Uriah Hall i Jacare Souza otrzymają wypłaty za ich nieodbytą walkę na UFC 249. W trakcie tygodnia przed galą, u Brazylijczyka jeden z testów wykrył koronawirusa, przez co anulowano pojedynek dwóch zawodników kategorii średniej UFC. Prezydent organizacji na konferencji po gali potwierdził, że otrzymają oni swoje wypłaty.

Tak, zajmiemy się nimi.

Co ważne, przed przyjazdem do Jacksonville w środę, 40-letni Souza poinformował UFC, że jeden z jego członków rodziny miał koronawirusa. Zaraz po przekazaniu tej informacji, został przetestowany na COVID-19.

W piątek Souza wziął udział w ważeniu. Obaj zawodnicy zostali wtedy przetestowani. Kilka godzin później, Hall i Jacare spotkali się twarzą w twarz. Później w ten sam dzień Souza został poinformowany o pozytywnym teście na koronawirusa. Walka z Hallem została anulowana, a Brazylijczyk został odesłany do domu.

Cała sytuacja nie miała wpływu na organizację gali – UFC nie zamierzało odwoływać wydarzenia z powodu pozytywnego testu Souzy. Mało tego – White potwierdził, że ta sytuacja pokazuje, że ich system działa, a następne gale (13 i 16 maja) odbędą się zgodnie z planem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.