Salahdine Parnasse mistrzem KSW

Salahdine Parnasse tymczasowym mistrzem KSW! Francuz znokautował Romana Szymańskiego w drugiej rundzie walki wieczoru gali KSW 48 w Lublinie!

Parnasse i Szymański rozpoczęli pojedynek od kilku niecelnych kopnięć. Salahdine atakował mocnymi kombinacjami bokserskimi. W połowie rundy Szymański poszedł po obalenie, ale Parnasse udanie skontrował i to on wylądował na górze. Zawodnicy szybko jednak wstali i Francuz przycisnął Romana do siatki. Polak odwrócił rywala i teraz to on kontrolował sytuację w klinczu. Parnasse uwolnił się z uchwytu i pojedynek wrócił na środek klatki. Salahdine trafił Szymańskiego wysokim kopnięciem na gardę i ostatnie sekundy pierwszej odsłony minęły na wymianach w stójce.

Roman Szymański po trzydziestu sekundach drugiej rundy poszedł po obalenie, ale Francuz nie miał problemów z obroną. Polak nie odpuszczał, ale Parnasse świetnie skontrował i zaatakował Romana serią kilkudziesięciu ciosów parterze. Roman Szymański został zepchnięty do głębokiej defensywy. Szymański przetrwał nawałnicę Salahidne’a, ale wylądował na plecach pod Francuzem, który kontynuował rozbijanie twarzy przeciwnika. Parnasse podkręcił tempo i po kolejnej serii uderzeń, sędzia ringowy przerwał pojedynek. Francuz został tymczasowym mistrzem KSW w wadze piórkowej.

2 KOMENTARZE

  1. Pisałem po ogłoszeniu walki , że Parnasse go zje i wysra. Tak też się stało. Szymański to miernota straszna ogólnie a ta walka to był jego gwóźdź do trumny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.