fot. Piotr Dejneko/MMARocks.pl

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej, Roman Szymański, będzie zmuszony zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę od MMA. Trenujący w Poznaniu 24-latek na jednym z ostatnich treningów nabawił się poważnej kontuzji barku i zmuszony będzie przejść operację, po której czeka go długa rehabilitacja, która wykluczy go walki w pierwszym półroczu 2018 roku.

Szymański (MMA 10-4, #3 w rankinguPL) swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu ubiegłego roku. Przegrał wtedy z byłym mistrzem KSW przez jednogłośną decyzję sędziów. Widowiskowe starcie z gali KSW 41 w Katowicach zostało docenione przez fanów i branżę i nominowane do tytułu Walki Roku 2017. Dla reprezentanta Linke Gold Team było to trzecie starcie dla największej organizacji MMA w Polsce i pierwsza porażka od października 2016 roku. Szymański jest posiadaczem czarnego pasa BJJ, na który został promowany w grudniu 2016 roku. Zawodową karierę w MMA rozpoczął w 2012 roku.

23 KOMENTARZE

 1. Już widzę reakcję Wojka ,,Jeszcze ten? Kogo ja teraz na te dwie najbliższe gale zestawie?:razz:łacz:Znowu będę musiał zadzwonić do Soldicia. Może jeszcze kogoś tam ma?:zakręcony:''

 2. Zerwanie ścięgna mięśnia barku – better?

  Hehehe, teraz w dodatku nieprawidłowo, ale nie wnikajmy, bo przeciwnikom będzie potem łatwiej.

 3. Hehehe, teraz w dodatku nieprawidłowo, ale nie wnikajmy, bo przeciwnikom będzie potem łatwiej.

  Nie mam wykształcenia medycznego 😉

 4. Hehehe, teraz w dodatku nieprawidłowo, ale nie wnikajmy, bo przeciwnikom będzie potem łatwiej.

  Już nie denerwujmy Madzi bo jest świeżo po ataku stulejarzy. Szczegóły kontuzji nic nie dadzą rywalom. Nie drążmy tematu.

 5. Już nie denerwujmy Madzi bo jest świeżo po ataku stulejarzy

  Nie pierwszy raz na tym forum 😉 I nie denerwuję się 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.