Gala: ACA 136: Bukuev vs Akopyan

Data: sobota, 26 lutego 2022, 15:45

Miejsce: CSKA Arena w Moskwie, Rosja

Transmisja gali ACA 136: Bukuev vs Akopyan:

  • Transmisja gali w PPV na stronie ppv.aca-mma.com

Walka wieczoru

56.7 kg.: Imran Bukuev (13-2-0) vs. Aren Akopyan (12-2-1)

Karta główna

77.1 kg.: Vitaly Slipenko (13-4-0) vs. Stefan Sekulić (14-5-0)
120.2 kg.: Denis Smoldarev (17-8-0) vs. Daniel James (12-6-1)
83.9 kg.: Vitaliy Nemchinov (12-2-0) vs. Rafał Haratyk (15-4-2)
120.2 kg.: Daniel Omielańczuk (25-11-1) vs. Adam Bogatyrev (7-3-0)

Karta wstępna

65.8 kg.: Bibert Tumenov (10-2-0) vs. Diego Brandão (25-19-0)
65.8 kg.: Tural Ragimov (20-7-0) vs. Elismar Lima (25-10-0)
77.1 kg.: Irwing Machado (17-8-2) vs. Altynbek Mamashev (17-2-1)
70.3 kg.: Samvel Vardanyan (5-1-0) vs. Zhorabek Tesheboev (8-3-0)
56.7 kg.: Josiel Silva (15-5-0) vs Karlen Minasian (3-0-0)
56.7 kg.: Maycon Silvan (17-5-0) vs Myrzamedin Pazylov (9-3-0)
65.8 kg.: Mikhail Balakirev (9-4-0) vs. Davlatmand Chuponov (8-3-0)

55 KOMENTARZE

  1. Ogólnie uważam, że ktoś powinien powiedzieć głośno kim są właściciele Aca i High League.
    Skąd mają siano/ od kogo . Można powiedzieć bezpośrednio od Putina bo ten finansuje kadyrova a ten rozdziela dalej/ klanom / rodzinom które go wspierają . Współczuje zawodnikom bo albo będą udawać ślepych i zarobią kasę na życie albo się postawią żeby nie walczyć dla tego reżimu. Żebyście dobrze mnie zrozumieli , celebryci na High League tez powinni widzieć dla kogo pracują i kto im płaci.
    Ale nie ma co liczyć na rzetelny artykuł na ten temat . Tidzej mógłby napisać kiedyś , gdyż miał wiedzę z zakresu sytuacji międzynarodowej.
    Moje zdanie jest takie ze niech sobie walczą między sobą barbarzyńcy i pieski Putina- a nasi czas pokazać prawilność a nie tylko o niej mówić

  2. https://www.newsweek.pl/swiat/spoleczenstwo/tvp-promuje-walki-organizowane-przez-ludzi-czeczenskiego-satrapy/ewg8b3h

    Niech chłopcy z WCA z Czeczeni, którzy kręcą się przy ACA i High League wypowiedzą się skąd jest siano na gale, bo wszyscy wiemy że ACA nie zarabiało w Polsce tylko dokładało do tematu.
    Dla mnie sprawa jest prosta, ja szanuje wszystkich ludzi, ale jak gość w twoim domu nie potrafi się zachować to go wypraszasz. Jeśli nie są wstanie odciąć się od Kadyrowa i Putina to nie powinni mieć miejsca w naszym sporcie/show biznesie i tyle.
    Szkoda chłopaków których to spotkało na ACA i zaskoczyło ich to, ale walczą i biorą siano od morderców dzieci i kobiet.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

53 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

M
Marczyn87

Jungle Fight
Bantamweight

217 komentarzy 271 polubień
Avatar of Salvatore Grasso
Salvatore Grasso

Brutaal
Lightweight

517 komentarzy 1,733 polubień

Bedzie ogladane ,choc ten sam dzien co Kejesdabljiu ale tam tylko 2 walki ciekawe

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,140 komentarzy 149,692 polubień

Bedzie ogladane ,choc ten sam dzien co Kejesdabljiu ale tam tylko 2 walki ciekawe

Akurat bedzie konczyc sie ACA to wyjebania Nas do innej Galaktyki.... :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of rash
rash

KSW
Heavyweight

5,996 komentarzy 19,933 polubień

Bedzie ogladane ,choc ten sam dzien co Kejesdabljiu ale tam tylko 2 walki ciekawe

Tego samego dnia jest ACA, KSW, Armia i UFC. Wiadomo, że w jakoś tam się na siebie nałoży, ale można wyrwać 4 gale.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,662 komentarzy 57,891 polubień

Fajna karta Dobra gala
I tak nie obejrzę

Odpowiedz polub

Avatar of SigisMundis
SigisMundis

WSOF
Welterweight

3,292 komentarzy 6,600 polubień

Tego samego dnia jest ACA, KSW, Armia i UFC. Wiadomo, że w jakoś tam się na siebie nałoży, ale można wyrwać 4 gale.

