KSW 36

Gala KSW 36: Materla vs Palhares

Data: 1 października, 2016
Miejsce: Zielona Góra, Hala CRS
Transmisja: Polsat, Ipla

Walka wieczoru

84 kg: Michał Materla (MMA 23-5) vs. Rousimar Palhares (MMA 18-7)

Główna karta: od 20:10 – Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Fight

93 kg: Tomasz Narkun (MMA 12-2) vs. Thierry Rameau Sokoudjou (MMA 17-14)
70 kg: Mateusz Gamrot (MMA 11-0) vs. Renato „Pezinho” Gomes (MMA 19-8)
57 kg: Ariane Lipski (MMA 7-3) vs. Sheila Gaff (MMA 9-6)
120 kg: Michał Włodarek (MMA 7-1) vs. Michał Kita (MMA 16-8)
66 kg: Kleber Koike Erbst (MMA 20-4) vs. Leszek Krakowski (MMA 10-0)

Karta wstępna: od 18:30 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight

57 kg: Katarzyna Lubońska vs Diana Belbita (MMA 7-2)
70 kg: Bartłomiej Kurczewski (MMA 9-6) vs Grzegorz Szulakowski (MMA 6-1)
70 kg: Maciej Kazieczko (MMA 1-0) vs. Mariusz Mazur (MMA 3-0)

https://www.youtube.com/watch?v=TpVkJ7v4_zM&index=1

38 KOMENTARZE

 1. Fota Pniaka w gorszej rozdzielczości niż reszty zawodników. Niewyraźnie wygląda… żeby jakiegoś przeziębienia nie złapał.

 2. Ktoś wie czy gala będzie dostępna na drugi dzień w IPLI? Idę na weselę, a chciałbym na drugi dzień obejrzeć bez spoilerów.

 3. @Rafciu27

  Nigdy nie ma na ipli z dnia na dzień. Walki z KSW 35 zostały dodane … przedwczoraj. Więc małe szanse. Rozważ może oglądanie mobilne na żywo, jak jesteś abonamentem nc plus to warto pobrać apke nc+go na smartfona i smigasz HD. A jak nie to na weeb tv albo na żywo na ipli. Gala w miarę wcześnie więc może jeszcze da radę oglądać na weselu

 4. Plakat utrzymany na czasie, uchodźcy trzymani w obozie przejściowym złowieszczo patrzą zza siatki.

 5. dobra robota KSW  , nikt nie powie że Pniak to tak zwany '' ogórek'' -szczerze nie spodziewałem się takiej klasy zawodnika ( jak dla mnie faworytem jest Pniak ) ale mimo to team Materla 🙂 , no i jeszcze  Sokoudjou  ( niby emeryt ale uważam że to i tak wysoka półka jak na KSW ) co do rywala dla Gamrota  niestety anonim ale mam nadzieje że będą iskry ( że nie będzie to łatwa walka dla Gamrota )   , ogólnie  uważam że karta walk  jest przyzwoita ,  gale na pewno obejrzę

 6. dobra robota KSW  , nikt nie powie że Pniak to tak zwany '' ogórek'' -szczerze nie spodziewałem się takiej klasy zawodnika ( jak dla mnie faworytem jest Pniak ) ale mimo to team Materla 🙂 , no i jeszcze  Sokoudjou  ( niby emeryt ale uważam że to i tak wysoka półka jak na KSW ) co do rywala dla Gamrota  niestety anonim ale mam nadzieje że będą iskry ( że nie będzie to łatwa walka dla Gamrota )   , ogólnie  uważam że karta walk  jest przyzwoita ,  gale na pewno obejrzę

  Dla mnie też rozpiska spoko. Skoro w otwartym polsacie przyzwoita gala się szykuje, to co dopiero będzie w grudniu w PPV 😉

 7. Nikt mi nie uwierzy ale tak się tą gala nie interesowałem, że dopiero teraz się skapnąłem, że to za tydzień i pierwszy raz zobaczyłem rozpiskę. A kiedyś to było jaranko dwa miechy wcześniej i odliczanie do gali plus rozkminki kto wygra i jak to będzie. Dzięki @:mamed:

 8. co dopiero będzie w grudniu w PPV 😉

  Oprócz Kornik – Wrzosek? Gówno

  Edit

  No jeszcze Borys – Aslan spoko

 9. Oprócz Kornik – Wrzosek? Gówno

  Edit

  No jeszcze Borys – Aslan spoko

  Drwal? Może Bedorf, z zagranicznych Enomoto, Barnaoui? Dla tych nazwisk warto oglądać, podwyższają poziom gali.

