Rose Namajunas (MMA 8-3) nadal bardzo przeżywa atak, jakiego dopuścił się Conor McGregor (MMA 21-3) na autobus pełen uczestników gali UFC 223.

Przypomnijmy: Celem Irlandczyka było zastraszenie oraz sprowokowanie Khabiba Nurmagomedova (MMA 26-0) i jego ekipy, jednak przy okazji tej dewastacji, ucierpieli m.in. Ray Borg czy Michael Chiesa. Aktualna mistrzyni kategorii słomkowej nie miała obrażeń fizycznych, lecz całe zdarzenie odbiło się na jej psychice. Jak twierdzi jej trener Trevor Wittman, Namajunas nadal ma obawy przed wychodzeniem z domu.

Trevor w programie Ariela Helwaniego wyznał, że „Thug Rose” po treningach udaje się na samotne wycieczki w góry, gdzie nie spotyka żadnych ludzi, aby ukoić nerwy. Wittman stwierdził też, że dźwięk rozbitego okna kojarzył się mistrzyni z odgłosem strzałów na ulicy.

Nie wiadomo kiedy Rose Namajunas wróci do akcji. Poza problemami z psychiką, ma również niezwiązany z tym wydarzeniem uraz szyi, który na jakiś czas eliminuje ją z rywalizacji.

113 KOMENTARZE

 1. Czy przebąkuje gdzieś , że pociągnie Conora na sos ?

  Łysy powinien ją zgnębić , USADA co dziennie i superfajt z Chris Cyborg.

 2. Z czego ona ma tą psychikę? Z marmolady?

  Chyba, że cwaniara chce wyrwać sianko.

  Główka pracuje. Dobry papuga wyrwie od Conora niezle siano. :cmgkeepgoing:

  Źle napisałeś. Od rudego chuja a nie od Conora. Ogar.

 3. Trevor Wittman w programie Ariela Helwaniego wyznał, iż Thug Rose po treningach udaje się na samotne wycieczki w góry, gdzie nie spotyka żadnych ludzi, aby ukoić nerwy. 26-letnia mistrzyni Wittman stwierdził, że dźwięk rozbitego okna był dla niej czymś podobnym do usłyszenia strzałów na ulicy

  Do wariatkowa na badania powinna się udać.

  Nie wiadomo kiedy mistrzyni wróci do akcji. Poza problemami spowodowanymi atakiem na autobus, ma ona również uraz szyi, który na jakiś czas eliminuje ją z rywalizacji.

  To co teraz nowa mistrzyni nie chce już walczyć ? KK i Andrade już czeka.

 4. To jest jakaś żenada. Jak Jędrzejczyk była mistrzynią, to przynajmniej walki o pas odbywały się regularnie i JJ nie unikała walki z żadną z pretendentek, a Rose spokojnie już teraz powinna walczyć z Andrade albo mieć rewanż z Kowalkiewicz, a tak mamy wymuszoną walkę Andrade/Kowalkiewicz, bo mistrzyni nie chce walczyć, a wygrana z tej walki pewnie znowu nie dostanie walki o pas, tylko będzie znowu jakiś kolejny eliminator (pewnie z Jędrzejczyk), bo mistrzyni dalej będzie się bała, miała koszmary i nie będzie walczyć.

  Opcja z wyłudzeniem odszkodowania od znajomego praktycznie za nic jest bardzo wątpliwa. Nie przepadam za Rose, ale nie wierzę, że jest taką k*rwą.

 5. Rose Namajunas nadal ma traumę po ataku Conora McGregora na autobus przed UFC 223

  Rose Namajunas nadal bardzo przeżywa atak w wykonaniu Conora McGregora na autobus z uczestnikami gali UFC 223. Przypomnijmy – celem Irlandczyka było zastraszenie Khabiba Nurmagomedova, lecz przy okazji jego działań ucierpieli m.in. Ray Borg czy Michael Chiesa. Aktualna mistrzyni kategorii słomkowej nie miała obrażeń fizycznych, lecz całe zdarzenie odbiło się na jej psychice. Jak twierdzi jej trener, Namajunas nadal ma obawy przed wychodzeniem z domu.

  Trevor Wittman w programie Ariela Helwaniego wyznał, iż Thug Rose po treningach udaje się na samotne wycieczki w góry, gdzie nie spotyka żadnych ludzi, aby ukoić nerwy. 26-letnia mistrzyni Wittman stwierdził, że dźwięk rozbitego okna był dla niej czymś podobnym do usłyszenia strzałów na ulicy.

