Interesujące zestawienie w kategorii półśredniej planowane jest na UFC 245. Największa organizacja MMA na świecie planuje walkę Robbiego Lawlera z Santiago Ponzinibbio. Informację podało MMAJunkie.com.

Lawler (28-14 MMA) to były mistrz kategorii półśredniej UFC. Zawodnik przegrał trzy ostatnie walki z rzędu. W ostatnim pojedynku „Ruthless” musiał uznać wyższość Colby’ego Covingtona. W swojej karierze Robbie mierzył się z m.in. Carlosem Conditem, Tyronem Woodleyem, Rorym MacDonaldem oraz Johnym Hendricksem.

Ponzinibbio (27-3 MMA) wygrał 7 ostatnich walk z rzędu. Argentyńczyk 21 z 27 wygranych w karierze zdobywał przed czasem. Na ten moment zajmuje on 8. miejsce w oficjalnym rankingu UFC.

UFC 245 planowane jest na 14 grudnia w Las Vegas. Tak na ten moment wygląda rozpiska tej gali:

 • Amanda Nunes vs. Germaine de Randamie
 • Jessica Eye vs. Viviane Araujo
 • Matt Brown vs. Ben Saunders
 • Robbie Lawler vs. Santiago Ponzinibbio

14 KOMENTARZE

 1. Ja pierdolę. Nie dadzą Bobbiemu wypocząć :childcry:

  Haha, bez kitu. No breaks for Ruthless! DAWAJ GO BOB!

 2. Santiago go porobi. Idealny rywal dla niego. Ciekawe czy sie nie wysypie bo tez jest szklanka w chuj jesli chodzi o kontuzje.

 3. Chcą ewidentnie Robbiego zajebać… W końcu jakiś stójkowicz no ale pytanie na czym stoi naprawdę Lawler. Santiago szklanka i długi rozbrat z oktagonem więc chuj wi. Obecnie 51/49 z lekkim wskazaniem na Santiago.

 4. Ponzinibbio się po nim przejedzie, max 2 runda ko. Santiago powinien dostać już woodleya albo Dos Anjosa, a nie dziada po 3 porażkach i to niżej w rankingu.

 5. W UFC nie ma litości często zasłużeni weterani robią jako szczebel w karierze dla prospektów. Sercem za Robbim jakieś szanse ma ale ciężko będzie.

 6. Pany a nie bylo zawsze 2 nr gal w grudniu? Na poczatku i na koniec miesiaca? Czy mi sie cos pojebalo? Teraz jest w polowie to widocznie cos zle kojarze…

 7. Pany a nie bylo zawsze 2 nr gal w grudniu? Na poczatku i na koniec miesiaca? Czy mi sie cos pojebalo? Teraz jest w polowie to widocznie cos zle kojarze…

  Tak było. Miała być 7 grudnia i 28 czy tam 29.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.