Róża Gumienna (MMA 1-0) zwyciężyła z Raimondą Grundulaite (MMA 0-0) już w pierwszej rundzie przez TKO.

Rywalka pierwsze co próbowała zrobić, to obalić Różę. Ta sztuka jej się nie udała dzięki dobrej obronie Polki przed sprowadzeniami. W konsekwencji to Litwinka wylądowała na plecach. Gumienna w takiej pozycji zaczęła zasypywać przeciwniczkę ciosami. Gdy bój wrócił do stójki, Róża zaczęła coraz bardziej dominować w stójce, trafiała raz za raz ciosami prostymi, mieszając je z niskimi i stopującymi kopnięciami. W okolicach trzeciej minuty zapędziła Raimondę pod siatkę, gdzie wykończyła lewymi sierpami. Sędzia Łukasz Bosacki interweniował i przerwał tę konfrontację.

Róża Gumienna to znakomita i utytułowana, występująca w formule K-1 kickboxerka. W 2013 i 2015 roku została uznana przez polskie portale branżowe, za najlepszą Polską zawodniczkę w kickboxingu bez podziału na kategorie wagowe. Czterokrotnie uznawana była za najlepszą zawodniczkę Mistrzostw Polski (w 2016, 2015, 2014 i 2013r).

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.