  Nie wiadomo kiedy mistrzyni wróci do akcji. Poza problemami spowodowanymi atakiem na autobus, ma ona również uraz szyi, który na jakiś czas eliminuje ją z rywalizacji.

 6. Nie pojmuję tego że jeszcze ma pas na biodrach. Powinni go zabrać za chwilę, bo cała dywizja ma zastój. Te leczone urazy to chyba też zwykla wymówka, a naprawdę Rose juz nie chce się walczyć

 7. "Rose Namajunas nadal liczy na przytulenie odszkodowania po ataku Conora McGregora na autobus przed UFC 223"

  Poprawiłem.

 8. Boi się z domu wychodzić, a na długie spacery wypierdala??

  :brainoverload:

  @Aśka, ja wiem, że przegrać może każdy z każdym. Ale dlaczego akurat z nią? i to dwa razy??:razz:onymindfuck:

 9. Danka myślał że będzie miał supergwiazdę a ma zwykłą osraną cwaniarę . Teraz to nawet przy wyraźnej przewadze w następnej walce za rok powinien kopnąć ja w dupę na wytrzeźwienie .

 10. A co do rzekomego urazu szyi… były jakieś wyniki badań? oceny lekarskie? cokolwiek?

  No właśnie nie było tych badań, bo boi się wyjść z domu do lekarza

 11. Tacy "mistrzowie" zabijają tę dyscyplinę.

  Fani MMA w następnej walce Rose (pewnie w 2026) powinni kibicować jej rywalce. Chyba, że wolą mistrzów, którzy nie walczą regularnie, ale czy to wtedy są fani MMA..

 12. Ale szczerzyć ryja i pozować na ściance podczas gali ESPYS, na której było od chuja ludzi to już się nie boi?

  Swoją droga dobry hejt jest u niej w komentarzach na insta 😆

 13. W tym wywiadzie  Trevor Wittman powiedział o Róży, że

  Bardzo boi się walczyć. Płacze w dniu walki. Boi się wychodzić do walki…

  Mam wrażenie, że powyższy trener i jej chłopak (Pat Barry) znalazłwszy odpowiedni "materiał ludzki" sami ciężko pracują nad jej psychą, w jednym określonym celu

  a ona

  "Thug Rose" po treningach udaje się na samotne wycieczki w góry, gdzie nie spotyka żadnych ludzi, aby ukoić nerwy

  w objęciacj jedynej istoty, która ją rozumie – SPOILER

  bo jak podejść do tego na poważnie, to traumy z trudnego dzieciństwa(w domyśle ciepłe rąsie domownika) plus to co w tym wywiadzie powiedział Wittman

  Zacząłem z nią potem o tym żartować, bo wydawało mi się, że nic się tam przecież nie wydarzyło – a ona się rozpłakała. Pytam ją więc, co tam się wydarzyło? Powiedzieli mi, że gdy pękała szyba, brzmiało to jak wystrzały z broni – a Rose pochodzi z trudnego środowiska

  to wychodzi na to, że dzieciństwo spędziła w towarzystwie pedofilów wygarniających z uzi do wszystkiego co szklane w domu…

  jak patrzę SPOILER

  to im wierzę… taka biedna, że nic tylko na niej kasę trzepać!

 14. Głupia cipa, niech się cieszy, że jej krul w pysk nie wyjebał, bo by poszła spać i miała traumę do końca życia, chciałaby odszkodowania i łysy by ją musiał na zbity pysk wyjebać, bo by mu krul kazał.

  Żeby nie było, że ktoś anonimowy Cię zgłosił, to już od razu wiesz kto zacz. Lubię zabawne i inteligentne posty, nawet te złośliwe, ale zwyczajnie chamstwa "nie zniese".

 15. Żeby nie było, że ktoś anonimowy Cię zgłosił, to już od razu wiesz kto zacz. Lubię zabawne i inteligentne posty, nawet te złośliwe, ale zwyczajnie chamstwa "nie zniese".

  😉

 16. Żeby nie było, że ktoś anonimowy Cię zgłosił, to już od razu wiesz kto zacz. Lubię zabawne i inteligentne posty, nawet te złośliwe, ale zwyczajnie chamstwa "nie zniese".

  Wiesz ale ją to chyba tylko po chamsku można traktować. Szkoda, że Asie jej nie roz…. ale mam nadzieję , że zrobi to Karolina.