 10. Ktoś wie czy gala będzie dostępna na drugi dzień w IPLI? Idę na weselę, a chciałbym na drugi dzień obejrzeć bez spoilerów.

  Możesz sprawdzić czy można wykupić dostęp jakoś wtedy masz ileś czasu na oglądanie gali. Przynajmniej na KSWTV tak jest i jak udostępniają kablówki to też tak działa.

 11. Jeśli Materla wygra to w 2017 szykuje się Mamed vs Materla 2.

  Jeśli Materla to wygra – i przy tym ma jeszcze trochę ambicji – to niech nie pcha się w rewanż z maskotką KSW, tylko robi swoje i niech spada do UFC.

 12. Drwal? Może Bedorf, z zagranicznych Enomoto, Barnaoui? Dla tych nazwisk nie warto oglądać, podwyższają ceny biletów

  . Skorygowałem letko 🙂

 13. Jeśli Materla to wygra – i przy tym ma jeszcze trochę ambicji – to niech nie pcha się w rewanż z maskotką KSW, tylko robi swoje i niech spada do UFC.

  Jeśli dałby radę Palharesowi, to czemu nie.

 14. dobrze ze mam kanał Polsat Sport Fight HD to bede ogladal KSW bez reklam tak samo jak w przypadku ostatniej gali FEN 🙂 !

  a na polsacie sport to tak godzina reklam:mamed:

  @Rafciu27 na ksw tv jak wykupisz to mzoesz przez 48h najblizsze ogladac

 15. dobrze ze mam kanał Polsat Sport Fight HD to bede ogladal KSW bez reklam tak samo jak w przypadku ostatniej gali FEN 🙂 !

  a na polsacie sport to tak godzina reklam:mamed:

  Czasami lepsze są reklamy niż to denne studio.

  Ale na szczęście mogę mieć to w dupie, bo zlot :bayan:

 16. Nie wiem czy to tylko takie głupie wrażenie ale pozycja KSW w Polsacie zdaje mi się nieco obniżyła. Trzy walki w Polsacie sport, kiedyś były dwie,  w KSW  chyba coś poszło ostatnio  nie tak. Mamed być może nie wróci, Pudzian ma może jeszcze dwie czy trzy walki,  różal to samo,  Bedorf nie porywa a Materla może też stracić jeżeli przegra walkę z palharesem. Popek to moim zdaniem jednorazowy wybryk. Nie mają raczej szans na pozyskanie znaczących nazwisk w mma bo bellator ostatnio wraz z rizin łowia  wszystko co nie wpadnie do ufc albo przypadki ciekawsze które ufc opuszczą. Gamera,  Borysa,  Narkuna,  Kornika,  Bedorfa,  kity i Drwala mimo że osobiście ogromnie cenie nie uważał bym za konie pociągowe ksw. Tym bardziej ze gamer i borys otwarcie wspominają o chęci pójścia do ufc. Nie hejtujac,  lecz analizując pozycję giganta polskiego rynku mma  uważam ze jeżeli w ciągu najbliższych dwóch lat nie wejdą agresywnie na rynek europejski to wygasna. Nie chodzi mi o galę dla Polonii w Londynie,  tylko o międzynarodowe grono zawodnicze,  galę w całej Europie przeznaczone dla widzów z poszczególnych  krajów i przynajmniej dwa razy większej ilości gal. Szkoda byłoby żeby ktoś wykupił ksw,  albo żeby ta organizacja wgl  przestała istnieć.

  Przy obecnym rozwoju za dwa lata kiedy stracą juz wszystkie obecne gwiazdy które jak podtytuł  ksw 36 są 3( Mamed, Pudzian,  Materla. ) nie będą mieli kim sprzedać większych obiektów czy ppv,  i dojdzie do auto destrukcji.

