Walka Mike’a Tysona i Roya Jonesa Jr. nie zakończy się oficjalnym ogłoszeniem zwycięzcy. Według BoxingScene.com, które rozmawiało z CSAC czyli Komisją Sportową w Kalifornii, przy walce legend nie będą pracować oficjalni sędziowie punktowi. Walkę „punktować” będą byli mistrzowie, Chad Dawson, Christy Martin i Vinny Pazienza. Oni podadzą swoje punktacje dla WBC. Jak donoszą dziennikarze MMA Junkie, w USA nie można obstawiać w zakładach bukmacherskich wygranego tego starcia.

Po walce, czyli ośmiu 2-minutowych rundach w dużych rękawicach, zawodnik, który lepiej zaprezentuje się w ringu według trójki Dawson, Martin i Pazienza, otrzyma pas „Frontline Battle Belt”. Co ciekawe, obaj zawodnicy będą testowani przez VADA, lecz marihuana została wykluczona z testów.

Pojedynek Tysona z Jonesem Jr. odbędzie się 28 listopada w Los Angeles. Fani będą mogli także oglądać ich walkę na PPV oraz w platformie społecznościowej Triller. W Polsce pojedynek będzie transmitowany na Polsat Sport. Sędzia może przerwać i zastopować walkę, kiedy obaj wyjdą poza granicę starcia pokazowego. Zatem zawodnicy muszą nastawić się, że podczas pojedynku mogą pojawić się dodatkowe ostrzeżenia od arbitra, a sama potyczka zostanie mocno ograniczona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.