20150719205651!UFN_Saskatoon_2015_promo

Rozpiska gali UFC Fight Night 74: Holloway vs. Oliveira

Data: 24 sierpnia
Hala: SaskTel Centre
Miasto: Saskatoon, Saskatchewan, Canada
Transmisja: Fox Sports 1

Walka wieczoru:

145 lbs.: Max Holloway vs. Charles Oliveira

Główna karta (Fox Sports 1)

170 lbs.: Neil Magny vs. Erick Silva
170 lbs.: Patrick Côté vs. Josh Burkman
155 lbs.: Chad Laprise vs. Francisco Trinaldo
155 lbs.: Olivier Aubin-Mercier vs. Tony Sims
115 lbs.: Maryna Moroz vs. Valérie Létourneau

Karta wstepna (Fox Sports 1)

155 lbs.: Sam Stout vs. Frankie Perez
135 lbs.: Yves Jabouin vs. Felipe Arantes
205 lbs.: Marcos Rogério de Lima vs. Nikita Krylov
125 lbs.: Chris Kelades vs. Chris Beal

Karta wstepna (UFC Fight Pass)

155 lbs.: Shane Campbell vs. Elias Silvério
205 lbs.: Misha Cirkunov vs. Daniel Jolly

https://youtu.be/_FDdF_lVNCk

13 KOMENTARZE

 1. Kim jest ta Valérie – dziewczyną do bicia dla Martyny, czy może jakiś prospekt z Canady;)

  Zawodniczka, która preferuje kickboxing/muai thai i ogólnie walkę w stójce. Jednak jej stójka jest dosyć delikatna, jakby sama zainteresowana była zrobiona ze szkła. Nie ma tutaj mocy i charakteru. Owszem, prezentuje całkiem niezłą technikę, ale tak naprawdę w kobiecym MMA jeśli nie ma tego ognia, to sama technika jedynie co może, to pomóc wygrywać walki, ale nie serca kibiców (przypadek Holly Holm). Co prawda przegrywała tylko z bardzo mocnymi rywalkami jak z Alexis Davis, Sarą Kaufman czy Claudią Gadelhą, ale po raz kolejny, jeśli przyjrzymy się rywalkom z którymi wygrywała, to odnajdziemy same oponentki o żenująco niskim poziomie umiejętności.

  Faktem jest, że Valerie jest bardzo techniczną zawodniczką, ale ma też ogromne wady. Do braku siły w uderzeniach należy dodać również brak parteru i zapasów. Przez rywalki lepiej ogarniające parter była tam kompletnie tłumiona. Martyna może mieć szansę w parterze jak najbardziej.

 2. Faktem jest, że Valerie jest bardzo techniczną zawodniczką, ale ma też ogromne wady. Do braku siły w uderzeniach należy dodać również brak parteru i zapasów. Przez rywalki lepiej ogarniające parter była tam kompletnie tłumiona. Martyna może mieć szansę w parterze jak najbardziej.

  Ja stawiam na Simsa oraz wspomnianą Valerie Letourneau.

  hmm dziwne rozumowanie Cloud 😛 Oceniasz Valerie negatywnie , szczególnie w zestawieniu z " rywalkami lepiej ogarniającymi pater " a taką jest niewątpliwie MOROZ , a następnie chcesz na nią stawiać , naprawdę nie ogarniam 😀

 3. hmm dziwne rozumowanie Cloud 😛 Oceniasz Valerie negatywnie , szczególnie w zestawieniu z " rywalkami lepiej ogarniającymi pater " a taką jest niewątpliwie MOROZ , a następnie chcesz na nią stawiać , naprawdę nie ogarniam 😀

