 39. No tylko jest jeden mały problem, mianowicie Vegh walczy miesiąc przed KSW 17 (20 października) na gali Heros Gate 5 z Goranem Reljiciem…

 40. No tylko jest jedno małe wyjaśnienie, mianowicie Vegh walczył już w krótrzym odstępie czasu : )

 41. Ale chodzi mi o to co może stać się z zawodnikiem, który pokonał Marcusa Vanttinena, Bagę Agaeeva, Jonasa Billsteina i Grigora Aschugbabjana a niedługo potem wygrywa jeszcze z Goranem Reljiciem…

  AKA 'Sobral’

 42. A, w ten sposób ;] . No jak dla mnie to UFC, a przynajmniej Strikeforce stoją otworem Smile

 43. Jak udało na się nieoficjalnie ustalić federacja KSW, która przymierza się do swojej kolejnej gali KSW 17 planowanej na koniec listopada, prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie rewanżowego występu z kameruńsko – amerykańskim zawodnikiem Thierrym Sokoudjou (12-8). Zawodnik nazywany "Afrykańskim Zabójcą" okazał się przeszkodą nie do przejścia dla najbardziej utalentowanego fightera wagi półciężkiej w Polsce Jana Błachowicza (13-3) podczas gali KSW 15 na warszawskim "Torwarze" w marcu br.

  Według naszych informacji sztab zawodnika Team Quest zaakceptował zaproponowane warunki przez KSW kilka dni temu i rewanż jest już na etapie finalizacji umowy.

  Taka informacja pojawiła się na jednej z konkurencyjnych stron 🙂

 44. Wiadomo jak to jest z tymi konkuremcyjnymi stronami:)

  Poczekajmy na jakieś potweirdzenie.

 45. A Sokoudjou nie walczy w połowie pażdziernika na MFC 31 z Jimmo?

 46. Walczy, ale ktoś już chyba pisał, że dla Sokodjou to nie jest problem występować w tak krótkim odstępie czasu.

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 47. Jeżeli wygrywa ale po tym co zrobi mu Jimmo nie wiem czy będzie w stanie walczyć.

 48. Akurat to, że KSW prowadzi rozmowy z Sokoudjou nie jest żadnym newsem. Janek mówił nawet o tym publicznie.

 49. Jak dla mnie też walka Pudzian-Thompson nie ma na ten moment sensu. Gdyby Mariusz najpierw pojechał BESTIĘ Boba Sappa, a potem wziął się za WIELKI REWANŻ z POTĘŻNYM KOLOSEM, to by lepiej wyglądało – również czysto medialnie. No ale wiadomo, jak będzie – KSW od razu zakontraktuje rewanże Soko z Jankiem i Pudziego z Jamesem

 50. Nilg, ale Dżon po porażce z Soko zdążył już odprawić Valtonena 😉 Tak więc, KSW nie jest napalone na natychmiastowe rewanże.

 51. oficjalne info

  Łódź – Atlas Arena

  EXTRAFIGHTS:

  Mamed Khalidov vs. TBA
  Mariusz Pudzianowski vs. TBA
  Jan Blachowicz vs. TBA
  Antoni Chmielewski vs. TBA
  Michal Materla vs. TBA

  Artur Sowinski vs. TBA

  już to gdzieś widziałem…

  na plakacie widnieje Soko i Dvd więc wiemy kogo możemy się spodziewać.

  A Cipek już trzeci raz będzie walczył o titleshoota ?

 52. Ja bym chcial zobaczyc jeszcze na tej rozpisce Różala i Saidova

  Walka wieczoru:

 53. Właśnie kiedyś w wywiadze Kawul mówił, że Aslambek odpuszcza KSW 16 i będzie na KSW 17.

 54. Jeśli ma być Aslambek to albo będzie to ósma walka, albo Materla walczy z Antkiem zwalniając jedno miejsce z rozpiski.

 55. @Sebbeks

  No wiesz, Różal też miał być na KSW 17 a zawalczy na KSW Extra 3, także może Aslan ma tak samo…
  AKA 'Sobral’.

 56. Sokodjou wygra ponownie z Jankiem niestety.

  Jewtuszko wygra z Puhakką,Thompson oczwiście wygra z Pudzianem ,a Mamed jeśli dostanie kogoś z poza top15 to wygra.

 57. Sokodjou wygra ponownie z Jankiem niestety.

  Jewtuszko wygra z Puhakką,Thompson oczwiście wygra z Pudzianem ,a Mamed jeśli dostanie kogoś z poza top15 to wygra.

  To Kolega już nie musi oglądać gali 🙂

 58. Mamed może bedzie walczył z Natem Marquardt’em 😀 To by była dobra walka dla Mameda. Jesli się nie uda to licze na Leitesa

 59. Skoro zaskoczyli z jewtuszką na KSW to może niedługo ogląszą jednak walke Mamed vs Marquardt. Jak Mamed by go pokonał to nie było by innego wyjścia jak iść do UFC na „polowanie” 😀

 60. Nie wiem co wy z tym Marquardtem, Nate wyraźnie powiedział, że ma zamiar walczyć w wadze półśredniej.

 61. Irokez, super ! 😛

  Na ramach tego tematu chciałem przeprośić za mój wczorajszy wybryk z tym " burakiem ", ale nie mogłem się powstrzymać 😛

 62. Mamed, Jan i Iro – na te 3 walki czekam, reszta moze nawet nie byc 🙂

 63. Jakby dorzucili Moks z Saidovem bylbym naprawde pod wrazeniem fightcardu.

 64. Kornik z Irokezem… też może zwolnić miejsce dla Saidova, choć bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że Cipek z Antkiem zawalczy.

  PS. Nie będzie undercardu?

 65. W innym temacie jest napisane, że Cipek i Antek będą mieć zagranicznych rywali.

 66. Nie rozumiem sensu, dawania Kornika. Przegrał walkę w Irlandii, niech odbuduje się na KSW Ekstra. Zamiast niego dałbym Saidova.

 67. @Droni

  W czym widzisz problem zestawienia Kornika na KSW? Ostatnią swoją walkę w Polsce wygrał. Przeciętny Kowalski nawet nie skojarzy, że w międzyczasie przybyła mu jedna cyfra więcej do rekordu. Uważam, że to dobre posunięcie – niech go promują, a potem dadzą walkę o pas.

 68. Ja sądze , że dla Błachowicz , Iro i Mameda można dać już przeciwników pod gwiazdką 😉 O ile Soko nie taki pewny to sądzę ,że Niko Puhakka i Leites raczej będą 😉

 69. A Leites nie ma walczyć w Szwecji 28 Października? Jeżeli będzie walczył to na pewno nie będzie walczył z Mamedem.

 70. gdzies kiedys bylo napisane, ze on w ogole ma jakas kontuzje czy cos i nie bd walczyl na kssw17 najprawdopodobniej, no ale nie wiem ;p

 71. To pewnie re-match jak Thompson znowu . uważam ,że to zły pomysł odrazu na kolejną gale ta sama walka .tragedia .Silvia byłoby fajnie w Polsce i pewnie kasy dużo by nie wziął .

 72. to ciekawe czy Kułak będzie . Soko i Janek tez to naciągane no ale oby John wygrał

 73. Bileciki już zakupione teraz trzeba czekać jakich to przeciwników dostawią dla polaków 😉

 74. Wygląda na to, że KSW szybko odchodzi od polityki siedmiu walk na gali. Chyba, że robią nam jakąś niespodziankę.

  Mamed Chalidow – Thales Leites
  Mariusz Pudzianowski – James Thompson
  Jan Błachowicz – Thierry Rameau Sokoudjou
  Maciej Jewtuszko – Niko Puhakka
  Michał Materla – Vyacheslav Vasilevsky
  Aslambek Saidov – Rafał Moks
  Antoni Chmielewski – Magnus Cedenblad
  Artur Sowiński – Juha-Pekka Vainikainen

 75. Taką sobie rozpiskę wymyśliłem i poszedłem na kompot 😀 Ale połowy tej rozpiski jestem właściwie pewny

 76. Będzie 8 walk. Nie za dużo trochę? Chmielewskiego i Kornika śmiało bym przesunął na KSW Extra.

 77. 8 walk byłoby ok, gdyby nie te reklamy. Z pewnością pierwsze 2 polecą na Polsat Sport, reszta na otwartym.

