Już w najbliższy piątek, 30 października o godzinie 19:30 gala Babilon MMA 17. W walce wieczoru, znany z walk na gołe pięści Dawid „Maximus” Żółtaszek (MMA 3-0) w pojedynku wagi ciężkiej zmierzy się z weteranem Tonim Valtonenem (MMA 28-17).

Transmisja gali:

Piątek 30 października, na żywo od godziny 20:00 – Polsat Sport Extra

Powtórka 31 października, godzina 8:30 – Polsat Sport Extra

Karta walk gali Babilon MMA 17:

Walka wieczoru

265 lbs.: Dawid Żółtaszek (3-0, 2 KO) – Toni Valtonen (28-17, 12 KO, 4 SUB)

Karta główna

155 lbs.: Marcin Skrzek (5-1, 4 KO) – Patryk Nowak (5-2, 1 KO, 3 SUB)
209 lbs.: Sławomir Bryła (2-0, 2 KO) – Dawid Gruchalski (2-1, 2 KO)
155 lbs.: Damian Zuba (2-2) – Łukasz Pokutyński (1-0, 1 KO)
155 lbs.: Krystian Blezień (3-2, 3 KO) – Alan Langer (10-7, SUB)

Karta wstępna

185 lbs.: Mateusz Rybak (3-1, 3 KO) – Jarosław Lech (5-5, 3 KO, 2 SUB)
145 lbs.: Dawid Wylegała (2-1-0) – Karol Kutyła (2-1-0)
145 lbs.: Grzegorz Rutkowski – Kamil Winiarczyk / semi pro

 

 

12 KOMENTARZE

 1. Kim są Ci goście? Kiedyś były takie czasy że można było się zastanawiać kto mam mocniejszą katrę walk FEN czy Babilon. Dziś to nie wiem czy Armia albo RWC nie mają mocniejszej kary. I tak będę oglądał. Liczę że Artur Gwóźdź fajnie tych zawodników zestawił. Żółtaszka to bym jeszcze raz na Gromdzie zobaczył albo na Genesis w walce z Różalem.

 2. Na zywo to raczej tego nie bede ogladal i szkoda ze skasowali mecz Widzewa z cwelka bo takto by nie bylo dyskusji co wybrac. No biedne te karty Babilonu…

 3. Kim są Ci goście? Kiedyś były takie czasy że można było się zastanawiać kto mam mocniejszą katrę walk FEN czy Babilon. Dziś to nie wiem czy Armia albo RWC nie mają mocniejszej kary. I tak będę oglądał. Liczę że Artur Gwóźdź fajnie tych zawodników zestawił. Żółtaszka to bym jeszcze raz na Gromdzie zobaczył albo na Genesis w walce z Różalem.

  Rozal na to nie pójdzie, walczy tylko z legendami…

 4. Na zywo to raczej tego nie bede ogladal i szkoda ze skasowali mecz Widzewa z cwelka bo takto by nie bylo dyskusji co wybrac. No biedne te karty Babilonu…

  XD co niby? Mecz zalosnej drużyny 3 ligowej czy tam 2 ligowej z mistrzem Polski który przegrywa w Europie z mistrzem Cypru?

 5. XD co niby? Mecz zalosnej drużyny 3 ligowej czy tam 2 ligowej z mistrzem Polski który przegrywa w Europie z mistrzem Cypru?

  Kocham ten klub tak samo jak swoja rodzine. Nie kibicujesz zadnej druzynie to nie zrozumiesz tego. Nie wazne w ktorej lidze liczy sie tylko Widzew:)

 6. Kocham ten klub tak samo jak swoja rodzine. Nie kibicujesz zadnej druzynie to nie zrozumiesz tego. Nie wazne w ktorej lidze liczy sie tylko Widzew:)

  Rozumiem gdyby mecz był z kibicami i miałbyś wybór:być obecnym na stadionie i oglądać tych patalachow na żywo czy babilon w TV – wtedy wybór prosty zgadzam się, ale samemu z siebie siadać przed tv i oglądać to gówno….

 7. Kocham ten klub tak samo jak swoja rodzine. Nie kibicujesz zadnej druzynie to nie zrozumiesz tego. Nie wazne w ktorej lidze liczy sie tylko Widzew:)

  Naprawdę robicie herbatę z wody po pierogach i myślicie, że Żabka to sklep zoologiczny?:jarolaugh:

 8. Rozumiem gdyby mecz był z kibicami i miałbyś wybór:być obecnym na stadionie i oglądać tych patalachow na żywo czy babilon w TV – wtedy wybór prosty zgadzam się, ale samemu z siebie siadać przed tv i oglądać to gówno….

  No nie zrozumiesz. Chujowa gala z reklamami to ja wole sobie to nagrac w sobote obejrzec na przewijaniu reklam i pierdoleniu w studiu i juz ile czasu mam zaoszczedzone. Same walki mi wystarcza.

  Naprawdę robicie herbatę z wody po pierogach i myślicie, że Żabka to sklep zoologiczny?:jarolaugh:

  Mnie to nie bawi:fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.