W najbliższy weekend fani MMA z Polski będą mieli do wyboru aż solidnych 6 gal których rozpiski oraz informację o poszczególnych transmisjach znajdziecie poniżej:

 

Fight Nights Global 62: Grand Prix Finals

plakat gali

Data: piątek, 31 marca 2017, 17:30

Transmisja: UFC Fight Pass

Organizacja: Fight Nights

Hala: Sports Palace Krylatskoe

Miejsce: Moscow, Russia

 

Liczba walk w MMA: 11

Rozpiska gali Fight Nights Global 62: Grand Prix Finals

Walka wieczoru

145 lbs: Alexander Matmuratov (MMA 7-3-0) vs. Ilya Kurzanov (MMA 13-5-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

145 lbs: Levan Makashvili (MMA 13-2-1) vs. Jack McGann (MMA 11-3-0) | 3 rundy

170 lbs: Aliaskhab Khizriev (MMA 8-0-0) vs. Matej Truhan (MMA 10-6-0) | 3 rundy

126 lbs: Artur Bagautinov (MMA 5-0-1) vs. Zhalgas Zhumagalov (MMA 8-2-0) | 3 rundy

145 lbs: Magomed Yunisulau (MMA 3-0-0) vs. Allan Popeye (MMA 9-5-0) | 3 rundy

Karta wstępna

135 lbs: Omar Nurmagomedov (MMA 1-0-0) vs. Alym Isabaev (MMA 0-0-1) | 3 rundy

135 lbs: Grachik Engibaryan (MMA 6-3-0) vs. Paul Marin (MMA 12-5-0) | 3 rundy

155 lbs: Ramil Mustapayev (MMA 7-1-0) vs. Sergey Faley (MMA 20-8-0) | 3 rundy

135 lbs: Magomed Al-Abdullah (MMA 3-0-0) vs. Nauruz Dzamikhov (MMA 1-1-0) | 3 rundy

205 lbs: Nikita Burchak (MMA 0-0-0) vs. Aleksey Safonov (MMA 0-0-0) | 3 rundy

145 lbs: Vadim Panevin (MMA 1-0-0) vs. Kamil Abdulazizov (MMA 2-0-0) | 3 rundy

Bellator 175: Rampage vs. King Mo 2

plakat gali

Data: piątek, 31 marca 2017, 23:00

Transmisja: Spike TV, Karta wstępna: Spike.com, (Karta główna: od godz. 3:00 na Canal+Sport 2

Organizacja: Bellator MMA

Hala: AllState Arena

Miejsce: Rosemont, Illinois, United States

Komentują: Sean Grande, Jimmy Smith

Konferansjer: Michael C. Williams

Liczba walk w MMA: 16

Rozpiska gali Bellator 175: Rampage vs. King Mo 2

Walka wieczoru

265 lbs: Quinton Jackson (MMA 37-11-0) vs. Muhammed Lawal (MMA 20-6-0) | 3 rundy

Karta główna

145 lbs: Emmanuel Sanchez (MMA 14-3-0) vs. Marcos Galvão (MMA 18-7-1) | 3 rundy

265 lbs: Sergei Kharitonov (MMA 23-6-0) vs. Chase Gormley (MMA 14-5-0) | 3 rundy

155 lbs: Steve Kozola (MMA 7-0-0) vs. Jake Roberts (MMA 7-1-0) | 3 rundy

145 lbs: Noad Lahat (MMA 10-2-0) vs. Lloyd Carter (MMA 11-8-0) | 3 rundy

Karta wstępna

170 lbs: Joaquin Buckley (MMA 6-1-0) vs. Justin Patterson (MMA 9-2-0) | 3 rundy

265 lbs: Prince McLean (MMA 7-8-0) vs. Adam Maciejewski (MMA 13-6-1) | 3 rundy

155 lbs: Damian Norris (MMA 8-2-0) vs. Tom Shoaff (MMA 9-3-0) | 3 rundy

205 lbs: Matt Paul (MMA 2-1-0) vs. James Bochnovic (MMA 6-1-0) | 3 rundy

135 lbs: Nate Williams (MMA 26-15-0) vs. Manny Vazquez (MMA 10-2-0) | 3 rundy

150 lbs: JD Hardwick (MMA 2-0-0) vs. Tim Cho (MMA 4-2-0) | 3 rundy

170 lbs: Thomas Holder (MMA 0-0-0) vs. Josh Streaker (MMA 0-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Cory Galloway (MMA 8-7-0) vs. David Garcia (MMA 4-3-1) | 3 rundy

155 lbs: Brian Akins (MMA 1-0-0) vs. Mike DeLaVega (MMA 1-2-0) | 3 rundy

155 lbs: James Esposito (MMA 0-1-0) vs. Asef Askar (MMA 0-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Maximillian Fuentes (MMA 2-0-0) vs. Brandon Shelhart (MMA 3-1-0) | 3 rundy

