palhares

Były mistrz wagi półśredniej WSOF, Rousimar Palhares, który aktualnie nie może walczyć w stanie Nevada, bo został zawieszony na dwa lata przez Komisję Sportową (NSAC), jest przekonany, że szybko rozprawiłby się z mistrzem dywizji piórkowej UFC, Conorem McGregorem.

Rozważyłbym powrót do UFC tylko po to, by zawalczyć z McGregorem.

– stwierdził Palhares podczas rozmowy z Daily Mail.

Zabiłbym go. Jest za mały i za słaby w Jiu-Jitsu, żeby mnie pokonać. Walka z nim byłaby dla mnie zaszczytem, ale zdominowałbym go w parterze i z łatwością poddał. Widzę w głowie scenariusz, jak odklepuje klucz na stopę.

On jest za mały. Nie powinien być w mojej dywizji, ale walka to walka.

Zanim jednak brazylijski „Pniak” będzie mógł w ogóle zacząć marzyć o boju z popularnym Irlandczykiem, musi minąć jego zawieszenie, które dostał za przeciąganie technik kończących. Pozostaje też pytanie, czy Dana White kiedykolwiek zdecyduje się na ponowne zatrudnienie Palharesa w swojej organizacji.

Co ciekawe, Rousimar ma zaplanowany pojedynek z Emilem Meekiem na gali Venator FC 3, która odbędzie się 21 maja. WSOF planuje zrobić wszystko, by móc legalnie powstrzymać Palharesa przed walką we Włoszech, ale szef Venatora, Frank Merenda jest zdeterminowany by utrzymać zestawienie Palhares kontra Meek na karcie walk.

5 KOMENTARZE

  1. Kolejny co próbował zabłysnąć. Tym razem inteligencją na poziomie pniaka drzewa. 😉

  2. zgadzam się z tym że  Palhares pokonałby Conora to prawda , ale jego zachowanie jako sportowca jest bardzo prymitywne chodzi mi o przeciąganie balach itp patrząc na postawę Conora bardziej go szanuje ten przynajmniej po zakończeniu walki oddaje szacunekswojemu przeciwnikowi , ale strasznie go nie lubię za dużą mordę .Dla takiego gościa jak  Palhares są dwa miejsc psychiatryk albo więzienie

  3. Ciekawe ilu jeszcze zawodników będzie pieprzyło co by nie zrobiło z Conorem?

  4. Ten kto twierdzi, ze Werdum jest glupi sam taki jest. A przyklad na potwierdzenie tego jest zalosny. Nastepny swietojebliwy debil:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.