Wszystko wskazuje na to, że Roberto Soldic nigdzie się nie wybiera. Po wygranej w niecałe dwie minuty na gali ONE 171, która 20 lutego odbyła się w Katarze, Chorwat został nagrodzony bonusem, po czym zapowiedział chęć stoczenia walki o pas.
– Chcę pasa. Chcę rewanżu z Kadestamem. Ostatnim razem miał szczęście. Tym razem to jednak inny „Robocop”. Idę po pas – powiedział po wygranej Chorwat.
Po chwili konferansjer ogłosił bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów za znokautowanie rywala już w pierwszej rundzie.
– Dziękuję Chatri, dziękuję wszystkim fanom z całego świata, którzy śledzą ONE, największą galę na świecie. Wiesz, kiedy jestem taki, jak dzisiaj, nikt mnie nie pokona. Wróciłem – zapowiedział Soldic.
Roberto Soldic (MMA 21-4-0) po raz trzeci wszedł do klatki organizacji ONE. W grudniu 2022 roku jego pojedynek z Muradem Ramazanovem zakończył się rezultatem „no contest” po przypadkowym kopnięciu w krocze, a w maju 2023 roku Chorwat został rozbity ciosami w drugiej rundzie przez Zebaztiana Kadestama.
Wcześniej „Robocop” walczył pod szyldem organizacji KSW, gdzie stoczył dziewięć walk, z których osiem wygrał. Soldic zdobywał tytuły mistrzowskie w kategorii półśredniej i średniej. Jedyną przegraną poniósł w starciu z Dricusem Du Plessisem, któremu później udanie się zrewanżował. Soldic w pozostałych starciach pokonywał między innymi Borysa Mańkowskiego, Michała Materlę, Patrika Kincla i Mameda Khalidova.
21 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Moderator
WSOF Welterweight
Shark Fights Welterweight
UFC Flyweight
Shark Fights Featherweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
ONE FC Flyweight
UFC Flyweight
Loża Szyderców
KSW Lightweight
EFC Africa Light Heavyweight
PRIDE FC Welterweight
KSW Heavyweight
BAMMA Light Heavyweight
Legacy FC Welterweight
KSW Heavyweight
WSOF Strawweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78441/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>