Rory MacDonald już w swojej drugiej walce dla organizacji Bellator MMA zawalczy o pas mistrzowski. Kanadyjczyk zmierzy się z Douglasem Limą na styczniowej gali, która odbędzie się w Los Angeles, w Kalifornii. Jako pierwszy informację podał portal LA Times.

MacDonald (19-4 MMA) to były pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej UFC. Po odejściu z największej organizacji na świecie do Bellator MMA wygrał on jedną walkę – w dominującym stylu pokonał Paula Daleya.

Lima (29-6 MMA) odzyskał pas mistrzowski dywizji do 77 kilogramów Bellator MMA w pojedynku z Andreyem Koreshkovem w listopadzie tamtego roku. Ostatnio obronił on swój tytuł na gali w Nowym Jorku, kiedy to zwyciężył na punkty z Lorenzem Larkinem.

Pojedynek obu zawodników ma odbyć się 20 stycznia.

 

17 KOMENTARZE

 1. Rory na luzie ogarnie. Przeciwników w Bellatorze to on nie ma, ale…

  jakby zdobył pas i…

  [SPOILER]Gegard też by zdobył to…

  [SPOILER]:bleed::antonio:

  [SPOILER]Oczywiście jeżeli Rory dalej ma w planach zdobyć 2 pasy :goldi:

 2. Pamiętam, że był tu kiedyś użytkownik, namiętny fan Bellatora. Po nicku już nie kojarzę, ale przydałby się bardzo, szczególnie po obecnych wzmocnieniach jakby nie było drugiej organizacji na świecie.

 3. Pamiętam, że był tu kiedyś użytkownik, namiętny fan Bellatora. Po nicku już nie kojarzę, ale przydałby się bardzo, szczególnie po obecnych wzmocnieniach jakby nie było drugiej organizacji na świecie.

  @Taran?:lol:

 4. Rory powinen ogarnąć ale nie doceniacie Limy. Koleś jest na prawdę dobry.

  jest dobry. rory jest mega dobry

 5. Fajne zestawienie. Marzy mi się powrót MacDonalda do UFC i zrzucenie z tronu wagi półśredniej Woodley'a, raz już go pokonał, da radę zrobić to ponownie 😎

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.