Roman Szymański o kontuzji, powrocie do zdrowia, swojej karierze, celach na przyszłość i federacji KSW, która świętuje swoje 15. urodziny.

12 KOMENTARZE

  1. jak ktos lubi walczyc raz na rok to moze i ma racje lol

    Jeszcze do tego jak płacą lepiej niż gdziekolwiek indziej to tym bardziej.

  2. Roman zapomniał po prostu dodac, że dotyczy to tych polskich zawodników, którzy z góry, często niestety słusznie, przewiduja, iż w konfrontacjach na wyższym poziomie są bez szans. Sam Szymański, przed porazka z Santosem, patrzył na to wszystko nieco inaczej. Asia, Janek, Karolina, a zapewne równiez Krzychu, Daniel, Oskar czy Piotrek  maja w tej kwestii zupelnie inne zdanie.

  3. Ja pierdole wystarczyl mi naglowek tematu zeby powiedziec o nim ze go zdrowo pojebalo. Lubilem typa kiedys ale kolejna choragiewa widze… Jeszcze niedawno kurwa gadal cos innego.

  4. Ja pierdole wystarczyl mi naglowek tematu zeby powiedziec o nim ze go zdrowo pojebalo. Lubilem typa kiedys ale kolejna choragiewa widze… Jeszcze niedawno kurwa gadal cos innego.

    Zrozumiał że jego poziom godny cyrku a nie UFC więc słodzi swoim szefom którzy wiadomo jaki mają stosunek do świata, uważają że są najlepsi na świecie a UFC to tylko lepszy marketing…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.