W środę tego samego tygodnia Koike Erbst w ME RIZIN, w piątek Reinier De Ridder broni pasa półciężkiej w ONE i jest tam też 3 walka Aung La N Sanga z Vitalym Bigdashem, jeszcze Bellator w piątek z Mousasim w ME. W sobotę oprócz tego co napisałeś jeszcze jest czeski OCTAGON z Kinclem w ME. Jeszcze w niedzielę wieczorem jest boks i Cieślak walczy z Okoliem o pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej. Niezły weekend dla fanów sportów walki. :frankapprove:

Odpowiedz 11 polubień

click to expand...
Avatar of mamer
mamer

Shark Fights
Welterweight

1,234 komentarzy 3,755 polubień

No tak, stała kasa z VIA, więc wyjebka na terminy, zero gimnastyki - bo święto, bo ferie, bla, bla, bla - można dawać w dni konkurencji, a nóż ktoś zrezygnuje z Armii czy ACA kosztem cyrku.

Odpowiedz polub

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,625 komentarzy 26,488 polubień

No tak, stała kasa z VIA, więc wyjebka na terminy, zero gimnastyki - bo święto, bo ferie, bla, bla, bla - można dawać w dni konkurencji, a nóż ktoś zrezygnuje z Armii czy ACA kosztem cyrku.

A tu nie powinno być czasem "na rzecz"? Słowo "kosztem" tutaj brzmi trochę dziwnie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of mamer
mamer

Shark Fights
Welterweight

1,234 komentarzy 3,755 polubień

A tu nie powinno być czasem "na rzecz"? Słowo "kosztem" tutaj brzmi trochę dziwnie

powinna być

Odpowiedz 1 Like

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,010 polubień

W środę tego samego tygodnia Koike Erbst w ME RIZIN, w piątek Reinier De Ridder broni pasa półciężkiej w ONE i jest tam też 3 walka Aung La N Sanga z Vitalym Bigdashem, jeszcze Bellator w piątek z Mousasim w ME. W sobotę oprócz tego co napisałeś jeszcze jest czeski OCTAGON z Kinclem w ME. Jeszcze w niedzielę wieczorem jest boks i Cieślak walczy z Okoliem o pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej. Niezły weekend dla fanów sportów walki. :frankapprove:

w ten sam dzien co rizin emelianienko-monson na gole piesci

Odpowiedz 6 polubień

click to expand...
Avatar of pyrazgr
pyrazgr

Bellator
Featherweight

4,008 komentarzy 23,003 polubień

To jest ta ostatnia walka Daniela?

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Haratyk dobry chłop - ledwo co ostatnio brodacza pozbawił połowy szczęki już gotowy by Rusowi zafundować CTE.
Danielo powinien tego "młodego wilka" skończyć przed czasem. Fajne boje się szykują.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,338 komentarzy 16,920 polubień

Haratyk dobry chłop - ledwo co ostatnio brodacza pozbawił połowy szczęki już gotowy by Rusowi zafundować CTE.
Danielo powinien tego "młodego wilka" skończyć przed czasem. Fajne boje się szykują.

I oby Rafał znów wygrał przed czasem. Twardy gość, który dwukrotnie wyjaśnił cwaniaczka Strusa.

Odpowiedz 5 polubień

K
Kamkołcz

Legacy FC
Middleweight

2,094 komentarzy 4,146 polubień

Akop w main-evencie?

To hybryda Akopa z Benem Askrenem

Odpowiedz 1 Like

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,523 polubień

Tego samego dnia jest ACA, KSW, Armia i UFC. Wiadomo, że w jakoś tam się na siebie nałoży, ale można wyrwać 4 gale.

Dziwny dobór terminów.
Sa ta wariaci, ktorzy chcieliby to wszystko w całości obejrzeć? Jednego dnia?

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,010 polubień
Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

11,201 komentarzy 22,426 polubień

Ta gala to się odbędzie?

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,010 polubień

Ta gala to się odbędzie?

tak

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,140 komentarzy 149,692 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Haratyk ma łapy długie jak orangutan. Będzie Ruski bity.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,662 komentarzy 57,891 polubień
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,140 komentarzy 149,692 polubień

Jebać to ACA

Sam sie jebaj :werdum:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,662 komentarzy 57,891 polubień

Sam sie jebaj :werdum:

Spierdalaj lamusie
Jakim trzeba być zjebem
Aby popierać Ruski twór
Gratuluję

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,140 komentarzy 149,692 polubień

Spierdalaj lamusie

Dlaczego mnie obrazasz? :jimcarrey:

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,010 polubień

glowna bedzie jutro ogladana

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Karas
Karas

EFC Africa
Featherweight

2,767 komentarzy 6,133 polubień

Tutaj chłopaki będą się bawić w Moskwie, a Kadyrow właśnie wysyła swoich siepaczy do Ukrainy. Wstyd dla Was, polscy zawodnicy.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

19,180 komentarzy 37,010 polubień

Wstyd dla Was, polscy zawodnicy.

za cos musza jesc

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Jak tam jechali jeszcze wojny nie było. Też mi się to średnio podoba - ale co - mają teraz wracać? Bojkotować? Z czegoś muszą żyć i mają rodziny na utrzymaniu/trenerów/teamy.

Jest realna szansa na zafundownaie CTE 2-m Ruskim. To więcej niż zrobił rząd Polski do tej pory.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Karas
Karas

EFC Africa
Featherweight

2,767 komentarzy 6,133 polubień

za cos musza jesc

Warto brać pieniądze od takich ludzi jak Kadyrow? Mało mają organizacji w Polsce które ich zatrudnia i dadzą dobre pieniądze? Honor nie powinnien mieć ceny.

Odpowiedz 6 polubień