12328284_1021313371272949_1102629841_n

Dla wielu fanów i dziennikarzy ze świata MMA, Rose Namajunas po sobotnim zwycięstwie nad wysoko notowaną w rankingu UFC, Tecią Torres jest naturalną kandydatką do walki w której stawką będzie mistrzowski pas wagi słomkowej.

Dla Namajunas (MMA 5-2) było to trzecie zwycięstwo z rzędu ale sama zawodniczka w wywiadach po gali wstrzymywał się z rzucaniem wyzwań obecnej mistrzyni Joannie Jędrzejczyk.  Prezydent organizacji Dana White zgadza się z tym podejściem i uważa, że Rose powinna stoczyć jeszcze jedną lub dwie walki zanim ponownie powalczy o pas:

Nie wiem czy Rose chce tak szybko walczyć ponownie o pas. Ma dobrą passę, wyglądała naprawdę dobrze podczas ostatniej walki. Miałem wrażenie, że za mocno skupiała się na znokautowaniu Torres zamiast po prostu walczyć w swoim stylu  tak jak to zrobiła w walce z Paige. Zanim dostanie walkę o mistrzostwo pewnie będzie musiała wygrać jeszcze jedną lub nawet dwie walki.

1 KOMENTARZ

  1. Valerie, Karola, Gadelha i Aguilar – one mogą być rozpatrywane w kontekście walki o pas, cała reszta jest daleko w tyle. Pozostały rooster to jednowymiarowe zawodniczki, albo drewna stójkowe zbierające wszystko twarzą…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.