ACB 56: Young Eagles 16

plakat gali

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 17:00

Transmisja: Youtube ACB

Organizacja: Absolute Championship Berkut

Hala: Prime Hall

Miejsce: Minsk, Belarus

 

Liczba walk w MMA: 15

Rozpiska gali ACB 56: Young Eagles 16

Walka wieczoru

185 lbs: Dmitry Voitov (MMA 16-5-0) vs. Maciej Różański (MMA 8-1-0) | 3 rundy

Karta główna

185 lbs: Igor Litoshik (MMA 10-4-0) vs. Idris Gezalov (MMA 6-0-0) | 3 rundy

125 lbs: José Maria Tomé (MMA 37-6-0) vs. Kurban Gadzhiev (MMA 11-1-0) | 3 rundy

135 lbs: Soso Nizharadze (MMA 3-3-0) vs. Kharon Orzumiev (MMA 1-1-0) | 3 rundy

170 lbs: Anatoly Safronov (MMA 23-26-0) vs. Shamkhan Barakhanov (MMA 4-2-0) | 3 rundy

155 lbs: Mikhail Odintsov (MMA 7-1-0) vs. Amir Elzhurkaev (MMA 2-0-0) | 3 rundy

145 lbs: Andrey Krasnikov (MMA 7-2-0) vs. Saikhan Dzhabrailov (MMA 2-0-0) | 3 rundy

145 lbs: Sergei Semizhon (MMA 6-4-0) vs. Magomed Sulumov (MMA 3-1-0) | 3 rundy

135 lbs: Mikhail Syrbu (MMA 7-2-0) vs. Nashkho Galaev (MMA 4-3-0) | 3 rundy

145 lbs: Ľudovít Klein (MMA 6-0-0) vs. Khusein Maltsagov (MMA 2-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Aleksandr Lunga (MMA 9-8-0) vs. Islam Yunusov (MMA 3-1-0) | 3 rundy

145 lbs: Nemat Abdrashitov (MMA 4-2-0) vs. Alibek Akhazaev (MMA 6-1-0) | 3 rundy

155 lbs: Kirill Gorobets (MMA 3-1-0) vs. Adam Aliev (MMA 4-2-0) | 3 rundy

145 lbs: Vladislav Novitskiy (MMA 4-2-0) vs. Dzhabir Vazirkhanov (MMA 2-1-0) | 3 rundy

145 lbs: Igor Chemyakin (MMA 1-1-0) vs. Ramzan Dukaev (MMA 2-1-0) | 3 rundy

Thunderstrike Fight League 11: Slava Republic

plakat gali

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 18:00

Transmisja: brak informacji

Organizacja: Thunderstrike Fight League

Hala: Hala A. Gołasia

Miejsce: Kraśnik, Poland

 

Liczba walk w MMA: 11

Rozpiska gali Thunderstrike Fight League 11: Slava Republic

Walka wieczoru

205 lbs: Michał Oleksiejczuk (MMA 10-2-0) vs. Charles Andrade (MMA 31-33-0) | walka o pas | 3 rundy

Karta główna

185 lbs: Mateusz Ostrowski (MMA 7-5-1) vs. Cezary Kęsik (MMA 5-0-0) | walka o pas | 3 rundy

141 lbs: Arbi Nashkhoev (MMA 2-0-0) vs. Sylwester Miller (MMA 2-1-0) | 3 rundy

154 lbs: Łukasz Bieniek (MMA 6-4-0) vs. Nikolay Ivkov (MMA 7-2-0) | 3 rundy

150 lbs: Sebastian Kotwica (MMA 8-2-0) vs. Guilherme Cadena (MMA 6-6-0) | 3 rundy

154 lbs: Marek Wrzaszcz (MMA 1-0-0) vs. Artur Pawlik (MMA 0-0-0) | 3 rundy

154 lbs: Mariusz Skwarek (MMA 1-0-0) vs. Krystian Blezień (MMA 0-0-0) | 3 rundy

126 lbs: Adrianna Stańkowska (MMA 1-0-0) vs. Natalia Matląg (MMA 1-1-0) | ateur

139 lbs: Paweł Czuj (MMA 0-1-0) vs. Patryk Kulesza (MMA 1-0-0) | ateur

170 lbs: Witalij Dżus (MMA 1-1-0) vs. Marian Strus (MMA 1-0-0) | ateur

Karta wstępna

170 lbs: Marcin Skrzek (MMA 1-0-0) vs. Paweł Lisiewski (MMA 2-0-0) | ateur

Spartan Fight 7

plakat gali

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 18:00

Transmisja: Telewizja Fightklub od godziny 20:00

Organizacja: Spartan Fight

Hala: Hala MORiS

Miejsce: Chorzów, Poland

 