 78. Połowa jest oficjalnie podana? Chyba mnie coś ominęło w weekend 😉 Chyba, że mówisz o połowie w sensie o Polakach bez rywali. Myślę, że cztery z ośmiu par z mojej rozpiski zobaczymy na KSW 17.

 79. Ludzie się nudzą przy tak dużej ilości walk. Gala traci na atrakcyjności. 5 walk by wystarczyło.

 80. Eh czy Ty chcesz tu kogos o atak serca przyprawic?:) jak zobaczylem Michał Materla – Vyacheslav Vasilevsky to mi malo nie wyskoczylo z piersi:)

 81. Mamed vs Leites
  Soko vs Jan
  Pudzian vs Thompson
  Puhakka vs Jewtuszko
  Moks vs Saidov

  wystarczy.

 82. Cieszy mnie bardzo, że na jesień odbędą się dwie naprawdę mocne gale w Polsce. Szkoda tylko, że w jednym miesiącu są obydwa eventy, bo z powodów finansowych będę mógł obejrzeć na żywo tyko jeden z nich. I wydaje mi się, że wielu ludzi też będzie mieć ten problem, bo karta walk MMA Attack jest dla mnie tak samo interesującą jak KSW

  @up

  ale kilku walk zawodników, którzy walczą na MMA Attack nigdy nie widziałem, w przeciwieństwie do KSW gdzie tylko Kulti jest dla mnie "świeży" 😉

 83. Ja wybrałem KSW – do MMA ATTACK musze sie przekonać – zobaczymy jak gala wypali. ( NaKSW byłem i sie nie zawiodłem – świetne show).

 84. Bodzio: Bez przesady, na głónej karcie UFC jest akurat 5 walk i nikt nie ma z tym problemu. Na KSW undercard nie występuje.

 85. Tylko, że UFC nie jest raz na pół roku i nie walczą co chwilę ci sami zawodnicy.

 86. Chcialbym zeby KSW wypuszczalo 4 duze gale i 6 malych , ale to tylko marzenie.:)

 87. @ Yagiel

  3 duże? 3 duże gale to tylko w tym roku będą bo zawsze są dwie i w tym roku na razie była tylko jedna mniejsza gala a poza tym wszystkich małych gal KSW do tej pory było, aż 3

 88. Rozpiska Escobara jest strasznie interesująca. Wszystkie walki z jego podanych z chęcią bym zobaczył. Co do Materli, również przewiduje walkę z Kułakiem. Po takiej dłuższej przerwie nie widzę Modela w tym starciu, zwłaszcza po tym, co pokazał Cipao.
   

 89. Blagam, tylko NIE walka z Sakuraiem. Co ta walka da Mamedowi, no co?

  A co ma mu dać? Przybliżyć do UFC, skoro Mamed chce zostać w Polsce?

 90. Na pewno nie jest tym co obiecuja K&L, walka z mozliwie najlepszymi przeciwnikami.

 91. Dlaczego nie? Sakurai to naprawdę solidny zawodnik, a Mamedowi przyda się „wyrównanie porachunków”

 92. A widziales Puczi jak ostatnio Sakurai sie meczyl z kolesiem z ujemnym rekordem?

 93. Jeżeli ewentualny pojedynek z "weteranem Pride" miałby trwać dłużej niż 2 poprzednie walki, to jestem za Sakuraiem ! 🙂

 94. starczy jak narazie tych rewanzy xD

  jak chcecie ogladac powtorki to i tak macie juz sporo zarezerwowanych na listopad

 95. Dzięki, właśnie coś w szczęce było, ale nie wiedziałem o co chodzi. Co nie zmienia faktu, że byłby to ciekawy pojedynek.

 96. Marcin_

  ,,A widziales Puczi jak ostatnio Sakurai sie meczyl z kolesiem z ujemnym rekordem?"

  Sakurai wygrał z typem przez KO. A co rekordu jego przeciwnika. Shibata walczył z niezłymi przeciwnikami:

  Kazushi Sakuraba

  Jason Miller

  Yoshihiro Akiyama

  Hayato Sakurai

  Ikuhisa Minowa

  Hiroshi Izumi

  Satoshi Ishii

  A nawet jeżeli Sakurai dał słabą walkę(nie wiem nie oglądałem) to co powiedzieć Khalidovie. Przecież Mamed strasznie się z nim męczył… Chciałbym obejrzeć 5 rundowa walkę Sakurai vs Khalidov.

  —————————————————————————————

  Peter Sobotta dawno nie walczył. Ciekawe czy Sadiov byłby wstanie go pokonać?

 97. Co do Sobotty to nie wiem, jakimś wielkim znawcą nie jestem ale moim zdaniem Saidov nawet nie miałby co z nim robić ;p

 98. Tak, to akurat jest dobre zestawienie.
  Co do rewanżu to już dwa wystarczą, nie powielajmy się za bardzo :] Akutalne rewanże mogą przynieść jakąś korzyść dla naszych zawodników, ale jaką korzyść miał by mieć Mamed nad wygraną z Sakuraiem?

 99. Na stronie KSW często ów gala określana jest jako "Rewanż", a w jednym miejscu napisane jest "Zemsta" (zegar odliczający czas do gali). 

  Tak  więc pod tym kątem K&L będą pary zestawiać. Tej walki Saidova nie bardzo mogę wkomponowac w całą ideę nadchodzacej gali. 

  Ps. Czyżby jednak zamierzali ściągnąć Sakuraia…? Bo Soko + Kolos to raczej juz bardziej niż pewne.
  Jon Jones – http://cohones.mmarocks.pl/topic/jon-jones-1 oraz:Werdum, Aldo, Nick Diaz,Mir http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra/page/25 (zasady)

 100. To, że gala ma podtytuł "Revenge" nie oznacza, że wszystkie walki będą rewanżami. "Zemsta" będzie pewnie nawiązywać do głównych pojedynków, więć jak narazie Pudzian vs Thompson i prawdopodobnie Błachowicz vs Sokoudjou. Rewanż Mameda z Sakuraiem wcale nie musi się w takim wypadku odbyć, choć oczywiście jest możliwy.

 101. Hehe obsada coraz bardzie PRO więc może pora wreszcie dać 3×5 ? 😀

 102. 77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)
  70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

  zajebiste pojedynki pod wzgledem sportowym ale zdecydowanie bardziej wolalbym w akcji zobaczyc Polakow z zagranicznymi rywalami ..

  K&L juz pokazali ze potrafia sciagnac ciekawego zagranicznego ”zamiennika ” nawet w ostatniej chwili wiec teraz chyba poszli na mala latwizne 🙂

 103. Na fb napisali, że o 9 rano ogłoszą nowe zestawienie. Obstawiam rywala dla Pudziego albo Błachowicza

 104. Walki Kornik vs Irokez, Moks vs Saidov oraz prawdopodobnie Janek vs Soko będą raczej o pasy międzynarodowego mistrza. Trochę głupio wygląda to że pierwsza walka o pas będzie już prawdopodobnie na samym początku bo wątpię żeby dali Chmiela w pierwszej walce choć tak by było najlepiej.

 105. Walki Kornik vs Irokez, Moks vs Saidov oraz prawdopodobnie Janek vs Soko będą raczej o pasy międzynarodowego mistrza.

  Jeżeli na gali wystąpi Sokoudjou to z całą pewnością będzie bronić swojego pasa. Gdyby stawką pojedynków Sowiński/Jewtuszko oraz Moks/Saidov miałyby być tytuły mistrzowskie poinformowano by o tym, gdy ogłaszano te starcia.

 106. Iro – Kornik i Aslam – Kulti nie są o pasy. To drugie mnie bardzo negatywnie zaskoczyło.

 107. Jeżeli na gali wystąpi Sokoudjou to z całą pewnością będzie bronić swojego pasa. Gdyby stawką pojedynków Sowiński/Jewtuszko oraz Moks/Saidov miałyby być tytuły mistrzowskie poinformowano by o tym, gdy ogłaszano te starcia.

