Ronda Rousey mimo, że odmawia oficjalnego przejścia na emeryturę, prawdopodobnie nie wróci już do oktagonu UFC. Jak podają źródła bliskie zawodniczce, jest ona o krok od podpisania kontraktu z organizacją WWE.

Rowdy występowała już we wrestlingu podczas kilku gal WWE, jednakże teraz miałaby ona związać się z organizacją na dłużej. Jak wiemy występuje tam również przyjaciółka zawodniczki, Shayna Baszler.

Rousey (12-2 MMA) to prekursorka kobiecego MMA. Ronda była pierwszą mistrzynią kategorii koguciej UFC. Dana White wielokrotnie wspominał, iż to właśnie ona przekonała go do utworzenia kobiecych dywizji w największej federacji MMA na świecie. Rowdy była dominującą mistrzynią do czasu przegranej z Holly Holm na UFC 193.

24 KOMENTARZE

 1. Może tam w końcu wybije boks z głowy jakiemuś facetowi?

  Superfight z Undertakerem?

  Chyba chodzą na codzień w tej samej wadze…

 2. Ale byłyby jaja jakby jakaś zawodniczka zagalopowała się i w ustawionej walce z Rondą, wykurwiła jej bombę a ta by padła jak z Holm. Chyba Ronda poszłaby pracować w Macu, chociaż i tam niezadowolony klient mógłby ją znokautować:werdum:

 3. Ronda Rousey mimo, że odmawia oficjalnego przejścia na emeryturę, prawdopodobnie nie wróci już do oktagonu UFC. Jak podają źródła bliskie zawodniczce, jest ona o krok od podpisania kontraktu z organizacją WWE.

  Rowdy występowała już we wrestlingu podczas kilku gal WWE, jednakże teraz miałaby ona związać się z organizacją na dłużej. Jak wiemy występuje tam również przyjaciółka zawodniczki, Shayna Baszler.

  Rousey (12-2 MMA) to prekursorka kobiecego MMA. Ronda była pierwszą mistrzynią kategorii koguciej UFC. Dana White wielokrotnie wspominał, iż to właśnie ona przekonała go do utworzenia kobiecych dywizji w największej federacji MMA na świecie. Rowdy była dominującą mistrzynią do czasu przegranej z Holly Holm na UFC 193.

  A niech spier.. do tego circusa , nie szkoda jej, za pazerna za chytra i spada na tysiąc. Śmierć frajerom!!

 4. Ja myślałem że juz podpisala. Wiadomo że jeszcze trochę kasy wyciągnie przed ostatecznym końcem.

  troche ? ja tam ekspertem nie jestem ale w tym WWE to zarabiają lepiej niż w UFC 😆

 5. Tylko paczec jak Rudy Krul wystapi w WWE … mark my words !

  Najgorsze jest to że rzeczywiście może to się okazać prawdą.

 6. Najgorsze jest to że rzeczywiście może to się okazać prawdą.

  To raczej pewne. Walka z Lesnarem już przybita pewnie od czasu kiedy pojawiły się pierwsze plotki

 7. A co tam słychać u Dona Frye?

  Odcina kupony ale co swoje 5min miał a co pozaliczał azjatek za czasów Pride to jego :kissed:

 8. Odcina kupony ale co swoje 5min miał a co pozaliczał azjatek za czasów Pride to jego :kissed:

  Jakiś news by się przydał, skoro powstają artykuły o byłych zawodnikach mma, to czemu nie o wszystkich :fjedzia:

 9. Niech jej się wiedzie. Źle jej nie życzę. Niech sobie układa życie z Travisem, oleje Edmunda i zarabia w WWE. Sporo zrobiła dla rozwoju żeńskiego MMA. Oktagon niech już sobie odpuści.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.