Jak poinformowała organizacja OKTAGON MMA, Robert Bryczek (MMA 12-4-0) skrzyżuje rękawice ze Zdenkiem Polivką (MMA 6-4-0). Pojedynek odbędzie się na gali OKTAGON Prime 4, już 6 listopada.

Polak powróci do klatki po majowej przegranej przez nokaut z Kaikiem Brito. Wcześniej Bryczek pod szyldem FEN odprawiał przed czasem Virgiliu Frasineaca i Jacka Jędraszczyka, na galach OKTAGON decyzją sędziów pokonał Mate Kertesza, w ten sam sposób przegrał natomiast z Leandro Silvą.

Listopadowy występ będzie powrotem Roberta Bryczka do kategorii średniej. W dotychczasowych walkach występował w wadze półśredniej.

23-latek z Czech po raz czwarty wejdzie do klatki w tym roku. W marcu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Filipa Tomczaka, w czerwcu przegrał przez poddanie z Abdelem Rahmanem Driaiem, we wrześniu ciosami w pierwszej rundzie rozbił Erica Spicely’ego. Wcześniej Polivka pokonywał między innymi Branislava zuzaka czy Jiriego Kopecnego.

Na tej samej gali kibice zobaczą walkę Marty Waliczek (MMA 5-3-0) z Lucie Pudilovą (MMA 11-7-0). Więcej o tym starciu przeczytacie klikając tutaj.

W walce wieczoru OKTAGON Prime 4 dojdzie do pojedynku o pas kategorii koguciej pomiędzy Filipem Mackiem (MMA 25-15-1) a znanym polskim kibicom z występów pod szyldem FEN Jonasem Magardem (MMA 13-5-0).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,929 polubień

ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Odpowiedz polub