  Ja pier****. Moks vs Saidov powinno być o pas. Bo walkę Irokeza mogę zrozumieć (miał być Puhakka)

 108. Saidov nie posiada pasa. Liczyłem, że w tej walce zostanie wystawiony pas dla półśredniej.

 109. o ile bardzo sie ucieszyłem z pojedynku moksa z saidovem o tyle zasmuciłem się gdy dowiedziałem się o jewtuszce z kornikiem liczyłem na zagranicznych rywali

 110. KSW powinno w końcu sie ogarnąc z pasami najlepsza federacja w europie a nie wiadomo tak do końca kto jest mistrzem a kto może nim dopiero zostać. Skoro KSW i Polsat wykluczyli z gali Fina z wiadomych powodów to raczej nie odstąpią od tej decyzji dziś czy jutro więc to że Niko wygrał turniej (co w moim przekonaniu jest gwarancją walki o międzynarodowy pas jesli oczywiście taki  miał by zostać wprowadzony)  jest bez znaczenia bo pewnie szybko nie zobaczymy go na KSW jestem w stanie zrozumieć ze K&L nie chca tak z niczego dawać walki o pas w końcu Irokez jak i Kornik wracają po porażkach. Ale walka Moksa z Saidovem to inna bajka i tego pojąć nie potrafie dwóch klasowych zawodników w tym jeden zwycięzca turnieju i walka nie jest o tytuł. I o co tu chodzi ?

 111. Co Wy z tymi tytułami? Na świecie praktycznie liczą się tylko i wyłącznie pasy UFC. Pozostałe to jedynie ozdoby.

 112. Każdy lubi ozdoby zwłaszcza jeśli idą za nimi pieniądze a myśle że tak jest xD A tak serio to nawet jeśli to nie są tytuły nie wiadomo jakiej rangi to jednak dobrze gdyby było wiadomo kto jest numerem jeden w tej federacji.

 113. Mam nadzieję, że MMA Attack wypali i będą w Polsce dwie organizacje na wysokim poziomie.

 114. GLF wszyscy o tym wiedzą nie musisz przypominac bo to nie o to chodzi 😉

  No więc o co? Wyjaśnienia Bodzia44 do mnie nie trafiają.

 115. Ja tez chciałbym żeby Saidov vs. Moks było o pas, bo Saidov ma pas turniejowy który jest biletem wstępu do walki o mistrzostwo a kto bardziej pasuje do wyłonienia mistrza KSW jak nie polski były mistrz M-1.
  A im wiecej będzie mistrzów w KSW tym wiecej 3-rundowych pojedynków na gali, poza tym ja lubię wiedzieć kto jest mistrzem i z kim finalnie zawalczy zawodnik jak będzie wygrywał z innymi fighterami w swojej kategorii

  AKA 'Sobral’.

 116. PiorunPL vs. Pudzian – hahaha, naczelny krytyk zostanie ujawniony!

  Przyznajcie, kto z MMARocks to zrobił?

 117. 'jasnie pan kokos' bardziej odpowiednio byloby redaktor kokos

   

  ale nawiasem mowiac, ktos sobie znalazl zabawe ;p

 118. Hehe zajebiste – PiorunPL wins by rape xD – padłem 😀

  Gdyby ktos chciał to zobaczyć, to klikac w kartę 'View history’ 😉

 119. Hmmm, skoro tytuł jest KSW 17 : Revenge – a główną walką będzie walka Mameda, to można oczekiwać Sakuraia . Tytuł z resztą jak najbardziej adekwatny do głównych walk gali – Johna i Pudziao .

 120. Revenge oznacza zemsta -Msci sie Janek i Pudzian. Tytul absolutnie nie pasuje to zemsty "Mamed Sakurai" bo nie ma komu sie mscic. Po za tym wlodarze obiecali, ze beda podnosic poziom zawodnikow wiec Sakurai odpada :p mimo tego remisu nadal uwazam, ze ten zawodnik to jakis wspanialych nie nalezy. Od taki wypadek Mameda przy pracy.

 121. Hmmm w sumie tak, z drugiej strony Mamed mógłby pokazać, że to faktycznie był wypadek bo hejterzy są w stanie tego nie zauważyć … Oczywiście ja wolałbym Lombarda bądź innych klasowych zawodników np . Falcao, Leites, czy BC .

 122. Może odejdę trochę od tematu, ale…

  Wg KSW "ponoć" większość naszych zawodników nie jest przygotowanych na 3 czy 5 rund (nie bierzmy pod uwagę wymogów czasowych Polsatu), a MŁODY podopieczny Okniński Team Marcin Naruszczka wygrał wczoraj swoją kolejną walkę poddając swojego rywala w 4 rundzie !! 🙂 Jak widać, jak się chce to można!

  Gratulacje dla Marcina !

 123. Bellator puszcza Lombarda tylko do tych walk które na pewno wygra a z Mamedem to różnie mogło by być (szansy upatruję w różnicy wzrostu)

 124. Być może Mamed w drodze rewanżu miałby jednak zawalczyć w Bellatorze, więc teoretycznie to zestawienie jest w jakimś stopniu możliwe według mnie.

 125. Co się stało z tym newsem o Lombardzie, który ktoś wrzucił na forum? Zniknął po kilku minutach…czyżby klauzula "Ściśle tajne", czy może raczej "Ściśle bzdurne"?

  Ja dotarłem do oryginału, więc wiem o co chodzi.

 126. Walka z Lombardem to byłaby coś, chociaż wątpie aby BFC zgodzil sie zorganizowac taką gale u nas. Boje sie natomiast że podtytuł KSW17 REVANGE oznacza rewanż z Sakurajem : / oby nie

 127. Wrzucilem news o Lombardzie, było pare odzewów i temat znikł..pytanie, czemu ?

 128. Pewnie te same "złe siły" które zabroniły Nikko Puhakka występu na KSW. 

   

                                     THEY ARE WATCHING

 129. pwn, to spisek Laughing.

  Coś musi być na rzeczy. Gdyby redakcja uznała, że ten news to bzdura, skończyłoby się najwyżej na zamknięciu tematu. Ale temat został skasowany. Znaczy -> nie wolno rozpowszechniać tego newsa na forum.

  Sprawa jest niewyjaśniona. Trzeba to zgłosić do nautilus.org.pl

 130. w lombarda takze nie wierze, nawet jakby to miala byc walka + rewanz, to nie widze tego jak bellator pierw wysyla go do pl, a nie walczy z mamedem w usa

   

 131. Jest ze mna coś nie tak skoro w głowie słysze muzyczkę z "Z archiwum X" ???? 😀

 132. Jeżeli Twoj news jest usuwany z forum , leci muzyczka z Archiwum X i userzy nie wiedzą co się dzieje…

   

   

  ….to wiedz, ze coś się dzieje

 133. O tak ksiądz Natanek też zauważył wpływy jakiejś potężnej organizacji, jestem juz prawie pewny że to Masoneria

 134. Do jutra powinno się wyjasnic juz poinformowałem o tym mojego łacznika z MI6, myslę że James to ogarnie

 135. pas UFC niech będzie jak pas WBC w boksie, a pas KSW niech będzie jak pas EBU w Europie.

 136. Lepsze miejsce na dyskusje o Lombard vs Mamed :

  “Jak udało nam się dziś dowiedzieć od jednego z właścicieli KSW Martina Lewandowskiego, federacja prowadzi negocjacje z mistrzem Bellatora oraz Australian Fighting Championship w wadze średniej Hectorem Lombardem (30-2-1). Została wystosowana już propozycja finansowa i włodarze KSW czekają na odpowiedź zza oceanu. Lombard ma być przeciwnikiem Mameda Khalidova (23-4-2) na nadchodzącej 17 Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 26 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Doprowadzenie do tej walki byłoby bez wątpienia ewenementem i najgłośniejszą walką w Europie.”

 137. Jakby udało sie zestawić walkę Lombard-Mamed (w co osobiście nie wierzę – przynajmniej na nadchodzącej gali) – po prostu byłaby to walka marzeń w Polsce!!! Pray

 138. Dodam jeszcze ,że raczej Mameda w tej walce nie widzę , ale pomyślcie jaki byłby doping na hali!!!! Mamed na KSW 15 dostał największe owacje od zgromadzonych na hali kibiców. 

  Chcę tej walki! Pray

 139. Szkoda że do tego nie dojdzie ale walka z Lombardem od dawna mi po głowie chodzi chociaż również jakoś Mameda słabo bym w niej widział.

 140. Dokładnie, radziłbym traktowac to z dystansem, jak bedzie wiadomo na 100% to bedziemy sie jarać : )

 141. Marketingowo mogliby to fajnie podkrecic ale wątpie że coś z tego wyjdzie w sumie to nie wiem czy chciałbym to obejrzeć.

