Informacja organizatora:

Kolejna potwierdzona walka na gali Ring XF 2: Drugie Uderzenie, która odbędzie się w hali CSiR w Łodzi przy ul. Małachowskiego 5/7 (start 18.00), to starcie w limicie wagowym – 93 kg pomiędzy Marcinem Elsnerem (MMA 2-2) z RKT Radom, a Krzysztofem Gołaszewskim (MMA 3-1 ) z Rio Grappling Wrocław.

Krzysiek powraca na zawodowy ring po sześciu latach przerwy, w swoim rekordzie ma tylko jedną porażkę i to nie z
byle kim, bo z samym Tomkiem Drwalem obecnie zawodnikiem UFC. Wrocławianin wywodzi się z Kick Boxingu, ale posiada również purpurowy pas BJJ pod słynnym Roberto Atallą.

Marcin miał już okazję pokazać się publiczności „Ringu”. 13-go marca w hali MOSiR w Zgierzu zawodnik z Radomia po bardzo ciekawym pojedynku pokonał prze gilotynę świetnego grapplera – Edwina Raczyńskiego.

Marcin i Krzysiek stoczyli ze sobą niedawno pojedynek na SHOOTO w Gdyni w klasie „B”, gdzie po niesamowitej walce, w której mieliśmy prawie wszystko (techniki kończące w parterze, widowiskowe knock downy, obalenia ) padł remis. Jaki będzie tym razem rezultat walki? Przekonamy się o tym 30-go maja, ale na pewno będzie to jedna z bardziej widowiskowych walk tego wieczoru.

Bilety na gale do nabycie na: www.ringxf.pl

Rozpiska.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.