UFC postanowiło udostępnić do obejrzenia za darmo przed UFC 201 jeden z najlepszych pojedynków w historii MMA. Zapraszamy do przypomnienia sobie pojedynku Robbiego Lawlera z Rorym MacDonaldem.

https://www.youtube.com/watch?v=i4ODMCnAFqg

11 KOMENTARZE

 1. Aliibaba

  licze, ze UFC udostepni walke Woodley vs Shields wiele osob tego nie pamieta, ale tam to dopiero byla wojna

  walka dekady prawdziwy klasyk.

 2. Trzeba przyznać że po to się ogląda ten sport. Niesamowita determinacja i wola walki! Brawo dla obu zawodników. Mistrz jednak może być tylko jeden!

 3. Świetna walka. Pamiętam, gdy widziałem tą walke na żywo. Te emocje!!. Dlatego kocham ten sport 🙂

 4. Remzo

  Świetna walka. Pamiętam, gdy widziałem tą walke na żywo. Te emocje!!. Dlatego kocham ten sport 🙂

  Pamiętam to doskonale, czekając na Conora mówię, dobra, 50/50 for me, zobaczymy jak to wyjdzie, trochę skłaniałem się ku Robbiemu. Oglądam runda po rundzie, non stop oczy otwarte typu :O, po prostu niesamowite widowisko i zawzięcie obu zawodników. Pamiętam, że 189 odświeżałem sobie co najmniej 5 razy, personalnie dla mnie przepiękna gala. Almeida, Gunni, Stephens, Lawler, McGregor… Świetne widowisko.

  Mam prośbę – jak ktoś będzie chciał kiedykolwiek pokazać znajomym co to MMA – niech puści tą walkę z lekkim "backstory" o wielkim talencie Rory'ego i karierowym comebacku Lawlera. Ten pojedynek powinien być wizytówką naszego sportu.

 5. Lawler na szczycie dywizji daje same świetne walki. Rumcajs, Rory, Condit – same wojny, takie walki chcemy oglądać. Jak by głośniej krzyczał przed walką/na konfach to zarabiał by krocie. No ale jeden jest dobry w gadce, a inny się dobrze napiernicza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.