 142. skoro Materla dostał Horwicha który jest na 34 miejscu w rankingu fightmatrix to dla Mameda musi być ktoś  "lepszy" (wyżej w rankingu) . Hector Lombard ??? Thales Leites ??? Paul Daley ??? Jesse Taylor ???  WAR !!! Czekamy Evil

 143. Najwięcej przemawia za Laitesem ale puki nie poznamy oficjalnego rywala możemy tylko gdybać

 144. James Zikić na swoim fejsie napisał że jego następna walką odbędzie się 26 listopada, nazwy gali nie podał ale jak tak patrzę na sherdoga to tego dnia odbędą się też dwie inne gale na których wątpie by wystąpił: Jungle Fight w Brazylii i Bellator w NJ, tak więc szykuje się rewanż z Antkiem!

 145. Dzięki za info, czyli najprawdopodobniej znamy już rozpiskę wszystkich walk oprócz Mameda. Rewanż Janka jest prawie potwierdzony. Sorki za OT ale nie orientuje się ktoś kiedy bedzie konferencja, wiem wiem że za wcześnie ale może coś mi umknęło.

 146. jak przegra z Zikiciem to na KSW 18 bedzie do trzech razy sztuka Evil ( nuda)

 147. nie wiem po kiego kolejny pojedynek Antka z Zikicem. Mam nadzieje, ze ta informacja sie nie potwierdzi gdyz wtedy polowa rozpiski to bedzie powtorka z ostatnich gal, co w porownaniu z rozpiska MMA Attack wypadnie raczej slabo

 148. Moze walka Mameda wszystko zrekompensuje

  np. K&LK ściągna Pająka z UFC CoolLaughing

 149. Wystarczy spojrzeć na dotychczas ogłoszone walki by sobie uświadomić, że sugerowanie się nazwą gali może okazać się błędem. Zresztą nie tylko Zikić pokonał Chmielewskiego.

 150. kupował już ktoś z was bilet na ksw przez ebilet.pl? ja właśnie kupiłem ale chciałem sie o coś zapytać was w kwestii płacenia za bilety

 151. kupując zaznaczyłem formę płatności "zwykły przelew bankowy" (na pocztę) zamiast przelew internetowy, bo myślałem, że nie zdobędę pieniędzy na moje konto bankowe i będe musiał pójść na pocztę i z porfela. Jednak się okazało, że mam na koncie i chce zrobić przelew internetowy. Myślisz, że nic im sie nie pojebie jako, że inną drogą wpłace?

 152. Jak w tytule wpiszesz imię i nazwisko oraz nr zamówienia/biletu, a sumke przelejesz na właściwe konto e-bilet odpowiednią – 2 dni później bedziesz miał bilet w pdf-ie do wydruku. Przelew zrób na:

  39 1140 1010 0000 5330 3900 1001
  Bank: BRE Bank S.A. (Kod SWIFT: BREX PL PW)
  Odbiorca płatności: eBilet Sp. z o.o., ul. Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa

   

  Lub

  Kaczka 

  0000200202020202039030303

  Jon Jones – http://cohones.mmarocks.pl/topic/jon-jones-1 oraz:Werdum, Aldo, Nick Diaz,Mir http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra/page/25 (zasady)

 153. spoko mam te dane, juz druknąłem. tez właśnie tak chciałem zrobić, ale chciałem się upewnić 🙂 jakie miejsca wziałes?

 154. Siedzące…

   

  Moje typowanie:

   

  84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Sakurai  –  Poddanie

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)  –  Dec.
  93 kg.: Jan Błachowicz (13-3) vs. Soko   –  TKO
  84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. Zikić   –  Dec
  84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)  – Poddanie
  77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4) –   TKO
  70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)  –  TKO
  Jon Jones – http://cohones.mmarocks.pl/topic/jon-jones-1 oraz:Werdum, Aldo, Nick Diaz,Mir http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra/page/25 (zasady)

 155. Moje typowania:

  Walka wieczoru:

  84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Jorge Santiago (23-9)

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)*
  93 kg.: Jan Błachowicz (13-3) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (12-8)
  84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. Krzysztof Kułak (24-12-2)
  84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)
  77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)
  70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

  I ch*j 😛

 156. Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)  –  Dec.

   

  naprawde wierzysz w taki wynik? 😀

 157. @GLF

  Sądzisz, że Santiago do tego czasu zdąży wylecieć z UFC? 😉
   

  84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Thales Leites (19-4)

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)
  93 kg.: Jan Błachowicz (13-3) vs. Soko
  84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. Zikić

  84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)
  77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)
  70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

 158. Zoom, ja tak. Z kolei nie wierzę by Cipek poddał Horwicha.

  EDIT:
  Stasinek, sądzę, że wyleci po przegranej na KSW 😀

 159. Czemu Kułaka dajecie jako potencjalnego przeciwnika dla Antka. Kułak dopiero wróci w 2012 roku walczyć.

 160. Jeśli chodzi o fantazjowanie to w moich marzeniach i tak wyżej jest Materla – Kułak niż Chmielu – Kułak, aczkolwiek niżej niż Miranda – Materla 😉

 161. skoro to gala rewanżów, to uważam, że faktycznie antek by mógł powalczyć drugi raz z Zikićiem 😉

 162. A ja nie chcę oglądać drugiego starcia Antka z Zikiciem. W ogóle nie chcę oglądać Antka na KSW 17, dajcie go na tą galę co Różala na początku 2012. Natomiast rewanż Mameda z Ryutą chętnie bym zobaczył, ot tak w ramach formalności żeby Mamed udowodnił kto rządzi.

 163. @up zgadzam sie z Tobą z tą różnica, że rewanż z Sakuraiem chyba jest najmniej interesującą opcją

 164. walka z sakuraiem nic nie da. Mówię o polityce jaką stosuje KSW – budowanie jego nazwiska. Albo ex- fighter UFC albo Lombard. Szczerze walka z Lombardem to byłaby najlepsza możliwość moim zdaniem. To byłaby wkońcu walka "o coś" 😉

 165. KSW 17 Revenge
  Taki podtytuł miała mieć gala nr 15. Wtedy K&L stwierdzili, że musieli by zakontraktować minimum 3 walki rewanżowe (chyba żeby liczyć pojedynek Bedorfa z Llorentem jeszcze z bjj). Nie udało się zrobić ani jednej.
  Teraz mają być 2 rewanże (Janka i Pudzlli). Więc czy KSW zmieniło znanie czy też szykują nam to czego nam to czego wszyscy nie chcemy? Mam na myśli ten bezsensowny rewanż Mameda z Ryuta Sakuraiem

 166. Na Polsacie potwierdzono walki Antka z Zikiciem, Pudzilli z Thompsonem i Janka z Soko

 167. walka Chmiela z Zikiciem mało interesująca jak dla mnie , i boję się o Antka

 168. 84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. TBA 😀

  Pozostałe:

  Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)
  93 kg.: Jan Błachowicz (13-3) vs. Soko
  84 kg.: Antoni Chmielewski (21-8) vs. Zikić
  84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)
  77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)
  70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

  Czyli połowe pojedynkow juz widzielismy, ciekawie zapowiada sie starcie Cipka oraz polsrednich. Pojedynek lekkich za to jest dla mnie caly czas rozczarowaniem.
  Na chwile obecna bardziej jara mnie MMA Attack, ale byc moze dlatego,ze wystepuja tam postaci nie osiagalne dla KSW, a na KSW juz ktorys raz z rzedu mamy tych samych zawodnikow i to jeszcze w takich samych zestawieniach:D

 169. @igorel nie; nie było żadnego zwiastuna… pokazywali kilkusekundowe urywki z KSW 16 i rywal dla Mameda w „najbliższym czasie”

 170. Ja pieprzę! Mamed dostał TBA?! Przecież TBA go poskłada w pierwszej rundzie.

 171. Wczesniej TBA mial walczyc po kolei z kazdym, czyli bylo wiadomo ze ich posklada. A na koncu z Mamedem bo nie byli pewni czy przypadkiem Mamed jego nie posklada. Widac Mamed to krol Tekken, a reszta to pionki tylko:)
  Znajac zycie TBA wycofa sie gali:(

 172. Na 90% Mamed dostanie Thalesa Leithes’a. A wiem z własnych źródeł. Nie będzie Santiago bo on i tak związany z UFC jest.

