Od samego początku walki Waterson dobrze kontrolowała dystans kopnięciami. Gdy doszło do klinczu, Michelle dobrze wykorzystała sytuację, jednakże Rose świetnie obróciła pozycję i znalazła się za plecami Michelle. Karate Hottie przetrwała ciosy w parterze Namajunas i zdołała wrócić do stójki, gdzie kontynuowała rozbijanie nóg przeciwniczki.

W drugiej rundzie Rose przestała dążyć do parteru – otwarcie weszła ona w wymiany w stójce z reprezentantką Jackson Wink MMA. Namajunas potężnym wysokim kopnięciem posłała Michelle na deski, po czym zasypała rywalkę gradem ciosów. Karate Hottie przetrwała ciosy, jednakże Namajunas złapała plecy i poddała Amerykankę duszeniem.

Watch the final two minutes of tonight's co-main event as Rose Namajunas sets up her finish over Michelle Waterson.Amazing work by THUG!

Publiée par UFC on FOX sur Samedi 15 avril 2017

Namajunas (6-3 MMA) to finalistka programu The Ultimate Fighter, jednakże tam musiała uznać wyższość Carli Esparzy. Rose w swojej karierze mierzyła się też z Karoliną Kowalkiewicz, z którą przegrała przez decyzję sędziowską. Thug uważana jest za jedną z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek w dywizji słomkowej.

Waterson (14-5 MMA) to była mistrzyni Invicta FC. Karate Hottie w ostatnim pojedynku poddała Paige VanZant, po czym uzyskała spory rozgłos. Na co dzień Amerykanka trenuje w popularnym Jackson Wink MMA w Nowym Meksyku.

18 KOMENTARZE

  1. Co w uefce sobie wymyślą jakiegoś ładniutkiego prospekta w wadze Asi, to im go Rose ubija jak kotleta:evil:

  2. Namajunas wyzwała do kolejnego stacia zwyciężczynię z nadchodzącej walki o pas. Coś mi się wydaje, że byłoby to odrobinę za szybko, i mogłaby stoczyć wcześniej przynajmniej jeszcze jedną walkę.

  3. Jakos przyszlo mi do glowy pytanie czy kobiety tez maja ochraniacze jak faceci na krocze?

    Są specjalne damskie ale większość kobiet i tak używa męskich bo w te damskie im się jaja nie mieszczą

  4. Stawialem na Waterson. Jestem zaskoczony tym jak ja zamiotla Rose. Teraz bedzie dopiero eliminator z wygrana Kowalkiewicz vs Gadelha i wtedy walka pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.