UFC ogłosiło wczoraj że na brazylijskiej gali UFC 142 w Rio De Janeiro dojdzie do starcia mocno kontrowersyjnego grapplera Rousimara  Palharesa (MMA 13-3) z zapaśnikiem Mike Massenzio (MMA 13-5):

Doszło do słownej zgody na walkę pomiędzy silnym zapaśnikiem  Mike’iemm „The Master of Disaster” Massenziom a brazylijską maszyną do wykręcania kolan Rousimarem „Toquinho” Palharesem, dojdzie do niej na lutowej gali UFC 142, ogłosił szef UFC  Dana White.

Palhares swoją ostatnią walkę stoczył na poprzedniej sierpniowej gali w Rio, gdzie w walce z Danem Millerem dodał kolejną dziwną sytuację do swojej kolekcji.  Brazylijczyk w pewnym momencie nie wiedząc czemu, uwierzył że walka została skończona i zaczął cieszyć się ze zwycięstwa mimo braku reakcji sędziego o zakończeniu starcia.  Po tym dość dziwnym incydencie, którego nikt poza samym Palharesem nie mógł zrozumieć, zawodnicy kontynuowali walkę, a Rousimar ostatecznie wygrał przez decyzję .

Massenzio powraca do UFC po porażce z  Krzysztofem Soszyńskim na UFC 131 w nienaturalnej dla siebie wadze i po pokonaniu w ostatniej walce Steve’a Cantwella.

Ostatnie walki obu zawodników:

Rousimar „Toquinho” Palhares (13-3)

W Dan Miller (unam. decision) – UFC 134
W Dave Branch (submission – heel hook) – UFC on Versus 3
L Nate Marquardt (TKO) – UFN 22

Mike Massenzio (13-5)

W Steve Cantwell (unam. decision) – UFC 136
L  Krzysztof Soszynski (unam. decision) – UFC 131
W Nate Kittredge (TKO) – CZ 37

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.