Nowe Mortal Kombat już w drodze! Jedenasta odsłona jednej z najsłynniejszych serii w historii gier wideo, zawita na konsole i pecety już 23 kwietnia 2019 roku. Dla nas, fanów MMA, najciekawszą informacją jest to, że najpewniej głos pod Sonyę Blade, podkładać będzie Ronda Rousey! Na największym amerykańskim forum Reddit, użytkownik ujawniający przeciek zdradził:

Ronda będzie na „MK Day” na scenie w której pokazywany będzie gameplay na żywo. Przygotowujemy krótkie wideo przedstawiające jej sylwetkę i oznajmiające, że będzie głosem Sonyi.

W przeszłości Ronda już wykazywała zainteresowanie marką a zwłaszcza postacią porucznik Blade:

Również pytana o to, którą żeńską postać chciałaby zagrać w najnowszym filmie MK, odpowiadała (za rondarousey.com):

Pomimo tego, że uwielbiałam grać księżniczką Kitaną, wydaje mi się, że lepiej pasowałabym jako Sonya Blade. Moja osobowość jest bardziej podobna do niej, tak samo jak wygląd.

Niewykluczone więc, że będąc na emeryturze sportowej i „walcząc” pod szyldem WWE, Ronda będzie podkładała głos pod swoją ulubioną postać. To wszystko uwiarygodnia fakt, że NetherRealm Studios (które tworzy Mortal Kombat 11) już kiedyś współpracowało z WWE podczas tworzenia gry WWE Immortals na urządzenia mobilne.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.