 173. Nie wiem czy juz ktos wczesniej bral taka kadydature pod uwage, ale swietnym kandydatem na przeciwnika dla Mameda bylby tez Siyar Bahadurzada, ktory jest notowany na 12 w kategorii polsredniej (wg fightmatrix), ale dla niego limit wagowy nie jest problemem (w sierpniu zeszlego roku obronil tytul shooto w polciezkiej, a 2 ms pozniej wygral turniej w polsredniej). Dodatkowo zawodnik ten bardzo efektownie walczy 🙂

 174. Siyar negocjuje z UFC z tego co wiem także raczej nie zawalczy w Polsce. 😉

 175. Jak Materla wygra chciałbym go zobaczyć na KSW 18 z Lindlandem lub Kułakiem o pas jeżeli Kułak bedzie mógł się bić już z kolei jak Pudzianowski wygra dałbym mu rewanż z Sylvia…Jak Janek poskłada Sokodjou bo nie ma innego wyjścia tym razem dałbym mu Houstona Alexandra lub wylot do UFC. Zwyciężca walki Saidov vs. Moks czyli pewnie Saidov powinien się spotkać z Timem McKenzie. Dla Irokeza bo to on wygra ten pojedynek dałbym Joe Ellenbergera.
  A dla Mameda juz mało przeciwników jest…. Teraz albo dostanie Leitesa albo Lombarda(wątpie) albo Paulo Filho a potem kogo? No właśnie nie wiadomo… Więc nie ma innego wyjścia musi iść do Bellatora

 176. Jeśli na ringu KSW pokonał by mistrza Bellatora, to po co ma iść do tej federacji? Zresztą, Bellator nie jest żadną atrakcją dla polskiego zawodnika. Ostatnie wydarzenia dowodzą,że lepiej bić się u nas a jedyną alternatywą może być UFC które Mamedowi po głowie nie chodzi. Materla spotka sie z Kułakiem o pas nie zależnie od wyniku tej walki – już miał chyba ze 3 titleshooty ;]
  Alexander, czyli koleś który przegrał z Kimbo nie jest dla Janka żadną trampoliną a jedynie wycieraczką ;]
  a co zwycięzców Saidov – Moks – uważam, że Moks – to widzę ich z tak często wspominanym już Nate’m ;]
  Wydaje mi się,że teraz Mamed dostanie Paulo a na następnej gali zobaczymy go w starciu z Lombardem.

 177. Co do Materli to wiadomo przecież że on ma już z Kułakiem walkę i nawet może przegrać z Horwichem to i tak będzie miał tą walkę o pas.

  A dlatego mówiłem o Houstonie Alexadrze dla Janka bo między innymi on jest wyżej notowany od Janka i taki przeciwnik by mu się przydał. Soko też na razie jest wyżej notowany po tej wygranej ale spadnie teraz napewno…

  No w sumie masz rację co do tego Bellatora że nie miał by po co tam iść potem po wygranej z Lombardem, ale do tego pojedynku napewno nie dojdzie bo nie puszcza Lombarda na KSW.

 178. W wywiadzie Martin mówił, że oferta złożona przez KSW bardzo przypadła do gustu włodarzom Bellatora. Kwestie pozostaje taka, iż Bellator chce, aby dwumecz zaczął się u nich – KSW chce tego samego. Wydaje mi się, że teraz Mamed zawalczy z Filho, potem wyskoczy na rundę do Bellatora a na KSW 18 będzie gala Rematch na której zawalczy Mamed z Lombardem, Janek z Soko, Pudzian z DVD, Materla z Kulakiem, Zikic z Antkiem, Najman z Saleta i TBA z TBA :]

 179. hmm. . . ksw mogloby juz dac te wiadomosc, ktora mialadzis byc i wszystko wyjasnic  ;]

 180. Choina, Alexander miał ofertę walki z Błachowiczem jeszcze przed Sokoudjou, ale ją odrzucił. Myślę, że w najbliższym czasie KSW nie będzie ponownie o niego zabiegać.

 181. Chyba Mamed rzeczywiście będzie walczył z Paulo Filho. Na sherdogu jest zapisany już ten pojedynek.

 182. ile razy mozna powtarzac, ze wszyscy opieraja sie raczej na tatame.com, a oficjalnego potwierdzenia z KSW nie bylo?

 183. Z głównej strony Mameda:

  Znamy przeciwnika z , którym przyjdzie zmierzyć się Mamedowi na najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki. To trzydziestoośmioletni Japończyk Ryuta Sakurai, który może pochwalić się 40 walkami w formule MMA. Nie jest to byle kto bo już miał okazje walczyć na ,nieistniejącej już gali, PRIDE czy Deep. W swojej karierze zawodniczej przyszło mu się mierzyć z takimi tuzami MMA jak Murilo Bustamante, Paulo Filho czy Ryo Chonan. Zapowiada się bardzo emocjonująca walka.

  ;/

 184. jak dla mnie to jest to informacja sprzed conajmniej ponad roku. Nie siej zametu 😀

 185. Przysiągłbym że jak ostatnio tam wchodziłem to nie było tego artykułu ;(

  Ale jeśli tak jest jak mówisz to sorry xD

 186. GLF o tym to nie słyszałem akurat, że Alexander miał ofertę składaaną od KSW…

 187. Jeśli Janek pokonałby Soko to dałbym mu Vinnyego Magalhaesa. Marzy mi się ta walka.

 188. KSW miało podać przeciwnika dla Mameda w piątek (Chyba Kawul tak powiedział w jednym z wywiadów), a tutaj nadal nic. Redakcjo, może Wy już wiecie coś, chociaż czy podpisany jest już kontrakt z przeciwnikiem naszego Czeczena.

 189. ty prawda ze pudzian wazy 110 kg?? ale memed dostanie pewnie było wypaloną gwiazdę mma

 190. @up

  Jak gdzieś w lipcu ważył 112, to myślę, że 110 kg jest obecnie możliwe.

 191. Jak tak dalej pojdzie to Pudzilla zjedzie do polciezkiej.
  Byly ostatnio jakies wywiady z wlascicielami KSW? Prosilbym o linka.

 192. Sorry że tak nie w temacie, ale ciekawi mnie czy były prowadzone jakies rozmowy na temat walk kobiet. Podobno pierwsza miała być na 17-stce. Nie wiem czy jest to realne i nie wiem czy chciałbym to oglądac ale mimo wszystko jeżeli ktoś ma jakies info to byłbym wdzięczny 🙂

 193. @Mixer
  O ile się nie myle to walk kobiet nie będzie i to było mówione. Może pomyliłeś z walkami w wadze piórkowej.

 194. Kiedyś o tym pisałem, nie mogę wkleić linka, bo mi wywala posta:

  Mariusz Pudzianowski dokonał cudu wagowego. Z ponad 140-kilogramowej góry mięśni stał się ważącym 112 kilogramów (…) zawodnikiem MMA.

  http://www.youtube.com/watch?v=numyWpoHJkI&feature=player_embedded

   

  Strona nie o tematyce o mma, wątpliwe źródło wiedzy, zapewne nie warto się zarzekać, no ale jednak coś tam jest.

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 195. Antek jak widac w pełni sił 🙂

   

  Biega, rąbie drzewo i pływa kajakiem, czyli Antoni Chmielewski wraca do formy

   

   

  Powracający do formy po ciężkiej operacji więzadeł w kolanie Antoni Chmielewski zajął dziś trzecie miejsce w dość nietypowym triatlonie. Najpierw przebiegł sześć kilometrów w czasie dwudziestu siedmiu minut i czterech sekund, następnie w trzydzieści siedem minut i trzydzieści jeden sekund zrąbał jedenaście pni, a na koniec w osiem minut i sześć sekund przepłynął kilometr kajakiem. Łączny czas jaki popularny "Chmielu" uzyskał to jedna godzina, trzynaście minut i dwanaście sekund.
  Zawody, które odbyły się w ośrodku OKW Jakubowo [Federacja KSW organizuje tam letnie obozy] pokazują, że u Chmielewskiego nie widać już śladu po operacji kolana, a sam zawodnik w ekspresowym tempie powraca do najwyższej formy.
  Przypomnijmy jeszcze, że były judoka, dwukrotny triumfator turniejów KSW wystąpi 26 listopada na gali KSW17 – Revenge, a jego przeciwnikiem w walce rewanżowej będzie Anglik, James Zikic.

 196. Prawdopodobnie Mamed będzie walczył z Brazylijczykiem, Paulo Filho. Jeśli ma z nim walczyć, to Mamed będzie miał ciężko.

