Jeden z najlepszych bokserów w historii tego sportu, Floyd Mayweather (49-0) wyraził swoją opinię po przegranej Rondy Rousey na gali UFC 193. Bokser mimo licznych medialnych ataków jaki przeprowadzała na niego Ronda w przeszłości, zaoferował jej słowa wsparcia i wziął w obronę po dotkliwej porażce z rąk Holly Holm:

To nie jest normalne że wszyscy ją teraz trollują i nękają w mediach społecznościowych. Można się nauczyć kilku rzeczy z tej sytuacji. W piątek wszyscy cię kochają a w niedzielę rano widzisz tylko i wyłącznie negatywne komentarze i ludzi którzy robią sobie z ciebie jaja. To nie jest w porządku. Nigdy nie przegrałem więc nie byłem w takiej sytuacji, nie wiem jak może się czuć taka osoba. Jestem pewien że jest mocna psychicznie ale patrząc na to wszystko co ludzie o niej teraz mówią, przecież ona też ma uczucia. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli Bóg chce abym nigdy nie przegrał walki to tak się stanie. Ale to nie znaczy że nie poniosłem porażki. Nie mówię o boksie, ale o życiu. Kiedy stracisz kogoś bliskiego, to jest cios. Wszystko jest nauką dla nas. Wiem że wróci silniejsza i dużo jeszcze osiągnie w MMA.

Nie wiadomo jak szczere były te słowa. Raper 50 Cent tuż po walce zamieścił oto tego posta na Instagramie mówiąc że to Floyd namówił go do czarnej roboty. Bokser szybko jednak zaprzeczył.

https://www.instagram.com/p/-H4mZqML6H

19 KOMENTARZE

 1. defthomas

  [​IMG]

  Jeden z najlepszych bokserów w historii tego sportu, Floyd Mayweather (49-0) wyraził swoją opinię po przegranej Rondy Rousey na gali UFC 193. Bokser mimo licznych medialnych ataków jaki przeprowadzała na niego Ronda w przeszłości, zaoferował jej słowa wsparcia i wziął w obronę po dotkliwej porażce z rąk Holly Holm:

  To nie jest normalne że wszyscy ją teraz trollują i nękają w mediach społecznościowych. Można się nauczyć kilku rzeczy z tej sytuacji. W piątek wszyscy cię kochają a w niedzielę rano widzisz tylko i wyłącznie negatywne komentarze i ludzi którzy robią sobie z ciebie jaja. To nie jest w porządku. Nigdy nie przegrałem więc nie byłem w takiej sytuacji, nie wiem jak może się czuć taka osoba. Jestem pewien że jest mocna psychicznie ale patrząc na to wszystko co ludzie o niej teraz mówią, przecież ona też ma uczucia. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli bóg chce abym nie nigdy nie przegrał walki to tak się stanie. Ale to nie znaczy że nie poniosłem porażki. Nie mówię o boksie, ale o życiu. Kiedy stracisz kogoś bliskiego, to jest cios. Wszystko jest nauką dla nas. Wiem że wróci silniejsza i dużo jeszcze osiągnie w MMA.

  Nie wiadomo jak szczere były te słowa. Raper 50 Cent tuż po walce zamieścił oto tego posta na Instagramie mówiąc że to Floyd namówił go do czarnej roboty. Bokser szybko jednak zaprzeczył.

  Bóg się pisze! 😀 Proszę o poprawę literówki, szefie! "nie nigdy nie przegrał" też średnio wygląda, no offence!

 2. defthomas

  Raper 50 Cent tuż po walce zamieścił oto tego posta na Instagramie mówiąc że to Floyd namówił go do czarnej roboty.

  [​IMG]

 3. Shoocker

  Nie wiem w jakim kontekście wrzucone, ale mi się podoba :boystop::fro::love:

  Floyd pokazuje Blizerianowi jak dorośli ludzie inwestują pieniądze

 4. jeszcze taki newsik :)http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/serwis-specjalny-mayweather-pacquiao/43488-mayweather-moge-pomoc-rousey-w-technikach-bokserskich

 5. Ronda ma za dużo dumy, żeby teraz z podkulonym ogonem przyjść do Floyda prosząc o pomoc. Na pewno by skorzystała, bo jej boks to tragedia.

 6. sory za podwójny post, ale już drugi raz mi się zdarza, że wyświetla mi się komunikat, że niby nie mogę opublikować posta, bo flooduję (bo już taki jest), jak raz odświerzam to posta nie ma, a za drugim razem są już dwa :S

 7. Ja tam myślę, że takie „słowa otuchy” jak użalanie się nad nią przez Mayweathera czy innego Spidera, wkurwiają Pyzę jeszcze bardziej niż np. hejty w stylu Beth Correia. Ego Pyskatej nie przywykło do tego, by się nad nią litować, tylko by ją wielbić, dlatego pewnie czytając wpisy Floyda, Hondzina i tak myśli, że facio szyderczo drze z niej łacha, podkreślając, że ona przegrała, a on „nie wie jak to jest przegrać, ale jej mimo to współczuje”.Skłamałbym mówiąc, że jest mi jej szkoda… 😀

 8. Ja tam myślę, że takie „słowa otuchy” jak użalanie się nad nią przez Mayweathera czy innego Spidera, wkurwiają Pyzę jeszcze bardziej niż np. hejty w stylu Beth Correia. Ego Pyskatej nie przywykło do tego, by się nad nią litować, tylko by ją wielbić, dlatego pewnie czytając wpisy Floyda, Hondzina i tak myśli, że facio szyderczo drze z niej łacha, podkreślając, że ona przegrała, a on „nie wie jak to jest przegrać, ale jej mimo to współczuje”.
  Skłamałbym mówiąc, że jest mi jej szkoda… 😀

 9. Nilg

  Dziwię się Floydowi, że nie pojechał teraz Rondy na całego. Zasłużyła na to

  Floyd w całej tej awanturze bardzo fajnie wypadł. Już wcześniej gasił ją tym jak spokojnie do tego podchodzi, życzył jej i UFC wszystkiego najlepszego itd podczas gdy Ronda robiła napinki w TV

 10. Nilg

  Dziwię się Floydowi, że nie pojechał teraz Rondy na całego. Zasłużyła na to

  Floyd ma znacznie więcej klasy niż Pyza – zamiast drzeć mordę, wbija szpilę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.