Nowe Mortal Kombat już w drodze! Jedenasta odsłona jednej z najsłynniejszych serii w historii gier wideo, zawita na konsole i pecety już 23 kwietnia 2019 roku. Dla nas, fanów MMA, najciekawszą informacją jest to, że najpewniej głos pod Sonyę Blade, podkładać będzie Ronda Rousey! Na największym amerykańskim forum Reddit, użytkownik ujawniający przeciek zdradził:

Ronda będzie na „MK Day” na scenie w której pokazywany będzie gameplay na żywo. Przygotowujemy krótkie wideo przedstawiające jej sylwetkę i oznajmiające, że będzie głosem Sonyi.

W przeszłości Ronda już wykazywała zainteresowanie marką a zwłaszcza postacią porucznik Blade:

Również pytana o to, którą żeńską postać chciałaby zagrać w najnowszym filmie MK, odpowiadała (za rondarousey.com):

Pomimo tego, że uwielbiałam grać księżniczką Kitaną, wydaje mi się, że lepiej pasowałabym jako Sonya Blade. Moja osobowość jest bardziej podobna do niej, tak samo jak wygląd.

Niewykluczone więc, że będąc na emeryturze sportowej i „walcząc” pod szyldem WWE, Ronda będzie podkładała głos pod swoją ulubioną postać. To wszystko uwiarygodnia fakt, że NetherRealm Studios (które tworzy Mortal Kombat 11) już kiedyś współpracowało z WWE podczas tworzenia gry WWE Immortals na urządzenia mobilne.

11 KOMENTARZE

 1. Nie wiem kto podkładał Soni w MKX/MKXL głos, ale dlaczego nie w najbliższym i zarazem najnowszym. Ale w roli aktorki? Chyba jako jej córa i Cage'a, Cassie, ale ona w MKX ewidentnie ma czym oddychać niż Ronda i jakby z tym poradzili sobie 😆

 2. @maras, Ronda uważa, że wizualnie też by się nadawała:

  Tylko twierdzi, że bardziej jest do Soni podobna niż do Kitany. Prawdę powiedziała.

 3. Jeśli tylko głos – kogo to kurwa obchodzi, jeden na milion grających w coś może zna voice actora z jakiejś gry, a i tylko gdy sam nim jest.

  Jeśli ma grać Sonię to chyba kogoś tu popierdoliło. Po pierwsze Sonya zawsze była szczupła i seksowna – wiadomo, większość grających to faceci. Robienie z niej tłustej pyzy zniszczy postać!

  Po drugie Sonya potrafiła zadawać ciosy 😀

  A Ronda wiadomo….

 4. No to zajebiscie!

  Podobno Rockhold zagra Johnny Cage'a, Naganu w roli Jaxa, no i oczywiscie  Cris Cyborg jako Goro.

 5. No to zajebiscie!

  Podobno Rockhold zagra Johnny Cage'a, Naganu w roli Jaxa, no i oczywiscie  Cris Cyborg jako Goro.

  Chris to jak już to Sheeva. A jej mąż (już były) by mógł być goro

 6. Niewykluczone więc, że będąc na emeryturze sportowej i "walcząc"

  :antonio:

  Piękny cudzysłów , doceniam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.