Podczas wczorajszej konferencji prasowej przez Strikeforce: Fedor vs Rogers Scott Coker oficjalnie poinformował, że organizacja zorganizuje w tym roku jeszcze jedną dużą galę Strikeforce: Evolution, 19 grudnia w San Jose. Walka wieczoru nie została jeszcze podpisana, ale wiadomo, że jednym z transmitowanych pojedynków będzie starcie medalisty olimpijskiego z Sydney w zapasach Matta Lindlanda (MMA 21-6) z prawdopodobnie najlepszym grapplerem na świecie Ronaldo Jacare Souzą (MMA 10-2).

Obaj zawodnicy powrócą po ciężkich nokautach. Lindland w styczniu został brutalnie zastopowany przez Vitor Belforta na Affliction 2. W ostatnich dwóch latach stoczył jeszcze tylko jeden pojedynek, w którym wypunktował Fabio Negao na pierwszej gali Affliction.

Brazylijczyk we wrześniu zeszłego roku przegrał finał Grand Prix Dream w wadze średniej z Gegardem Mousasim, nadziewając się na nogę Ormianina przy próbie ground and pound. Od tego czasu do ringu wyszedł tylko raz, w maju jego pojedynek z Jasonem Millerem uznano za nierozstrzygnięty, po tym jak Mayhem nielegalnym kopnięciem w parterze spowodował poważnie krwawiące rozcięcie na głowie Aligatora.

Wstępna rozpiska.

5 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.