Powrót Rondy Rousey do MMA jest raczej niemożliwy. Była mistrzyni kategorii koguciej UFC oraz dominatorka tej dywizji zaangażowała się w inną ścieżkę kariery. Fani MMA będą mogli oglądać ją w organizacji WWE.

https://www.facebook.com/SubmissionRadioAus/videos/1281493251976698/

29 KOMENTARZE

 1. Byla mistrzyni kategori koguciej UFC oraz ofiara 2 najwiekszych wpierdoli w histori tej dywizji zaangazowala się w  inna sciezke.

 2. Wiadome było ze jak juz znajda na Nią sposób to spierdoli do aktorstwa lub do tego gówna jak to było WW coś tam udajemy ze sie bijemy czy inny chuj 🙂

  Zabierz Męża bo w UFC też juz nie ma co chłop szukać!

 3. Będą ją budować jak w UFC z tym, że w wrestlingu nie będzie niespodzianki jak z Holm :DC:

  Poza tym świetny ruch z jej strony. Za UFC, filmy, reklamy już była ustawiona, a teraz sobie jeszcze dorobi grubiej bo WWE jest popularniejsze od UFC.

 4. Spodziewałem się tego. Mimo 2 porażek Ronda to nadal wielka gwiazda. Widzę, że swoim koleżankom też załatwiła angaż. Hapa też pewnie niedługo dołączy.

  Spodziewam się również, że Conor też tam dołączy prędzej czy później.

 5. Spodziewałem się tego. Mimo 2 porażek Ronda to nadal wielka gwiazda. Widzę, że swoim koleżankom też załatwiła angaż. Hapa też pewnie niedługo dołączy.

  Spodziewam się również, że Conor też tam dołączy prędzej czy później.

  Conor? Jak tam małe chłopy mają 185cm wzrostu i przynajmniej te 105-110kg.

 6. co się dziwicie,jakby wróciła do UFC to też by się sprzedała, to jak kończyła walki i ile razy broniła pasa tego jej nikt nie zabierze; w WWE przynajmniej nie będzie miała wstrząsu mózgu,a pieniądz zapewne podobny 🙂

 7. Conor? Jak tam małe chłopy mają 185cm wzrostu i przynajmniej te 105-110kg.

  floydowi to nie przeszkadzało w walce z big showem :deniro:

 8. Jaka parodystka 🙁 Rogan i ta cała banda piewców powinna się spalić ze wstydu. Przecież ona teraz jest gorsza od Boba Sappa!

 9. A tam wszystko jest reżyserowane? Tzn to co mówią sobie w ringu też, czy jednak oni swoje kwestie sami wymyślają? Bo jak dla mnie to to jest jedna najbardziej żenujących rzeczy, zresztą w sumie jak całe WWE. Czemu w ogóle ktoś jest fanem czegoś takiego? 😮

 10. floydowi to nie przeszkadzało w walce z big showem :deniro:

  Dobre spostrzeżenie :deniro:

  Gościnnego występu Conora raz na rok w WWE (po zakończeniu kariery w mma) absolutnie nie wykluczam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.