Gegard Mousasi, który zaraz po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w kategorii średniej organizacji Bellator MMA,  postanowił wyzwać do walki Rory’ego MacDonalda, w programie The MMA Hour porównał to zestawienie z walką Georgesa St. Pierra z Michaelem Bispingiem.

To będzie podobne zestawienie, GSP vs. Bisping i teraz ja przeciwko Roremu. Ja jednak nie jestem jak Michael Bisping. Wiem czego dokonał GSP, ale uwierzcie mi, jestem fizycznie znacznie mocniejszy od Bispinga. Technicznie też jestem lepszy. Myślę że Rory nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie ma nic, czym mógłbym mi zaimponować. On nie ma ani zasięgu, ani szybkości. On może o tym nie wie, ale poczuje to w walce, poczuje, że jestem jednym z najsilniejszych zawodników w tej kategorii wagowej.

Mousasi powiedział również, że nie wie czy do pojedynku ostatecznie dojdzie, bo sprawa zależy od władz organizacji Bellator.

Rory ma duże nazwisko i jest to walka, którą wszyscy chcą zobaczyć. Ja chcę tej walki i Rory również, ale to czy do niej dojdzie zależy od Bellatora.

1 KOMENTARZ

  1. Śmiem twierdzić że jakby się spioł to jeszcze opierdoli Badera i może wracać gdzie jego miejsce

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.