12719273_10154362061584879_469441434060333440_o

Niedawna gala Bellator 149 okazała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii MMA. Wiekowi zawodnicy głównych walk wieczoru, Ken Shamrock i Kimbo Slice wpadli na dopingu a kompletnie nie przygotowany do zawodowych walk w MMA „Dada 5000” wylądował w szpitalu z powodu poważnych problemów z sercem. Mimo tego, gala osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności dla organizacji Bellatora.

Royce Gracie zapytany przez MMA Fighting, co myśli na tema wpadki dopingowej Kena Shamrocka powiedział:

Nie przywiązuje do tego zbyt dużej uwagi. To nie ma żadnego znaczenia. Nie miało wpływu na tą walkę. Nie interesuję się tym co robi Ken, nie wiedziałem nawet, że już wcześniej wpadł wcześniej na dopingu. Wiem o nim tyle, że jest bardzo znany z narzekania, marudzenia i szukania wymówek. Dostał cios kolanem w brzuch a nie w krocze. Powiedziałem mu zaraz po walce, że jeśli ma do kogoś pretensję to powinien kierować je do sędziego. Ale potem zobaczyłem na powtórce że cios był zadany prawidłowo a drugie  kolano trafiło go prosto w twarz i nie był w stanie tego znieść. Obudził się dopiero kiedy uderzył o ziemię.

Na poniższych zdjęciach widać dokładnie sytuację którą opisuje Royce

49-letni Gracie dodał, że jeśli tylko dostanie ofertę walki od organizacji Bellator lub innej to chętnie ponownie zawalczy w MMA.

Bellator zaprezentował podczas tej gali dość ciekawy projekt, czyli możliwość obejrzenia starcia Gracie vs Shamrock w 360 stopniach.

https://www.youtube.com/watch?v=qlQU4ndRGCE

2 KOMENTARZE

  1. defthomas

    Bellator zaprezentował podczas tej gali dość ciekawy projekt, czyli możliwość obejrzenia starcia Gracie vs Shamrock w 360 stopniach.

    Tęcza

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.