  Widzisz Drogi przyjacielu. To jest żeńskie MMA. Tutaj każdy praktycznie jest słaby w czymś lub słaby całościowo. Owszem, napisałem, że Valerie jest cienka, ale również nie przemawia do mnie Moroz. Powiem szczerze, uważam, że na Marynę wytworzył się hype. Pokonała "Jojo", która jest przehajpowana bardziej od Conora McGregora (jeśli zachowamy zasadę zachowania skali – bo wiadomo, gdzie żeńskiemu MMA do obecnej sytuacji w piórkowej). Ostatnie wyczyny Calderwood to jest jakiś absurd. Poza tym ja patrzę przez kilka aspektów na dane zestawienie: Przez aspekt fana, redaktora oraz osoby grającej u bukmachera. W niczym nie kłóci się stawianie na Valerie z tym co napisałem, czyli że Moroz może ją poddać, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę kurs w wysokości 2.50 na Kanadyjkę oraz losowość żeńskiej dywizji :). W bukmacherce stawia się po kursach. Moroz ma szansę wygrać? Pewnie! Letourneau jest słaba? Zdecydowanie. Ale Moroz również za mało pokazała w UFC w mnie do siebie przekonać. Wygrana z wybitnie przehajpowaną "Jojo" to jeszcze nie powód by dawać jej kurs 1.50 :). Wyskoczenie na siatkę i wyzwanie Asi – również.

 4. Ale Moroz również za mało pokazała w UFC w mnie do siebie przekonać. Wygrana z wybitnie przehajpowaną "Jojo" to jeszcze nie powód by dawać jej kurs 1.50 :). Wyskoczenie na siatkę i wyzwanie Asi – również.

  Chyba teraz rozumiem twój tok rozumowania 🙂 Też byłem w Krakowie i sam gwizdałem jak Moroz gadała do Aśki że chce walki o Pas 😀 ^^ hehe , ale odnośnie jej osoby być może też teraz jest trochę przeceniana, ale uważam że pokazała się z b.dobrej strony w Krakowskim oktagonie i niewątpliwie zaskoczyła poddając raz dwa faworyzowaną Jojo (tez uważam ze ten hype na nią był jednak jakiś poziom reprezentuje) i naprawdę w mojej opinii ma potencjał aby być conajmniej w TOP 5 swojej kategorii wagowej

 5. Chyba teraz rozumiem twój tok rozumowania 🙂 Też byłem w Krakowie i sam gwizdałem jak Moroz gadała do Aśki że chce walki o Pas 😀 ^^ hehe , ale odnośnie jej osoby być może też teraz jest trochę przeceniana, ale uważam że pokazała się z b.dobrej strony w Krakowskim oktagonie i niewątpliwie zaskoczyła poddając raz dwa faworyzowaną Jojo (tez uważam ze ten hype na nią był jednak jakiś poziom reprezentuje) i naprawdę w mojej opinii ma potencjał aby być conajmniej w TOP 5 swojej kategorii wagowej

  Zobaczymy :). Ta walka sporo pokaże. Jeśli Moroz nie będzie w stanie pokonać kogoś tak średnio-słabego jak Letourneau, to o pokonaniu takiej Tecii Tores czy Claudii Gadelhi może zapomnieć. Ale w TOP 5 może być, skoro nawet Jessica Penne jest czwarta… :).

 6. No niestety @Swebs. Moroz jednak cukinia do kwadratu. Przehajpowana i bez umiejętności oraz nadziei na walkę z Aśką w najbliższym czasie :).

 7. No niestety @Swebs. Moroz jednak cukinia do kwadratu. Przehajpowana i bez umiejętności oraz nadziei na walkę z Aśką w najbliższym czasie :).

  To tylko pokazuje na jakim poziomie jest JoJo..

 8. No niestety @Swebs. Moroz jednak cukinia do kwadratu. Przehajpowana i bez umiejętności oraz nadziei na walkę z Aśką w najbliższym czasie :).

  No tak 🙂 Oglądałem walke i niestety byłem zawiedziony 🙂 w parterze szukała tylko balachy , a Kanadyjka widać było że przygotowała się w tym temacie 🙂 także miałeś rację , chylę czoło i wnioskuję że najwyraźniej rzeczywiście była "przehajpowana" 😛

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.