 17. Nie daliście najlepszego fragmentu o przyrównywaniu całego zajścia do 9/11, na tego kołcza wylała się fala hejtu :beczka:

 18. Wiesz ale ją to chyba tylko po chamsku można traktować. Szkoda, że Asie jej nie roz…. ale mam nadzieję , że zrobi to Karolina.

  Myślę, że ktoś musi sobie bardzo zasłużyć na takie traktowanie..a ona na to nie zasłużyła. Chociaż zapewne jakieś 70% użytkowników moze mieć ból dupy o to, że odebrała tytuł Aśce i przed nią obroniła. I to jest ten punkt zapalny tego całego hejtu na forum.."za czasów panowania Aśki było lepiej…"

 19. W sumie to o tak nie jest źle bo mogłaby innych od rasistów wyzywać np. Conor jest biały, a biali to rasiści… szef to już wogóle…samo jego nazwisko mówi o człowieku!

 20. Myślę, że ktoś musi sobie bardzo zasłużyć na takie traktowanie..a ona na to nie zasłużyła. Chociaż zapewne jakieś 70% użytkowników moze mieć ból dupy o to, że odebrała tytuł Aśce i przed nią obroniła. I to jest ten punkt zapalny tego całego hejtu na forum.."za czasów panowania Aśki było lepiej…"

  Jakoś nigdy nie miałem do niej sympati tak samo jak do Moroz czy babochłopów.  Krytykujemy teraz za symulowanie w celu wydojenia z $ Conora.

 21. @Remzo na zagranicznych forach hejt jeszcze większy…tam też pewnie zgorzkniali fani Asi, nagle się uaktywnili, na sherdogu to może z 5 ich zostało, a temat o Rose na 15 stron

 22. Jakoś nigdy nie miałem do niej sympati tak samo jak do Moroz czy babochłopów.  Krytykujemy teraz za symulowanie w celu wydojenia z $ Conora.

  Jeśli tylko o kasę chodzi to ich sprawa. Ale przez te jej humory tracimy my, bo czytamy te żenady  i jesteśmy odciągani od ważniejszych tematów takich jak ten gigant co chce do KSW oraz inne zawodniczki, bo dywizja zablokowana.

 23. Wiesz ale ją to chyba tylko po chamsku można traktować. Szkoda, że Asie jej nie roz…. ale mam nadzieję , że zrobi to Karolina.

  Tytusie, to zawsze kobieta i po prostu tak nie wypada. Kiedyś ludzi chorujących na depresję miałem za symulantów i czułem w stosunku do nich wyższość. Wszystko jednak do czasu, kiedy nie spotkało to bliską mi osobę. Ludzie mają różną wrażliwość i bez znaczenia jest to, że na co dzień Róża toczy walki w klatce- myślę, że to nie daje jej większej siły psychicznej poza nią.

  @michi972 , na tym właśnie opierał się świetny brytyjski serial "doktor Martin". Polecam swoją drogą.

 24. Tytusie, to zawsze kobieta i po prostu tak nie wypada. Kiedyś ludzi chorujących na depresję miałem za symulantów i czułem w stosunku do nich wyższość. Wszystko jednak do czasu, kiedy nie spotkało to bliską mi osobę. Ludzie mają różną wrażliwość i bez znaczenia jest to, że na co dzień Róża toczy walki w klatce- myślę, że to nie daję jej większej siły psychicznej poza nią.

  Osoby chore (fizycznie czy psychicznie) nie powinny walczyć, więc niech wakuje pas i kończy karierę.

 25. Tytusie, to zawsze kobieta i po prostu tak nie wypada. Kiedyś ludzi chorujących na depresję miałem za symulantów i czułem w stosunku do nich wyższość. Wszystko jednak do czasu, kiedy nie spotkało to bliską mi osobę. Ludzie mają różną wrażliwość i bez znaczenia jest to, że na co dzień Róża toczy walki w klatce- myślę, że to nie daję jej większej siły psychicznej poza nią.

  Przecież tu się nie rozchodzi o jej depresję, tylko o fakt, że jej trener twierdzi jak to ona nie może wyjść z domu, a ona na ściankach się lansuje, jeszcze niby ma szyję kontuzjowaną…wygląda to na depresję?

 26. Przecież tu się nie rozchodzi o jej depresję, tylko o fakt, że jej trener twierdzi jak to ona nie może wyjść z domu, a ona na ściankach się lansuje, jeszcze niby ma szyję kontuzjowaną…wygląda to na depresję?