 197. prawdopodobnie miał byc Lombard, Sakurai, Leites, Santiago, Filho i pewnie jeszcze o kimś usłyszymy. Puki nie bedzie oficjalnej wiadomosci traktuje to z przymrużeniem oka

 198. może to proroczy sen 😀 nie ukrywam że wolałbym Leitesa od Filho

   

  Ja chciałbym zobaczyć walkę w kat open Pudzian vs Datsik

 199. z tydzien temu tez mialem taki sen, ale nie bede wam spoilerowal jak sie walka toczyla Laughing

 200. bierzcie przykład z kolegów up każdy prawdziwy fan mma powinien śnić o newsach na MMARocks 😀

 201. Filho potwiedzony. Mogło być lepiej(Leites,Lombard),ale nie jest źle. Niby zawodnik zakurzony, ale nadal bardzo groźny i chcąc nie chcą – lepszy od wszystkich poprzednich.

 202. nie ma co narzekać Filho to wciąż niebezpieczny zawodnik, cichutko w duszy mam nadzieję że na 18 bedzie Lombard 🙂

 203. Chociaż jakby się bliżej przyglądnąć to prawdę mówiąc nie jestem zadowolony z rozpiski , ciekawi mnie tylko jak Błachowicz to rozegra tym razem , reszta mało interesująca . Nie oczekuje Bóg wie czego od Polskich organizacji , ale na tą gale czekam z najmniejszym zainteresowaniem odkąd się interesuje MMA mam nadzieje że się rozczaruje i będą piękne walki czego sobie i fanom MMA zycze .

 204. No to można poprawić rekord Soko na 12-9 😉 Przy okazji możecie dodać, że jego walka z Jankiem jest o pas.
  EDIT:
  Dopiero teraz zauważyłem, że Chalidow i Filho mają praktycznie identyczne rekordy. Jak ja lubię takie sytuacje ;P Ale czego innego spodziewać się po człowieku, który poświęca co najmniej godzinę tygodniowo na segregowanie i układanie książek oraz płyt dvd 😛

 205. Walka Soko była jak widac bardzo wyrównana (49-48.5, 49-48.5, 49-48), aczkolwiek przegrana – szkoda, zawsze gość który wygrał z Jankiem , a potem kontynuował passę zwycięstw  – lepszy w odbiorze.

 206. Dzisiaj w nocy Santiago przegral swoja kolejna walke w UFC. Jak tak dalej pojdzie, to jeszcze 1 porazka i w przyszlym roku przybywa Mamedowi kolejny potencjalny rywal z wysokiej polki. A juz co niektorzy martwili sie, ze Mamed nie bedzie mial sie niedlugo z kim bic. 🙂

 207. @ up – nie wiem jak jest na tym forum, ale gdzie indziej już byś miał bana za spoilerowanie. Na szczęście zdążyłem oglądnąć walkę Santiago. Pomyśl czasem o innych i wstrzymaj się z komentem w innych tematach (niż z wynikami) tą dobę przynajmniej po danej gali . Dzięki

 208. Na tym forum już nie obowiązuje zakaz spoilerowania.

   

  Massimo86, myślę, że Santiago już teraz dostanie wolne. Zapewne KSW będzie starało się go pozyskać do trzeciego pojedynku z Mamedem. No i fajnie 🙂

 209. Pytanie czy priorytetem dla KSW jest dogadanie z Bellatorem dwumeczu Lombard – Khalidov czy może pojawienie się na rynku Santiago jako free agenta jest na tyle przelotną chwilą, że KSW się pospieszy i najpierw podpisze Brazylijczyka by dopełnić trylogię.
  Podpisanie Jorge czy to przez KSW, czy przez BFC będzie oznaczało ponowne ochłodzenie stosunków miedzy firmami, bo jakby nie patrzeć Santiago stoi na przeszkodzie ku dogadaniu się obu federacji w sprawie Khalidov vs. Lombard.

 210. Kaczka, nie pomyślałem o tym

  GLF: Jeśli masz rację, to szykuje nam się naprawdę wielki rok 2012 Mameda. Jeśli Bellator zdecyduje się na dwumecz: Mamed vs. Lombard, to można pomarzyć o następujących przeciwnikach Chalidowa: Lombard, Santiago, Lombard. Oby K i L wreszcie się popisali umiejętnościami negocjacyjnymi 🙂

 211. Niewątpliwie to może być przełomowy rok dla Mameda Khalidova… 🙂

 212. BFC także będzie starało się o Santiago. Szczęka reprezentanta ATT robi z niego wręcz idealnego przeciwnika dla Kubańczyka.

 213. Madman: Santiago jakoś specjalnie nie pokazał się w USA, więc nie sądzę, aby Bellator był jakoś niesamowicie zmotywowany do podpisania Brazylijczyka. Za to mam nadzieję, że KSW będzie

 214. @GLF
  Santiago teraz trenuje w Imperial Athletics z Evansem, a nie w ATT.

 215. Sebbeks, dzięki za oświecenie. Właśnie się zastanawiałem, co w jego narożniku robi van Arsdale.

 216. Od kiedy przeniósł się Evans do Imperial Athletics to i Santiago tam jest, przygotowywał się tam także do walki ze Stannem

 217. jezeli santiago bd mial odpoczynek od ufc i zakontraktowaliby go z mamedem, to ten nie powinien przegrac, co by nie stracic w opini na dzielnicy crazy

 218.  

  BFC także będzie starało się o Santiago. Szczęka reprezentanta ATT robi z niego wręcz idealnego przeciwnika dla Kubańczyka.

   

  Powiem tak jak Venom – Sto procent zgody. Smile

 219. Czy na KSW Extra w Płocku lub na KSW 18 powróci pierwotna formuła gal KSW, czyli turnieje?

 220. w jednym z wywiadow własciciele mowili cos o odejsciu od idei turniejow na rzecz wiekszej ilosc extra-fightow, pewnie wzielo sie to z tego ze chcieli ograniczyc ilosc walk na gali do 7 a 1/4 i 1/2 finalu 8 osobowego turnieju to juz 6 walk

 221. a ja tam słyszałem, że turniej ma być na jednej z kolejnych gali 🙂

 222. może na ksw extra, to w sumie mialoby sens bo nie musieliby sciagac duzej liczby klasowych zawodnikow

 223. Za wiele to nie powiedzieli, ale chociaż KO Janka pokazali 🙂

 224. w jakiej wadze by miał być ten turniej?
  piórkowa została bo z tego co wiem na ostatnich galach reszta wag była

 225. Ciekawi mnie to czy Pudzian zdaje sobie sprawe ile może stracić drugą porażką z Thompsonem 😀 i nie wiem czemu ale ilekroć Pudzian jest na karcie, cała reszta przestaje mieć dla mnie znaczenie (Co jest cholernie krzywdzące wobec prawdziwych zawodników mma) bo jak tylko widze jego nazwisko to cały ewent trafia do mojego małego czarnego woreczka z napisem Freak Show 😀

 226. Lucifer oO, no ale co może stracić? Bo myślę, myślę i nie mogę do niczego dojść. Starci kilka tysięcy fanów, którzy myśleli, że zdominuje wagę ciężką? Straci okazję do super walk za granicą, jak ta z Silvą? Stanie się kelnerem w oczach rankingowców? No za cholerę nie mogę zrozumieć co może stracić. Płynność finansową przegrana by nie zachwiała zbytnio, bo KSW nadal będzie mu płaciło o wiele więcej niż innym polskim zawodnikom. Przecież nigdy nie chodziło o wygrane u takiego typu zawodników. Najman też dostaje lukratywne pojedynki i rządzi w kwestii oglądalności, mimo iż jest słabszy niż koledzy, których spotykamy na treningach.

  Więc jeszcze raz się pytam co takiego może stracić Pudzian? No chyba nie powiesz mi, że on to brał na serio i chciał porządzić? W takim razie lepiej, że go Thomson zweryfikuje, niż gdyby mieli ściemniać z nim i karmić go kelnerami (gorszymi od Thomsona), mówiąc jednocześnie, że Pudzian to gwiazda MMA. Bo nic nie wkurza jak takie gadanie. Pudzian jest jak James Toney. Obaj mieli zdominować wagę ciężką – obaj są przykładem głupoty i tępoty ludzi wierzących w nich.

