Rose Namajunas (8-3-0) już dzisiaj zmierzy się z Jessicą Andrade (19-6-0) w walce wieczoru na gali UFC 237 w Brazylii. Mimo dwóch wygranych z najbardziej dominującą mistrzynią wagi słomkowej kobiet Joanną Jędrzejczyk (15-3-0), „Thug Rose” jest underdogiem w starciu z „Bate Estaca”. Do tej sytuacji odniósł się sam Dana White w programie Jim Rome Show.

To naprawdę ciężka walka dla Rose. Andrade jest bestią, wiele osób twierdzi, że przejdzie się ona po obecnej mistrzyni. Nie zapominajcie, że obecna mistrzyni pokonała dwukrotnie Joannę. Ona w każdej walce wygląda coraz lepiej.

Nie mam pojęcia, jak skończy się ta walka. Wiem, że Rose jest underdogiem, ale to ludzie po raz kolejny jej nie doceniają.

Według prezydenta UFC Amerykanka nie zawahała się nad podjęciem walki na terytorium wroga i to według niego jest dobry powód, aby uwierzyć w nią dzisiejszej nocy.

Wiele osób nie chciałoby polecieć do Brazylii. Zawodnicy boją się, że sędziowie będą inaczej na nich patrzeć, a także kibice mogą nie być zbytnio przyjaźni. To w zasadzie Brazylia kontra cały świat.

Namajunas nawet nie drgnęła, kiedy poinformowaliśmy ją o tym, że będzie broniła swojego pasa na terytorium Andrade. Nie pytała o nic, po prostu zaakceptowała to i dzięki temu ma mój szacunek.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.