Ciekawi co dzieje się u byłego mistrza kategorii półśredniej? Robbie Lawler, bo on nim mowa, szuka nowego miejsca do treningu. Ruthless rozstał się z dotychczasowymi trenerami z American Top Team. Informacje te zostały podane pierwsze przez ENT Imports, następnie potwierdził je Ariel Helwani.

34-letni Amerykanin pod opieką ATT zdobył mistrzostwo UFC kategorii półśredniej. Ruthless rozpoczął tam treningi jeszcze w 2012 roku. Zapytany o komentarz dotyczący całej sytuacji, zawodnik odmówił.

Lawler (27-11, 1 NC MMA) przegrał w ostatniej walce przez nokaut z Tyronem Woodleyem, a tym samym stracił tytuł mistrza UFC. Przed walką z The Chosen One, Robbie zwyciężył 5 walk z rzędu. Jeszcze kilka miesięcy temu Amerykanin wstępnie zgodził się na walkę z Donaldem Cerrone, jednakże po namyśle zdecydował on, iż potrzebuje więcej czasu po tak druzgocącym nokaucie z rąk Woodleya.

13 KOMENTARZE

 1. cruor

  Błagam Cię Boże, tylko żeby nie przeszedł do Edmunda!!!!!!!!

  GLENDALE, HERE WE COME! :robbie:

 2. Ostatnio podobny ruch zrobił dos Anjos – opuścił klub, który zrobił z niego mistrza i nie wyszedł na tym za dobrze…
  Oby u Roba się powiodło.

  Chyba, że to transfer do Ankosu i camp w Polsce przed walką na Narodowym? :robbie::Duke3d:

 3. cruor

  Błagam Cię Boże, tylko żeby nie przeszedł do Edmunda!!!!!!!!

  Niestety za późno, Robbie już kupił dom w Glendale. Nowy ulepszony stójkowy zabójca z Edmondem w narożniku już za parę miesięcy.

  View attachment 5476

 4. Jacques

  Niestety za późno, Robbie już kupił dom w Glendale. Nowy ulepszony stójkowy zabójca z Edmondem w narożniku już za parę miesięcy.

  View attachment 5476

  Robbie powie, że zdał sobie sprawę, że nikt do tej pory nie nauczył go uderzać jaba 😀

 5. wolftime

  Oby wyszlo mu to na dobre. Szkoda, ze nie powiedzieli jaki jest powod.

  Może taki, że było wiadomo, że Woodley ma tylko tę prawą rekę w swoim arsenalne stójkowym, jednak trenerzy musieli to zlekceważyć. Jak widzieliśmy, pierwszy prawy sierpowy znokautował Robbiego. Chociaż, to tylko takie moje przypuszczenia.
  Mam nadzieję, że Robbie podniesie się po tym i dalej będzie niszczył .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.