róża gumienna mma

Róża Gumienna, polska zawodniczka kickboxingu występująca w przeszłości m.in. w organizacjach FEN i DSF, stoczy debiutancką walkę w formule MMA. Róża ma już zaplanowany pojedynek na gali Babilon MMA 10, która odbędzie się 26 października w Wieliczce.

Do największych osiągnięć Róży Gumiennej można zaliczyć zawodowe Mistrzostwo Polski w K1, kilka złotych medali Pucharu Świata w K1, srebrny medal Mistrzostw Europy K1, brązowy medal Mistrzostwa Świata K1, a także mistrzostwo FEN w wadze piórkowej, które zdobyła w walce z Martiną Fendrichovą. Róża w przeszłości występowała na galach LFN, FEN, a w ostatnim czasie DSF. Tym razem kickboxerka spróbuje swoich sił w MMA na gali Tomasza Babilońskiego.

14 KOMENTARZE

 1. Meh, ale to nadal nie jest dziennikarka, bokserka, z nokautem na koncie.:mamedwhat: Co ten Babiloński, kompletnie nie zna się na żeńskim MMA.:matt:

  Róży życze jak najlepiej, fajnych sportowych wyzwań.

 2. Zdjęcie dość kontrowersyjne 😉

  Chodzi o te dwie kule w dłoni ? :awesome:

  Moim zdaniem, wszystko na swoim miejscu :awesome:

 3. Chodzi o te dwie kule w dłoni ? :awesome:

  Moim zdaniem, wszystko na swoim miejscu :awesome:

  Chciałem coś o tym napisać i nawet pojawił się na mojej twarzy taki złowieszczy uśmiech ;>

  Ale się powstrzymałem, z szacunku do was… prosze doceńcie to

 4. Myslalem ze chociaz w Babilonie nie bede musial ogladac walk srak ale jednak sie przeliczylem. Po ostatniej walce na FEN Badurek z Lubonska mam dosyc babskiego MMA na polskich galach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.