  Nie jestem psychologiem i wolałbym nie wypowiadać się na tematy, na których się nie znam. Zaprotestowałem tylko przed formułowaniem wulgarnych wyzwisk, bo dziewczyna zwyczajnie sobie na to niczym nie zasłużyła.

 27. Żeby nie było, że ktoś anonimowy Cię zgłosił, to już od razu wiesz kto zacz. Lubię zabawne i inteligentne posty, nawet te złośliwe, ale zwyczajnie chamstwa "nie zniese".

  Ojejciuś!

 28. Powinna go koncertowo wydoić z hajsu. Nie zaglebiam sie w temat nie wiem czy mu założyła sprawe ale powinna.

  Ona chyba ma jakies przejscia za sobą. Dźwięk tluczonego szkła zaraz przy jej twarzy itp moze skutecznie wyzwolić wspomnienia z przeszłości.

  Pozwać chuja i na wakacje

 29. Nie jestem psychologiem i wolałbym nie wypowiadać się na tematy, na których się nie znam. Zaprotestowałem tylko przed formułowaniem wulgarnych wyzwisk, bo dziewczyna zwyczajnie sobie na to niczym nie zasłużyła.

  Nie no przekleństwa i wyzwiska to nie są w tej sytuacji dopuszczalne ale wytknąć jej zachowanie można bo na mój rozum to jest trochę słabe.

  Gdyby od razu tak ją to dotknęło i nie wyszła do walki to rozumiem ale tu mija dużo czasu. Nie rozwodząc się wygląda to na pomysł wyciągnięcia $ od Conora. Robia to nie do końca profesjonalnie.

 30. Powinna go koncertowo wydoić z hajsu. Nie zaglebiam sie w temat nie wiem czy mu założyła sprawe ale powinna.

  Ona chyba ma jakies przejscia za sobą. Dźwięk tluczonego szkła zaraz przy jej twarzy itp moze skutecznie wyzwolić wspomnienia z przeszłości.

  Pozwać chuja i na wakacje

  No spoko, jak znajomy wybije przy Tobie szybę, bo będzie miał spinę z innym znajomym, to dzwoń na policję, a potem załóż mu, a najlepiej im sprawy cywilne za szkody moralne.

 31. Powinna go koncertowo wydoić z hajsu. Nie zaglebiam sie w temat nie wiem czy mu założyła sprawe ale powinna.

  Ona chyba ma jakies przejscia za sobą. Dźwięk tluczonego szkła zaraz przy jej twarzy itp moze skutecznie wyzwolić wspomnienia z przeszłości.

  Pozwać chuja i na wakacje

  A jak by Cię ktoś pozwał za  wpisy od których dostał depresji

 32. Nie no przekleństwa i wyzwiska to nie są w tej sytuacji dopuszczalne ale wytknąć jej zachowanie można bo na mój rozum to jest trochę słabe.

  Gdyby od razu tak ją to dotknęło i nie wyszła do walki to rozumiem ale tu mija dużo czasu. Nie rozwodząc się wygląda to na pomysł wyciągnięcia $ od Conora. Robia to nie do końca profesjonalnie.

  Bardzo możliwe że i o kasę chodzi, to przecież USA, a to tam chyba sport narodowy. Całkiem inna mentalność niż u nas.

 33. No właśnie nie było tych badań, bo boi się wyjść z domu do lekarza

  To niech ją zawiozą… autobusem. :mamed:

 34. A jak by Cię ktoś pozwał za  wpisy od których dostał depresji

  Lol śmieszku. A jak ktoś najpierw dostał tej depresji, bo finansowo odstaje od elity forum?:hitman::fro:

  No spoko, jak znajomy wybije przy Tobie szybę, bo będzie miał spinę z innym znajomym, to dzwoń na policję, a potem załóż mu, a najlepiej im sprawy cywilne za szkody moralne.

  Taa… ale rudy I rose to zadni znajomi.  Znajomy raczej nie napierdala wozkami w autobus. Chciał zabłysnąć i się pokazac – zrobił to w odpowiedni dla siebie sposób.  Według mnie ta akcja zasługuje na opodatkowanie.

 35. Ogólnie jeśli ona ma faktycznie zespół stresu pourazowego to nawet do klatki nie powinna wchodzić, męża ma, czas na małych Berrych, świat potrzebuje wariatów.