 227. W kontekście, że obaj mieli zdominować wagę ciężką i casuale sportowi/siłowniani wierzyli w nich jak w nikogo innego bo:
  a) Z boksu się wywodzi! Więc będzie stójką wymiatał wszystkich!
  b) Ze strongmanów się wywodzi! Więc będzie łamał kości!

  Co więc dziwnego jest w tym porównaniu? Nie sądzisz chyba, że chodzi o dorobek sportowy? Jasno przecież wyszczególniłem, że chodzi mi o ślepą wiarę w ich umiejętności w nowym sporcie MMA.

 228. Porównanie Toneya do Pudziana jest żartem….

   

  Niekoniecznie. Oglądniej sobie jego walke z Randym

 229. Widziałem. Przecież to było do przwidzenia jak się skończy walka Couture vs Toney

 230. To, że Pudzian gdyby dostał takiego przeciwnika jak Randy szybciej zostałby ośmieszony.

 231. Pewnie z vloga Bazelaka (cz. 2) – ale oczywiście to nie jest oficjalne info, a wiemy ile już jego walk mma doszło do skutku Wink

 232. szkoda ze sie z Najmanem poklocili.
  Najman vs Bazelak. freak-dream-fight 🙂

 233. Trochę nie na temat. Znalazłem taką ciekawostkę:

   

  <hr align="center" size="2" width="100%" />

  ,,Witam

  Poniżej porównanie kursów od kilku czołowych bukmacherów:

  Anthony Njokuani 1.15 1.15 1.17 1.15 1.17
  Maciej Jewtuszko 5.4 5.5 5 5.4 5”

  http://www.mmanews.pl/2010/wec-50-kursy/

  Nawet nie mogę sobie przypomnieć kiedy ktoś o takim wysokim kursie u bukmacherów był wstanie wygrać swoją walkę

 234. chmm może być ciekawie tylko szkoda mi Kornika nie poradzi sobie Irokezem i Mameda ściągają mu zawodników na emeryture Mamed ”Odsyłacz na emeryture” Khalidov ale co ma zrobić to niejego wina. Co do Pudziana trochę się zapędził trzecia walka a jego przeciwnikem był Tim Sylvia nie wiedział że taniec z gwiazdami a MMA to dwie inne bajki. Janek myślę że sobie poradzi ale nie można być pewnym bo Soko to poważny gość.Materla ma teraz niezwykle trudno plus dla niego że Horwich ostanio nie ma formy. A Antek trzeba mu współczuć umarła mu bliska osoba więc walka w tym czasie może nie być dobrym pomysłem.A o Saidovie i Moksie nic nie będe mówił bo nieorientuje się w tej kategori

 235. To nie jest tak, że KSW stawia Mameda pod ścianą mówiąc "walczysz z Filho bo innego przeciwnika nie mamy", Mamed i pewnie nie tylko on, ma taką pozycję, że również decyduje o tym, z kim będzie walczył, więc skoro jest Filho, to znaczy, że Mamed chce tej walki.

 236. KSW 18
  Rozpiska:

  Walka wieczoru:
  84 kg: Mamed Khalidov vs Jorge Santiago III

  Open: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia II
  93 kg: Jan Błachowicz vs Renato Sobral

  Walka o międzynarodowy pas KSW:
  84 kg: Michał Materla vs Robbie Lawler

  Walka o międzynarodowy pas KSW:
  70 kg: Maciej Jewtuszko vs Nikko Puhakka

  93 kg: Rameau Thierry Sokoudjou vs Melvin Manhoef
  105 kg: Karol Bedorf vs David Olivia

  KSW 19
  Rozpiska:

  Walka wieczoru:
  84 kg: Mamed Khalidov vs Hector Lombard

  Open: Mariusz Pudzianowski vs Kimbo Slice
  93 kg: Jan Błachowicz vs Muhammed Lawal

  Walka o międzynarodowy pas KSW:
  84 kg: Michał Materla vs Jorge Santiago

  Walka o międzynarodowy pas KSW:
  70 kg: Maciej Jewtuszko vs Marcin Held

  77 kg: Rafał Moks vs Borys Mańkowski
  Open: Marcin Różalski vs Konstantin Gluhov

  Jak walna takie rozpiski na nastepne dwie gale (zakładając zwycięstwo polaków) to moge Panom z KSW przybić 5 nawet

 237. To jak w rzeczywistosci wyglada sprawa z Filho? Trafil do szpitala czy tez nie? Byla jakakolwiek informacja ze strony KSW na ten temat oprocz mini wypowiedzi udzielonej wp.pl przez Lewandowskiego?

 238. robsON, co się rozdrabniasz, może od razu Mameda z Silvą, Janka z Jonesem i na dodatek Edgara dla ktoregoś z lekkich? Nie wiem w ogóle, po co taka rozkmina, kilka miesięcy na przód i to jeszcze tak nierealna…

  Ciekawi mnie plan B na wypadek tego, jakby Filho nie przyjechał. Kontraktując takiego zawodnika po prostu trzeba mieć taki plan B ;]

 239. Droga redakcjo, błagam. Banujcie takich debili od razu, przecież wiadomo, że to prowokacja.

 240. @ Peer
  Nierealni to są zawodnicy wymienieni przez ciebie bo na kontraktach z UFC, ci których wypisałem nie mają kontraktu z Zuffa albo najprawdopodobniej go stracą w najbliższej przyszłości więc teoretycznie rozpiska możliwa ale zdaje sobie sprawe że mało prawdopodobna, po prostu taką gale bym chciał zobaczyć i miałem nieodpartą chęć podzielnia się tym ze światem więc nie musisz się nabijać ty jajcarzu jeden

  @ Belfort
  Nie jestem z Zabrza ani okolic

 241. Po tej serii filmików od KSW brakuje Jewtuszki jak jeździ na róże (strażak).

 242. Po tej serii filmików od KSW brakuje Jewtuszki jak jeździ na rurze (strażak).

 243. Dzisiaj na Orange Sport w siłowni m.in Mamed . Powtórka we wtorek 13:10

 244. Załapałem się tylko na końcówkę. Byli jeszcze właściciele KSW i MMA ATTACK .

 245. Ja widziałem jak się zegnali to Cholewy z MMAA tam nie było 😉

  Tylko K&L, Mamed i jeszcze ktoś ale nie zapamiętałem nazwiska.

 246. Niko Puhakka bedzie walczyl na bamma8 w eliminatorze do pasa. Aliantom widocznie nie przeszkadzalo to co Polakom…

 247. heileris: rzeczywiscie. Na stronce bammy wciaz walka widnieje, wiec nie wiedzialem. To w sumie dobrze, ze nie poszedl do konkurencji 🙂

 248. niech ten koleś zamaluje te pierdoły a nie będzie sobie karierę przez to stopował. Dwie wiodące w Europie organizacje chcą mu dawać walki o pas a on nie może 😀

 249. Może wychudzony, ale i tak siła została, może nie taka jak w walce z "miszczem lołkingów", ale to były strongman. A co do Puhakki, to on jak nie zrobi czegoś z tymi dziarami to na większej gali już nie powalczy, a zawodnik świetny.

 250. Kontrakt KSW nie wyklucza walk w UFC – jesli bedzie chcial to pojdzie – milion razy o tym K&L mowili, taka sama sytuacja jest z Irokezem

 251. Możliwe, że pytanie było wałkowane i to nie raz, ale czy transmisje przez ipla można też oglądać poza granicami Polski ? 18 listopada mam wyjazd a galę chciałbym obejrzeć na żywo. Z góry dziękuję za odpowiedź

 252. @slowik_1991: tak. Choc sam nigdy nie ogladalem. podczas 16-tki bylem na forum bloody elbow i amerykanie probowali polapac sie w wykupieniu transmisji… nie wszystkim sie udalo

 253. Przyznaję się – nie pamiętam czy było juz , czy nie – więc wrzucam jak to 26 listopada  z kolejnością będzie: 

   

  Jak widać mamy 3 rewanże. Nadal sie łudzę, że zmienią Filho…
  Ulubieni: Jones, Mir, Werdum, Aldo, Nick Diaz

 254. no właśnie, jakoś też nie zauważyłem żeby jakaś większa grupa wychodziła.

