UFC ogłosiło wczoraj że na brazylijskiej gali UFC 142 w Rio De Janeiro dojdzie do starcia mocno kontrowersyjnego grapplera Rousimara  Palharesa (MMA 13-3) z zapaśnikiem Mike Massenzio (MMA 13-5):

Doszło do słownej zgody na walkę pomiędzy silnym zapaśnikiem  Mike’iemm „The Master of Disaster” Massenziom a brazylijską maszyną do wykręcania kolan Rousimarem „Toquinho” Palharesem, dojdzie do niej na lutowej gali UFC 142, ogłosił szef UFC  Dana White.

Palhares swoją ostatnią walkę stoczył na poprzedniej sierpniowej gali w Rio, gdzie w walce z Danem Millerem dodał kolejną dziwną sytuację do swojej kolekcji.  Brazylijczyk w pewnym momencie nie wiedząc czemu, uwierzył że walka została skończona i zaczął cieszyć się ze zwycięstwa mimo braku reakcji sędziego o zakończeniu starcia.  Po tym dość dziwnym incydencie, którego nikt poza samym Palharesem nie mógł zrozumieć, zawodnicy kontynuowali walkę, a Rousimar ostatecznie wygrał przez decyzję .

Massenzio powraca do UFC po porażce z  Krzysztofem Soszyńskim na UFC 131 w nienaturalnej dla siebie wadze i po pokonaniu w ostatniej walce Steve’a Cantwella.

Ostatnie walki obu zawodników:

Rousimar „Toquinho” Palhares (13-3)

W Dan Miller (unam. decision) – UFC 134
W Dave Branch (submission – heel hook) – UFC on Versus 3
L Nate Marquardt (TKO) – UFN 22

Mike Massenzio (13-5)

W Steve Cantwell (unam. decision) – UFC 136
L  Krzysztof Soszynski (unam. decision) – UFC 131
W Nate Kittredge (TKO) – CZ 37

15 KOMENTARZE

 1. Palhares znówu coś przeciągnie, nie ma bata. Dla mnie ten zawodnik jest lekko niezrównoważony.

 2. Massenzio był dla Krzysia wzięty wtedy z łapanki? Znaczy chodzi mi o to że w ostatniej chwili i na zastępstwo? Bo wypadło mi z głowy

 3. Paul Harris juz czysci miejsce na regale w ktorym postawi noge Massenzio.

  Mogliby mu dac kogos lepszego, po tym co zrobil z ostatnim przeciwnikiem..

 4. Massenzio był dla Krzysia wzięty wtedy z łapanki? Znaczy chodzi mi o to że w ostatniej chwili i na zastępstwo? Bo wypadło mi z głowy

  Tak – byl 3cim przeciwnikiem zestawianym z Krzyskiem na ta gale.

  Palhares mu urwie noge znajac zycie.

 5. Palhares wygra bez dwóch zdań.

  Czy ktoś wie może o planach Dany względem Krzysia Sz?

 6. Ja mysle ze 2 x ko bedzie
  raz bez stopu i drugi raz juz ze stopem hehehee

 7. Nie ciekawiej byłoby zestawić Toquinho z Belcherem lub Boetschem. Nie jara mnie ten pojedynek. Palhares szybko to skończy.

 8. Po tym co wyprawiał ten zawodnik na ADCC tylko utwierdziłem się w przekonaniu o jego chamstwie i fałszywości. Mimo, że nikt nie daje Massenzio szans liczę na przegraną Palharesa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.