 36. Lol śmieszku. A jak ktoś najpierw dostał tej depresji, bo finansowo odstaje od elity forum?:hitman::fro:

  Taa… ale rudy I rose to zadni znajomi.  Znajomy raczej nie napierdala wozkami w autobus. Chciał zabłysnąć i się pokazac – zrobił to w odpowiedni dla siebie sposób.  Według mnie ta akcja zasługuje na opodatkowanie.

  Szybko doszedłeś do siebie z takiej poważnej agonii. Łukaszu czy kim tam jesteś multi multi

 37. Szybko doszedłeś do siebie z takiej poważnej agonii. Łukaszu czy kim tam jesteś multi multi

  :bayan:Tytus a co ja mam sie powiesić czy pociąć żeby sie uwiarygodnic.  Nie boj sie dalej jest chujowo, ale na trzeźwo jestem jak rozpedzajaca sie kula.

  Paweł jak już coś

  albo Rafał. Wybierzcie sobie:beer:

 38. Kowalkiewicz vs Jędrzejczyk o tymczasowy pas mistrzowski, tak ja to widzę 😉

  A kiedy już Rose wróci,  Karolcia odbierze jej ten właściwy pas 😉

 39. Kowalkiewicz vs Jędrzejczyk o tymczasowy pas mistrzowski, tak ja to widzę 😉

  A kiedy już Rose wróci,  Karolcia odbierze jej ten właściwy pas 😉

  Że niby Karola z Asią wygra, nie w tym uniwersum ziomek

 40. Sam bym Rudego na miejscu Karoli na hajs dymal. Może i nic się nie stało ale to Stany. Tutaj reporterka potrafi 20 baniek od FOXa za napastowanie wyrwać bo szef ja obczajal…myślę, że przy majątku Rudego ileś set tysiecy $ dałoby rade

 41. Dziewczyna jest po przejściach, trudne dzieciństwo, zapewne przemocowe. To normalne, że krzesło rzucone w pojazd w którym siedzi mogło aktywować w niej starą traumę. Jak czytam te bezduszne komenty to od razu mam ochotę na ciasteczko z czekoladą…

  Że niby Karola z Asią wygra, nie w tym uniwersum ziomek

  Karola może wygrać z coraz słabszą Asią, ale nie wygra drugi raz z coraz lepszą Rose.

 42. Ogólnie to napiszę, szkoda śliny bo ona i tak nie zawalczy już w tym roku, więc niech goi rany.

  Po drugie 2 odc. embedded i ani śladu Kafara albo Karoli, więc jakoś to nie wygląda na eliminator do walki o pas.:beczka:

  Dziewczyna jest po przejściach, trudne dzieciństwo, zapewne przemocowe. To normalne, że krzesło rzucone w pojazd w którym siedzi mogło aktywować w niej starą traumę. Jak czytam te bezduszne komenty to od razu mam ochotę na ciasteczko z czekoladą…

  Karola może wygrać z coraz słabszą Asią, ale nie wygra drugi raz z coraz lepszą Rose.

  Dobre. :razz:jelen:

 43. Kiedyś za gówniaka, szedłem po zlodowaciałym polbruku i zaliczyłem glebę na plecy. Cały plecak (jakieś 8 sztuk) browca poszedł się jebać. Życie. Trauma.

 44. Na portalu ITC (za którym nie przepadam, ale akurat w sprawach Rose i JJ zachowują się chyba najnormalniej) pojawił się felieton, który bardzo mi się podoba i trafnie opisuje bezbarwną hipokrytkę Rose.

 45. Może to choroba dwubiegunowa? Zalecałbym zwakowanie pasa, leki, terapię i dopiero później powrót do zawodowych walk.

 46. Na portalu ITC (za którym nie przepadam, ale akurat w sprawach Rose i JJ zachowują się chyba najnormalniej) pojawił się felieton, który bardzo mi się podoba i trafnie opisuje bezbarwną hipokrytkę Rose.

  Przeczytałem Dobre

 47. Autorka nieobiektywna, bo jest psychofanką Asi.

  ale ten twitt dobry :beczka:

  mowiles, ze ufc chce sie pozbyc aski, bo malo medialna, a rose jest o wiele bardziej medialna, nie rozumialem tego wtedy, teraz nie rozumiem jeszcze bardziej na czym bazowales mowiac to.

