raquel-pennington-ufc-20

W ciągu dwóch lat, Raquel Pennington ze średniej zawodniczki z bilansem 5-5 stała się numerem 5 w rankingu kategorii koguciej. Amerykanka wygrała 4 ostatnie walki, w tym przez jednogłośną decyzję z Mieshą Tate na UFC 205. Niestety, 28-letnia zawodniczka będzie zmuszona pauzować przez kilka miesięcy, aby wyleczyć kontuzje bicepsa. Jeszcze przed doznaniem urazu, zawodniczka pomagała w przygotowaniach Rondzie Rousey do UFC 207 o czym opowiedziała w wywiadzie dla ESPN.

Rozmawiałam z Rondą na dzień przed walką w Nowym Jorku. Zapytała mnie czy mogłabym jej pomóc w przygotowaniach w Los Angeles. Byłam już tam, aby trenować z Shayną Baszler. To była świetna okazja, aby się czegoś nauczyć. Takie treningi to cenne doświadczenie.

Zapytana o szczegóły sparingów, Pennington stwierdziła, iż nie może opowiadać o wspólnych treningach z Rondą ponieważ musiała ona podpisać umowę poufności.

Nie mogę zdradzić niczego o sparingach. Ronda poprosiła mnie o podpisanie umowy poufności więc się zgodziłam. Powiem tyle – pracowałyśmy bardzo ciężko. Więcej raczej nie jestem w stanie Wam przekazać

Takie umowy w MMA to nic nowego – w przeszłości Randy Couture musiał podpisać podobne dokumenty przy okazji treningów z Brockiem Lesnarem przed UFC 116. Jak widać, Ronda odpowiednio zabezpieczyła się, aby żadne szczegóły jej treningu nie wyszły na jaw.

 

13 KOMENTARZE

 1. baju

  Ronda poprosiła mnie o podpisanie umowy poufności, zapłaciła dużo pieniędzy więc się zgodziłam.

  poprawiłem :mamed:
  a tak na serio to ręce opadają

 2. Myślałem, że wyłoni jakieś smaczki typu, ze po każdym ciosie otrzymanym przez Ronde musiała padać na dechy i udawać martwą:mamed:

 3. Pewnie nokautowała Rondzię w co drugim sparingu :mamed:

  Albo miała imitować Nunes, ale jedyna wspólna cecha z Amandem to bycie lesbicą.

 4. Jak Ronda ćwiczyła z takim miernym drewnem, to i tak dobrze się przygotowała i długo wytrzymała
  Chyba tak jak @maras mówi, chodziło tylko o imitowanie bycia lesbą

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.