Informacja organizatora:

W związku z kontuzjami Tomka Romanowskiego i Krzyśka Klepacza, poszukujemy przeciwników dla Alberta Odzimkowskiego ( limit – 77 kg) oraz Piotra Gulara ( limit 93 kg ). Walki w/w zawodników odbędą się w tzw. „przedwalkach”, czyli obowiązuje limit czasowy 2 x 5 min. Warunki finansowe: 500 pln za zwycięstwo oraz kontrakt na walkę w następnej edycji „Ring XF” (w przypadku zwycięstwa).

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres:

[email protected]

15 KOMENTARZE

 1. O ile pamiętam to Gular ma całkiem spory brzuch. Jak nie znajdą zastępców, to niech zrobią ich walkę w 84 kg. Gular trochę zrzuci, Odzimkowski nic nie zrzuci i będzie git xD

 2. 500 pln za zwycięstwo 😀
  las rąk się odezwie na taką konkretną ofertę… porażka

 3. Panowie wyżej

  Myśleliście, że niby ile w Polsce zarabiają zawodnicy MMA? Takie są realia.

 4. A wy skąd się urwaliście. Takie warunki były na wszystkich galach Ring i jakoś chętnych nie brakowało. Na amatorskich zawodach w Polsce startują setki zawodników jeszcze do tego dopłacając.

  Aha i jeśli myślicie, że zawodnicy z rekordami 0-0 czy 1-0 mają w Polsce menadżerów to gratuluję.

 5. 500 za undercard! W PL? Mało? Wy myslicie ze u nas płacą jak w UFC?

 6. Venom, z drzewa się urwaliśmy… Po prostu napisałem co o tym myślę :] jedni pójdą bić się za 500zł (o ile wygrają), inni znając swoją wartość taką ofertę wyśmieją. Osobiście należę do Tych drugich, więc tym bardziej mogę wyrażać swoją opinię na temat tych oszałamiających kwot.
  Ps. amatorka to co innego, nie widzę sensu porównywania dodatkowych opłat za udział w zawodach, a powyższą ofertą walki na ringu zawodowym.

 7. paawelec jeśli myślisz, że organizator gali Ring zarabia tym jakieś wielkie kokosy to sam jesteś gamoń. Oczywiście twój post leci do śmieci, jak wszystkie kolejne, w których będziesz obrażał ludzi, którzy robią dobrze rzeczy dla polskiego MMA.

 8. Crawshayi masz marne pojęcie o warunkach finansowych na polskich galach, ale masz rację nie ma obowiązku. Kogoś zainteresuje oferta, kogoś nie. Twoje posty w znalezieniu zawodnika nie pomogą, więc jak nie masz nic mądrego do napisania do lepiej już nic tutaj nie wpisuj.

 9. Crawshayi rozumiem, że masz już za sobą pojedynki zawodowe i walczyłeś za znacznie bardziej poważne sumy?

 10. GLF:
  Crawshayi zapewne trenuje 8 lat, a gaza w granicach 200k $ + plus procent z PPV 😀

 11. GLF po Tobie nadurniejszego argumentu internetu to sie nie spodziewalem.  To ze koles nie ma racji to fakt ale do pisania na forum nie trzeba miec wcale doswiadczenia praktycznego.

  ps jako ze i tak jesli ktos sie zglosi do walki to nie zrobi tego tutaj tylko mailowo to osobiscie i tak wylaczylbym komentarze

 12. Przytoczę może jeszcze kilka faktów. O ile się nie mylę na obu galach KSW Eliminacje przegrani w pierwszej rundzie nie dostawali kasy. W turniejach MMA Challengers pieniądze dostawali tylko finaliści. Podobnie jest za tydzień w Ząbkowicach Śląskich. Jak pisze Bubi w innym temacie na galach VIP MMA Night walczy się za odżywki i inne nagrody rzeczowe.

  Na dwóch galach Ring XF na takich warunkach walczyli zawodnicy z naszego rankingu Kamil Szymuszowski, Bartłomiej Kurczewski, Rafał Raczyński, Błażej Wójcik, Dariusz Majewski plus Leszek Kulik czy Rafał Haratyk. Jak widać ich trenerzy uznali, że to dobre warunki jak na debiut w MMA.

  Aha i niech nikt nie wypisuje tutaj farmazonów o „zarabianiu na zawodnikach”. Poza KSW większość organizatorów w Polsce dokłada do tego interesu własne mniejsze czy większe pieniądze. A jakby ktoś jeszcze był ciekawy, co mmarocks.pl ma z promowania polskich gal, oprócz akredytacji i loga na materiałach promocyjnych – nic.

  steyr słuszna uwaga, żałuję, że nie zrobiłem tego od razu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.