 48. mowiles, ze ufc chce sie pozbyc aski, bo malo medialna, a rose jest o wiele bardziej medialna, nie rozumialem tego wtedy, teraz nie rozumiem jeszcze bardziej na czym bazowales mowiac to.

  UFC chce mieć amerykańską mistrzynię, takie coś pomaga, np w negocjacjach np z ESPN, gdzie zupełnie przypadkowo Namajunas kręci się od imprezy do imprezy. Dla Łysego to miała być druga Ronda Rousey, sam to powiedział, na czym to bazował? Zapytaj się Łysego, może on coś wie więcej od nas, bo ja tego też nie rozumiem, ale on prowadzi UFC, więc pewnie jest mądrzejszy. Skoro Łysy mówił coś takiego to widzi/widział w niej potencjał. A czy ten potencjał jest, to już oddzielna dyskusja. Zresztą śp. crt14 to napisał, że ten jej udawany świętoszkowaty image ugryzie ją w dupę no i zaczyna gryźć.

  Namajunas nawet nie będąc mistrzynią była USA tak samo popularna jak Asia, jeśli nie bardziej, dodaj do tego pas mistrzowski i chyba masz odpowiedź, wystarczy przejrzeć google trends.

 49. UFC chce mieć amerykańską mistrzynię, takie coś pomaga, np w negocjacjach np z ESPN, gdzie zupełnie przypadkowo Namajunas kręci się od imprezy do imprezy. Dla Łysego to miała być druga Ronda Rousey, sam to powiedział, na czym to bazował? Zapytaj się Łysego, może on coś wie więcej od nas, bo ja tego też nie rozumiem, ale on prowadzi UFC, więc pewnie jest mądrzejszy. Skoro Łysy mówił coś takiego to widzi/widział w niej potencjał. A czy ten potencjał jest, to już oddzielna dyskusja. Zresztą śp. crt14 to napisał, że ten jej udawany świętoszkowaty image ugryzie ją w dupę no i zaczyna gryźć.

  Namajunas nawet nie będąc mistrzynią była USA tak samo popularna jak Asia, jeśli nie bardziej, dodaj do tego pas mistrzowski i chyba masz odpowiedź, wystarczy przejrzeć google trends.

  :beczka:

 50. Nie jestem psychologiem i wolałbym nie wypowiadać się na tematy, na których się nie znam. Zaprotestowałem tylko przed formułowaniem wulgarnych wyzwisk, bo dziewczyna zwyczajnie sobie na to niczym nie zasłużyła.

  @Orest potrzebna opinia specjalisty!

  Dziewczyna jest po przejściach, trudne dzieciństwo, zapewne przemocowe. To normalne, że krzesło rzucone w pojazd w którym siedzi mogło aktywować w niej starą traumę. Jak czytam te bezduszne komenty to od razu mam ochotę na ciasteczko z czekoladą…

  Karola może wygrać z coraz słabszą Asią, ale nie wygra drugi raz z coraz lepszą Rose.

  Spoko, ja tam rozumiem i nawet współczuję. Może powinna zająć się w życiu czymś co nie grozi odnowieniem traumy. Hodowla jedwabników na przykład.

 51. Spoko, ja tam rozumiem i nawet współczuję. Może powinna zająć się w życiu czymś co nie grozi odnowieniem traumy. Hodowla jedwabników na przykład.

  Nie widzę związku. Szansa na atak autobusu w którym jechałaby na swoją farmę jedwabników jest praktycznie taki sam jak atak na autobus wypełniony ludźmi, którzy są największymi kozakami on earth. A to był właśnie wyzwalacz.

 52. Karola może wygrać z coraz słabszą Asią, ale nie wygra drugi raz z coraz lepszą Rose.

  To może jakieś argumenty? Czy "bo tak"?

 53. Co oni tam wszyscy tacy wrazliwi , przeciez porazke z KK tez tlumaczyli trauma po tym jak barry poszedl w tango , rose miala dola , teraz to juz po tej akcji wogole juz lezy w depresji ?! GTFO. Szyja boli a ona do komery odpierfa taniec szyja jak egipska tancerka , przezyla szok a bierze walke dzien pozniej i wygrywa , a rok pozniej z chaty nie moze wyjsc ? A tancuje po galach itp. No kurwa ktokolwiek jest odpowiedzialny za jej PR to baranek na odmule.

 54. Namajunas nawet nie będąc mistrzynią była USA tak samo popularna jak Asia, jeśli nie bardziej, dodaj do tego pas mistrzowski i chyba masz odpowiedź, wystarczy przejrzeć google trends.

