Poznaliśmy drugiego zawodnika który weźmie udział w noworocznym turnieju Grand Prix organizowanym przez byłego szefa Pride FC, pana Sakakibarę. Będzie nim nowo koronowany mistrz wagi ciężkiej Jungle Fight, Bruno Henrique Cappelozza (MMA 7-3).

Cappelozza zdobył pas mistrza podczas sobotniej gali Jungle Fight 82 w Sao Paulo. W walce Cappeloza w przeciągu minuty uporał się z niepokonanym do tej porty Francisco Bezerra (MMA 6-1).  Na hali obecny był właściciel organizacji Rizin, Nobuyuki Sakakibara który po walce pogratulował zwycięzcy i wręczył mu nagrodę za wygraną w postaci zaproszenia do turnieju w Japonii.

Jak na razie wiemy że poza Cappelozzą, w turnieju zobaczymy również niepokonanego mistrza wagi ciężkiej Bellatora Vitaly`ego Minakova. Cały czas czekamy również na zawodnika organizacji KSW który weźmie udział w dwudniowej gali. Jest się o co bić ponieważ zwycięzca turnieju Grand Prix w Japonii zarobi według zapowiedzi 500 tysięcy dolarów.

11 KOMENTARZE

 1. Po Minakovie kolejny potencjalny rywal dla Fiodora. Zaczyna to jakos wyglądac

 2. Arlovski

  Kawul mówił, że mistrzów nie będzie a tu proszę bardzo, mistrz Capriciosa we własnej osobie.

  To jeszcze Hawajska!

 3. theMat

  W sobotę po walce zaproszenie dostanie nasz Mariusz.

  Nie zdzwiwyl bym sie gdyby tak bylo. Sa dwie opcje albo zwyciesca tej walki wystapi na noworcznej gali albo czekaja na Pudziana czy wygra czy tez nie. Moja wizja jest taka ze jesli Pudzian wygra jest prawdopodobienstwo ze zawalczy z Fedorem badz w przypadku zwyciestwa Grahama dostanie szanse na wystep w turnieju.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.