 17. Dla KSW najlepsza byłaby fuzja z takim ACB, zajebiście produkowane, mocne sportowo gale, na wschodzie.

 18. Nie wiem czy to tylko takie głupie wrażenie ale pozycja KSW w Polsacie zdaje mi się nieco obniżyła. Trzy walki w Polsacie sport, kiedyś były dwie,  w KSW  chyba coś poszło ostatnio  nie tak. Mamed być może nie wróci, Pudzian ma może jeszcze dwie czy trzy walki,  różal to samo,  Bedorf nie porywa a Materla może też stracić jeżeli przegra walkę z palharesem. Popek to moim zdaniem jednorazowy wybryk. Nie mają raczej szans na pozyskanie znaczących nazwisk w mma bo bellator ostatnio wraz z rizin łowia  wszystko co nie wpadnie do ufc albo przypadki ciekawsze które ufc opuszczą. Gamera,  Borysa,  Narkuna,  Kornika,  Bedorfa,  kity i Drwala mimo że osobiście ogromnie cenie nie uważał bym za konie pociągowe ksw. Tym bardziej ze gamer i borys otwarcie wspominają o chęci pójścia do ufc. Nie hejtujac,  lecz analizując pozycję giganta polskiego rynku mma  uważam ze jeżeli w ciągu najbliższych dwóch lat nie wejdą agresywnie na rynek europejski to wygasna. Nie chodzi mi o galę dla Polonii w Londynie,  tylko o międzynarodowe grono zawodnicze,  galę w całej Europie przeznaczone dla widzów z poszczególnych  krajów i przynajmniej dwa razy większej ilości gal. Szkoda byłoby żeby ktoś wykupił ksw,  albo żeby ta organizacja wgl  przestała istnieć.

  Przy obecnym rozwoju za dwa lata kiedy stracą juz wszystkie obecne gwiazdy które jak podtytuł  ksw 36 są 3( Mamed, Pudzian,  Materla. ) nie będą mieli kim sprzedać większych obiektów czy ppv,  i dojdzie do auto destrukcji.

  Zgadzam się z każdym Twoim słowem. Kiedyś jarała nas każda gala KSW, czekało się na nią kilka miesięcy, teraz to kolejna gala która będzie i przeminie. Być może my dorośliśmy jako kibice i chcemy walk które widzimy w UFC, ale jestem bliższy Twoim słowom że KSW robi przez ostatnie kilka gal, średnie widowisko i musi się ratować personami takimi jak Popek i przy tym robiąc jeszcze jakieś śmieszne aresztowanie, żeby gimbusy się jarały jak łąki na wiosnę. KSW daje mi możliwość spotkania się z ludżmi, którzy mają potężną wiedzę o szeroko pojętych sztukach walki, napicie się z nimi i pośmianie a walki KSW to w moim odczuciu tylko dodatek.

  Ps. @mat dojedziemy na 18:30 :-D?

 19. Zgadzam się z każdym Twoim słowem. Kiedyś jarała nas każda gala KSW, czekało się na nią kilka miesięcy, teraz to kolejna gala która będzie i przeminie. Być może my dorośliśmy jako kibice i chcemy walk które widzimy w UFC, ale jestem bliższy Twoim słowom że KSW robi przez ostatnie kilka gal, średnie widowisko i musi się ratować personami takimi jak Popek i przy tym robiąc jeszcze jakieś śmieszne aresztowanie, żeby gimbusy się jarały jak łąki na wiosnę. KSW daje mi możliwość spotkania się z ludżmi, którzy mają potężną wiedzę o szeroko pojętych sztukach walki, napicie się z nimi i pośmianie a walki KSW to w moim odczuciu tylko dodatek.

  Ps. @mat dojedziemy na 18:30 :-D?

  17.45 jest planowany przyjazd. Ja jeszcze chcę do hostelu na chwilę skoczyć

 20. Swoją drogą, to od 18:30 będą faktycznie te walki czy tak jak zwykle – mimo wszystko – wszystko zacznie się od 20? Kluczowa sprawa, bo wcześniej lecę na piwo i nie wiem czy ogarniać coś na mieście czy spokojnie zdążę wrócić do domu na cyrki 😆

 21. Swoją drogą, to od 18:30 będą faktycznie te walki czy tak jak zwykle – mimo wszystko – wszystko zacznie się od 20? Kluczowa sprawa, bo wcześniej lecę na piwo i nie wiem czy ogarniać coś na mieście czy spokojnie zdążę wrócić do domu na cyrki 😆

  Zawsze było studio 30 minut, czyli undercard 19.00.

 22. Zawsze było studio 30 minut, czyli undercard 19.00.

  Polsat, czyli na wszystko trzeba brać poprawkę, czyli jak wrócę przed 20 to nic się nie stanie. Okej, dzięki. 😉

 23. Polsat, czyli na wszystko trzeba brać poprawkę, czyli jak wrócę przed 20 to nic się nie stanie. Okej, dzięki. 😉

  A główna startowała ok. 20.30 😉

 24. Ktoś wie czy gala będzie dostępna na drugi dzień w IPLI? Idę na weselę, a chciałbym na drugi dzień obejrzeć bez spoilerów.

  Mam ten sam "weselny" problem. Na KSW TV zawsze gala jest dostepna przez dwa dni po gali, mozna chyba wyłączyć znaczniki i gitara. Na IPLI zobaczysz tylko na żywo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.