  Rose jest bardziej popularna i może była bardziej popularna od Joanny?

  Social media na to nie wskazują. Joanna ma 2 razy więcej fanów na fb od Rose. Na Twitterze również góruje Joanna. Na instagramie mają tyle samo obserwujących.

  Zasłaniasz się Google trends, ale dobrze wiesz, że Rose jest wyszukiwana tylko jako "Rose Namajanus" albo "thug Rose", a JJ jako, m. in. "Joanna Jedrzejczyk", "Joanna MMA", "Joanna Champion", "Joanna UFC", "Joanna Poland" i do tego pełno wariacji jej nazwiska, oczywiście Rose w tym roku (12 miesięcy) zyskała ogromną popularność dzięki detronizacji JJ, ale nie manipuluj statystykami Google trends patrząc przez pryzmat tylko wyszukiwania imienia i nazwiska.

  Rose reprezentuje USA i mieszka na stałe w USA, gdzie masz UFC, wszystkie światowe media (w tym bankiety ESPN), światowy show-biznes itd., a Joanna mieszka na stałe w malutkiej Polsce, a i tak jest bardziej popularna od Rose, więc coś jest nie tak z tym łysym podrabiańcem, że z tyloma atutami i kredytem zaufania od UFC nie potrafi tego wykorzystać tak jak Ronda.

 55. Wittman stwierdził też, że dźwięk rozbitego okna kojarzył się mistrzyni z odgłosem strzałów na ulicy.

  słowo klucz na ulicy… :rofl:  bo gdzieś indziej to całkiem inny dzwięk… :wall:

  i ta okrutna kontuzja szyi… uniemożliwiająca obronę pasa do przyszłego roku, może ćwiczenia od pań pracujących na ulicy pomogą!

 56. Rose jest bardziej popularna i może była bardziej popularna od Joanny?

  Social media na to nie wskazują. Joanna ma 2 razy więcej fanów na fb od Rose. Na Twitterze również góruje Joanna. Na instagramie mają tyle samo obserwujących.

  Zasłaniasz się Google trends, ale dobrze wiesz, że Rose jest wyszukiwana tylko jako "Rose Namajanus" albo "thug Rose", a JJ jako, m. in. "Joanna Jedrzejczyk", "Joanna MMA", "Joanna Champion", "Joanna UFC", "Joanna Poland" i do tego pełno wariacji jej nazwiska, oczywiście Rose w tym roku (12 miesięcy) zyskała ogromną popularność dzięki detronizacji JJ, ale nie manipuluj statystykami Google trends patrząc przez pryzmat tylko wyszukiwania imienia i nazwiska.

  Rose reprezentuje USA i mieszka na stałe w USA, gdzie masz UFC, wszystkie światowe media (w tym bankiety ESPN), światowy show-biznes itd., a Joanna mieszka na stałe w malutkiej Polsce, a i tak jest bardziej popularna od Rose, więc coś jest nie tak z tym łysym podrabiańcem, że z tyloma atutami i kredytem zaufania od UFC nie potrafi tego wykorzystać tak jak Ronda.

  Kłócić się nie będę, bo nigdy nie uważałem, że ona ma potencjał (można sprawdzić posty). Ale UFC to UFC, przez 3 lata faworyzowali PvZ mimo, że ta nie robiła żadnych postępów, nawet był jakiś event, ze były 4 panie, Asia i Cyborg po bokach, a w srodku największe gwiazdy  czyli Waterson i PvZ (i to było jeszcze w 2017:beczka:), Amerykańców nie zrozumiesz.

 57. jakiś event, ze były 4 panie, Asia i Cyborg po bokach, a w srodku największe gwiazdy czyli Waterson i PvZ

  yes was:applause:

 58. yes was:applause:

  No dokładnie a tu bulwersacja nad prostymi spostrzeżeniami. Aż tak dobrej pamięci nie mam, ale jeszcze rok temu ten nokaut nad udziaraną Bec był zestawiany w reklamówkach z Conorem. Waterson i PvZ to bardzo przeciętne zawodniczki, ale marketingowo wyrobione i nawet nie ma się co dziwić UFC, że im sprzyja czy sprzyjało. Nie zdziwilbym się jak zabieg powiększenia piersi przez Paige, został zasponsorowany przez wujka Danę.