Liczba walk w MMA: 11

Rozpiska gali Spartan Fight 7

Walka wieczoru

185 lbs: Paweł Hadaś (MMA 7-1-0) vs. John Palaiologos (MMA 13-6-0) | 3 rundy

Karta 

170 lbs: Dominik Chmiel (MMA 7-4-0) vs. Michał Golasiński (MMA 5-4-0) | 3 rundy

170 lbs: Kamil Roszak (MMA 6-4-0) vs. Mykola Hrynchuk (MMA 5-5-0) | 3 rundy

154 lbs: Michał Szydłowski (MMA 3-4-0) vs. Radosław Tarnawa (MMA 3-1-1) | 3 rundy

265 lbs: Denis Górniak (MMA 2-0-0) vs. Łukasz Ćwikła (MMA 2-1-0) | 3 rundy

154 lbs: Kamil Stolarczyk (MMA 0-0-0) vs. Adam Tokarski (MMA 0-0-0) | 3 rundy

205 lbs: Ireneusz Cholewa (MMA 10-10-2) vs. Adam Kowalski (MMA 8-3-1) | 3 rundy

185 lbs: Grzegorz Siwy (MMA 9-1-0) vs. Piotr Wawrzyniak (MMA 7-3-0) | 3 rundy

170 lbs: Tomasz Jakubiec (MMA 7-2-0) vs. Marcin Mazurek (MMA 5-4-0) | 3 rundy

154 lbs: Alan Langer (MMA 8-6-0) vs. Piotr Niedzielski (MMA 8-3-0) | 3 rundy

192 lbs: Oskar Piechota (MMA 7-0-1) vs. Andreas Michailidis (MMA 8-2-0) | 3 rundy

Cage Warriors 82

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 18:00

Transmisja: telewizja Eleven od godziny 22:45

Organizacja: Cage Warriors

Hala: Echo Arena

Miejsce: Liverpool, England

Liczba walk w MMA: 9

16 KOMENTARZE

  1. Do tego można jeszcze dodać Akhmat w Kazachstanie, gdzie są dwa motywy przewodnie – Czeczeni biją Brazoli, a oddający hołd Kadyrowowi Kazacy biją jakichś innych ruskich, Ukraińca, Białorusina i kogoś tam jeszcze. A w UFC wbijać, bardziej ciekawią mnie starcia na tych galach niż sieczka serwowana w masowych UFC.

  2. CAGE WARRIORS 82: CONFIRMED BOUTS

    Pro Card

    Paddy Pimblett v Nad Narimani – Cage Warriors featherweight title (145lbs)

    Vaughan Lee v Nathaniel Wood – bantamweight bout (135lbs)

    Lee Chadwick v Tommy Quinn – middleweight bout (185lbs)

    Dean Trueman v Frantz Slioa – featherweight bout (145lbs)

    Molly McCann v Lacey Schuckman – flyweight bout (125lbs)

    Leeroy Barnes v Johan Romming – middleweight bout (185lbs)

    Ellis Hampson v Perry Goodwin – catchweight bout (160lbs)

    Ross Houston v Dylan McLoughlin – welterweight bout (170lbs)

    Paull McBain v Lloyd Manning – featherweight bout (145lbs)

    Cian Erraught v Shaun Kenny – heavyweight bout (265lbs)

    Amateur Card:

    Liam Gittins v Connor Wilson – flyweight bout (125lbs)

    Rhys Mchugh v Adam Wilson – bantamweight bout (135lbs)

    Chris Price v Rob Zabitis – featherweight bout (145lbs)

    Jordan Holmes v Paul Bentley – Welterweight bout (170lbs)

    Ben Stokes v Ashley Derbyshire – lightweight bout (155lbs)

    Gray Donnelly v Harry McKnight – lightweight bout (155lbs)

    JJ Jones v Francis Breen – flyweight bout (125lbs)

  3. Na pewno na tapetę wezmę Cage Warriors i ACB, bo Różański będzie się tam bił. Na Bellatora nie chce mi się wstawać, a reszta nie specjalnie mnie interesuje :boss:

  4. Na pewno na tapetę wezmę Cage Warriors i ACB, bo Różański będzie się tam bił. Na Bellatora nie chce mi się wstawać, a reszta nie specjalnie mnie interesuje :boss:

    #nikogo

    :fjedzia:

  5. Kurwa przeprowadzam sie od wczoraj i caly weekend bede bez kablowki:jon: troche gal jest a do tego dobre mecze we Wloszech i Francji:sad:

  6. WAR The Baddy!

    Dostał w dupę i tyle z tego hype trainu póki co. Przynajmniej wejście miał fajne jako mistrz w swoim mieście.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.