Organizacja Bellator FC ogłosiła zestawienia półfinałów turnieju w wadze lekkiej, które odbędą się 6 maja w Bostonie. Faworyt Roger Huerta (MMA 21-3-1) skrzyżuje rękawice z Patem Curranem (MMA 10-3), a zeszłoroczny finalista Toby Imada (MMA 24-13) spotka się w klatce z Careyem Vanierem (MMA 8-2). W walce wieczoru gali mistrz organizacji w limicie 155 funtów Eddie Alvarez (MMA 19-2, 6 w rankingu MMARocks) w pojedynku nie o pas podejmie byłego zawodnika UFC Josha Neera (MMA 27-9-1). Rozpiska.

Przy okazji na piątkowej (naszego czasu) gali BFC 15 nie wystąpi niezwykle pechowy Anglik Jim Wallhead. Zawodnik Team RoughHouse z powodu chmury wulkanicznego pyłu nad Europą nie był w stanie na czas dolecieć do USA. Jego miejsce przeciwko Jacobowi McClintockowi (MMA 6-0) zajął skrzywdzony przez sędziego tydzień wcześniej przeciwko Benowi Askrenowi Ryan Thomas (MMA 10-4). Rozpiska.

Mistrz Bellatora w wadze piórkowej Joe Soto (MMA 8-0) spotka się z Diego Saraivą (MMA 17-8-1) w pojedynku nie o pas w walce wieczoru na BFC 19, 20 maja w Grand Prairie koło Dallas.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.