 59. Jak nie zawalczy w tym roku to na bank ma zabrany pas. Choc mysle ze wygrana ze starcia Karola Andrade pewnie i tak by nie byla gotowa juz w tym roku. Kurwa wali scieme mocno z ta trauma ale chuj kto jej cos udowodni.

 60. Jak nie zawalczy w tym roku to na bank ma zabrany pas. Choc mysle ze wygrana ze starcia Karola Andrade pewnie i tak by nie byla gotowa juz w tym roku. Kurwa wali scieme mocno z ta trauma ale chuj kto jej cos udowodni.

  100% nie zawalczy w tym roku, woli zataczać się pijana na imprezach ESPN.

 61. Jak nie zawalczy w tym roku to na bank ma zabrany pas. Choc mysle ze wygrana ze starcia Karola Andrade pewnie i tak by nie byla gotowa juz w tym roku. Kurwa wali scieme mocno z ta trauma ale chuj kto jej cos udowodni.

  nie no mysle, ze dziewczyny by sie wyrobily na koniec grudnia i wtedy taka walka powinna sie odbyc.

 62. nie no mysle, ze dziewczyny by sie wyrobily na koniec grudnia i wtedy taka walka powinna sie odbyc.

  a przewidujesz jakie będą zawieszenia medyczne, jak walka będzie ostra, to co najmniej 30 dni dla każdej

 63. a przewidujesz jakie będą zawieszenia medyczne, jak walka będzie ostra, to co najmniej 30 dni dla każdej

  to znaczy troche sie jebnalem bo myslalem, ze gala w ten weekend, wiec liczylem, ze od pazdziernika na koniec grudnia, mozna zrobic pelen camp, patrzac optymistycznie, jesli walka sie skonczy bez kontuzji.

 64. to znaczy troche sie jebnalem bo myslalem, ze gala w ten weekend, wiec liczylem, ze od pazdziernika na koniec grudnia, mozna zrobic pelen camp, patrzac optymistycznie, jesli walka sie skonczy bez kontuzji.

  Może, ale po co? Do końca roku gale obstawione, póki co UFC jeszcze w teamRose to grają jej na rękę. W całej sytuacji jest też szantaż wobec UFC, bo wyobraź sobie, że wezmą jej pas po tym całym pierdoleniu. To są takie marne zagrywki, ale co zrobisz?

 65. Może, ale po co? Do końca roku gale obstawione, póki co UFC jeszcze w teamRose to grają jej na rękę. W całej sytuacji jest też szantaż wobec UFC, bo wyobraź sobie, że wezmą jej pas po tym całym pierdoleniu. To są takie marne zagrywki, ale co zrobisz?

  no na odebranie pasa na pewno nie ma szans, ciekawe ile bedzie pod parasolem ochronnym ufc.

 66. Jak nie zawalczy w tym roku to na bank ma zabrany pas. Choc mysle ze wygrana ze starcia Karola Andrade pewnie i tak by nie byla gotowa juz w tym roku. Kurwa wali scieme mocno z ta trauma ale chuj kto jej cos udowodni.

   Opinia niezaleznych bieglych psychiatrow? wiem, to nierealne

  Wyobraz sobie, ze w ufc/krs wprowadzaja takie obowiazkowe badania pod katem psychiki, badania psychologiczne, ale prowadzone przez lekarzy, to by była dopiero jazda, ciekawe ilu takich fajterów by odpadło z rywalizacji przez USAPSYCHADA

 67. no na odebranie pasa na pewno nie ma szans, ciekawe ile bedzie pod parasolem ochronnym ufc.

  co to kogo obchodzi :beczka: z tematów o Róży się wyłączam, bo nie zasłużyła na hejt :lesnarhappy:

 68. A co tam było takiego strasznego w tej akcji ja się pytam. Dusi, kopie, napierdala po ryjach inne baby a przestraszyła się jak jakiś pajac pobił szybę w autobusie :wow:

 69. Przed końcem roku do klatki, jak nie to zabrać pas i niech się wtedy spokojnie leczy.

  Po takim zachowaniu powinni jej z miejsca zabrać pas i skierować na badania. Powinni jej nie dopuszczać do żadnej walki do puki nie wyleczy swoich dolegliwości psychicznych i nie poprze tego oczywiście odpowiednim zaświadczeniem lekarskim. Możliwe że wtedy opamiętała by się trochę z pieprzeniem głupot. Piękna reklama, co to za wojownik, mistrz co na widok rozbitej szyby ma traumę już prawie rok:facepalm:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.