 255. A ja mam takie pytanie: Co się dzieje z Davidem Olivią ? Dlaczego KSW już go nie zaprasza ?

 256. Miał walczyć na  PRO FC 27 …ale z nieznanych przyczyn do walki nie dojdzie. 

  Dodatkowo Kawulski w jakimś wywiadzie mówił coś o dziecku Olivy i ,że nie wiedzą jak z jego formą jest, ale nie zamykaja mu furtki

 257. David ma jakieś problemy osobiste/rodzinne. Więcej na ten temat nie wiadomo. 

 258. Dzięki. Nie ukrywam, że mógłby kiedyś jeszcze zawalczyć na KSW. Z dobrą formą.

 259. Olivia przez jakiś czas nie walczył, ponieważ urodził mu się syn i chciał spędzić z nim jak najwięcej czasu. A do walki w Rosji nie doszło, ponieważ jego przeciwnik wycofał się z nieznanych powodów na krótki okres przed galą. Tak mi się wydaje, ale głowy sobie nie dam uciąć.

 260. No ale na czymś chyba te swoje domysły opierasz? Czy strzelasz całkowicie?

 261. Było coś o tym na stronie, że przeciwnik się wycofał bez podania przyczyn. Co do dziecka, to była mowa o sprawach rodzinnych, więc bardzo prawdopodobne, że to narodziny.

 262. Federacja KSW pragnie zaprosić wszystkich przedstawicieli mediów na konferencję prasową przed galą KSW17. Konferencja połączona z ważeniem odbędzie się 25 listopada o godzinie 17:00 w łódzkim klubie Elektrownia.

  Naprawde byloby swietnie gdyby Ipla znowu (tak jak bylo przy KSW 15) transmitowala wazenie.

 263. Kokos przecież ty jesteś specjalistą w tej dziedzinie (zresztą jak w każdej innej) i nie wiesz tego?

 264. to poprostu taka zagrywka, ktos rzuci liczba, po czym kokos go zweryfikuje swoja wiedza i docisnie do podlogi dodatkowym wywodem 😀

 265. @kyfu
  Co do ostatniej walki to Kay potwierdził, że dobrze pamiętałem. Przeciwnik się wycofał bez podania przyczyny. A co do walki na KSW to na mmarocks było coś, że ze względu na sprawy rodzinne nie przyjedzie, ale na innym portalu widziałem chyba wywiad z Olivią i tam powiedział właśnie, że urodził mu się syn i chce z nim spędzić jak najwięcej czasu.

 266. Chyba dobrze się stało. Przynajmniej w końcu ktoś bez żadnych problemów i w jako takiej formie…

 267. obejrzalem sobie trailer no i ………………. nie strawie kasty po raz kolejny 😛 ……. sory ale nie przemawia do mnie kompletnie ten glos i ” expresja ” z jakimi sa wypowiadane nazwiska zawodnikow

 268. jak się napatrzyłem na Mmaattack czy Wieczór mistrzów to mimo wszystko, jestem w stanie nosić go na rękach heheh 😀

 269. ^^^ to swoja droga ,,,,, bede musiiał sie mocno ostudzic po bellatorach i ufc z ostatniego weekendu zeby zapowiedz byla mocno elektryzujaca

 270. na stronie KSW jest ankieta

  jeśli chcecie coś zmienić np. KASTĘ lub SŁODZIAKA Laughing to tam można wylewać żale

 271. Wypełniłem ankiete jakiś czas temu i zapomniałem wspomnieć o słodziaku… Kasta robi dla mnie dobrą robote ale to co reprezentuje sobą pan słodziak to są kpiny i naprawdę tak poważnej federacji chyba jednak nie przystoi aby tacy ludzie ich chociaż w  jakimś małym stopniu reprezentowali.

 272. o spoko napisze co mysle w ankiecie , ja poprostu nie jestem w stanie uwierzyc ze nie ma naprawde kogos na maxa expresyjnego kto ci podniesie cisnienie samym zapowiedzeniem zawodnikow , a juz ” nagródźmy zawodnikow brawami ………” yyyyyyyyyyyyyyyyy , zawodnikow sie lubi albo nie a nagrodze ich po walce .

 273. no nie, czyżbym doczekał się chwili, że samo KSW do mnie przyjeżdża ? 😀 podjara na maksa ;] Ciekawe jak sobie Różal ma z Bedorfem poradzić 🙂 będę na 100 %

 274. a co do ankiety.

  „Ankietę można wypełnić tylko raz. ” – żarty, wcześniej nawet nie miałem o niej pojęcia

 275. Jeśli Różal miał kłopoty z Shemetovem w stójce, to co może zrobić mu Bedorf w parterze? obstawiam na Karola, chociaż jak Różal trafi…

 276. Po wypowiedziach Razora tutaj i po ewentualnej wpadce, zgadzam się z powyższym…

 277. soko wielki się wydaje na tym filmiku! Janek będzie miał ciężka przeprawę zważając na to że trenował z hendo:P A Materli życzę wygranej ale Matt po ostatniej kiepskiej passie może wygrać:) nie mogę się doczekać tej gali!!

 278. Chuj daje takie pierdolenie

  Można powiedzieć, że skoro Janek trenował z Gerardem, który pokonał Soko to Soko ma przejebane Facepalm

 279. przecież ludzie sobię jaja robią. chyba nie ma co płakać nad tym, że rywale naszych zawodników trenują z najlepszymi ????

 280. Witam wszystkich!

  Mam do sprzedania 2 bilety na KSW 17.

  Rząd 23 miejsce 21

  Rząd 22 miejsce 13

  Cen 85 zl.

  Kontakt: 605400780

  p.s. Czy moge założyć temat apropos tych biletów?

  pozdrawiam!

 281. To ten filmik utwierdził mnie w przekonaniu że na Janka można stawiać grubą kasę 😀

 282. Tak

  Zobasz ósmy i siódmy post nad tobą… 😉

  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 283. Będzie transmisja live z jutrzejszej konferencji z ważeniem zawodników ?

 284. Takie pytanie :

  Czy będzie ktoś nagrywał całą galę? Bardzo zależy mi na obejrzeniu calej gali, a niestety 26tego jade na wesele. Jeśli ktoś byłby w stanie nagrać galę i przesłać mi linki na maila, było by bardzo fajnie. Podejrzewam, że nie znajde walk w internecie, a szukając ich mogę natrafić na wyniki, ja jednak woalłbym na świerzości obejrzeć wszystko, nie znając wyników. Jak coś to proszę o kontakt pod nr gg 6270872.

 285. @Uefo
  Na Polsacie Sport na bank będą powtórki to raz, dwa walki z KSW spokojnie znajdziesz w necie, mogą być na portalu Mera MMAVidoes.pl.

 286. q – wiem, ale do czasu jak dodadzą na Iple to ja już się dowiem wyników.

  Sebbeks – w takim razie pierwsze co robie po przyjezdzie to wchodzę na strone Mera, mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie 😛

 287. Kiedy już wstaniesz po weselu, proponuję wpisać w google: "KSW 17 download". Na 90% coś znajdziesz. 🙂

 288. czytam sobie na sherdogu dyskusje dlaczego KSW > UFC i jednym z argumentów jest Krystian który doczekał się międzynarodowej ksywy „Eminemski” 😀

 289. Wstawialem kilka razy ale forum nie publikuje tego komentarza :] wpisz sobie w google "sherdog.why ksw ufc" i powinno znaleść

 290. W związku w wieloma pytaniami dotyczącymi sobotniej gali KSW17 oraz piątkowej Strefy Fana KSW prezentujemy poniżej wszystkie najistotniejsze informacje:

  * Strefa Fana KSW rozpoczyna się w piątek (25 listopad) o godzinie 17:00 przed łódzkim klubem Elektrownia na terenie Manufatury
  * Wstęp na halę od godziny 20:00
  * Początek gali o godzinie 20:05
  * Fani udający się na galę muszą pamiętać, że obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów z wymiennymi obiektywami i kamer
  * Gala transmitowana jest na żywo w telewizji Polsat (od 20:05) i w Polsacie Sport (od 19:30)
  * Jeśli ktoś nie posiada telewizji Polsat i Polsat Sport może obejrzeć galę KSW17 za pośrednictwem telewizji internetowej KSW Ipla http://www.ksw.ipla.tv
  * Kolejność walk jest następująca: Moks vs. Saidov, Chmielewski vs. Zikic, Sowiński vs. Jewtuszko, Materla vs. Horwich, Błachowicz vs. Sokoudjou, Pudzianowski vs. Thompson i Khalidov vs. Taylor

 291. Tam, gdzie ludzie mogą oglądać te walki online?
  Przepraszam za mój polski, tłumaczenie przez Google Translate z

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.