15418503_1301969509864796_5205500355003485757_o

Debiutująca w organizacji RIZIN FF na sylwestrowej gali Hanna Gujwan (MMA 1-0) przyleciała już do Japonii. Młoda zawodniczka zmierzy się 31 grudnia z Reną Kubotą (MMA 2-0). Wraz z Polką do Japonii wyleciał Mariusz Mazur, debiutujący w październiku w federacji KSW, który pomagał „Tyson” w przygotowaniach do walki w japońskiej organizacji.

Przed walką Gujwan spotkała się z mediami, którym opowiedziała między innymi o tym, co sądzi o swojej następnej rywalce:

Jest to bardzo silna, doświadczona przeciwniczka. Oglądałam jej walki, trzeba będzie uważać na techniki bo czasami może zaskoczyć. To będzie chyba moja najbardziej doświadczona przeciwniczka do tej pory.

Myślę, że ma mocny boks i szybkość.

„Tyson” została także zapytana o to, czy ma jakiś scenariusz na walkę w swoim debiucie w RIZIN:

Będę bardzo skupiona. Będę obserwowała co dzieję się w ringu i starała się dostosować.

Gujwan ma na swoim koncie zaledwie jedną zawodową walkę, którą stoczyła dla organizacji Ladies Fight Night. Zapytana o to, jakie są jej wrażenia ze współpracy z organizacją odpowiedziała, że nie spodziewała się angażu tak szybko.

Nie spodziewałam się, że tak szybko dostanę propozycję, ale bardzo się z tego cieszę i postaram się po prostu dać dobrą walkę. Wrażenia są super i tyle mogę powiedzieć.

Cały wywiad z Hanną „Tyson” Gujwan poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.