Plus informacja o zmianie rywala dla Marcina Helda:

„Informujemy, że mimo usilnych starań naszej federacji, nie udało się w Niemczech znaleźć godnego przeciwnika dla Marcina Helda. Kolejni zawodnicy – Diego Braga czy Mario Stapel, mimo początkowej zgody oraz dogodnych warunków finansowych, w końcu decydowali, że nie podejmą walki z Polakiem.

Jako, że nie udało się znaleźć w Niemczech godnego przeciwnika dla Marcina, chcąc zapewnić wysokiej klasy rywala, IFF zdecydowało, że Marcin będzie walczył w walce Extra Fight ze Słoweńcem znanym z Sengoku, Bojan Kosednar. Zapowiada się więc doskonała walka.”

Przypominamy, że bilety codziennie można kupować w kasach hali Centrum (w godzinach od 10 do 18) oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

16 KOMENTARZE

  1. z tego co wiem to diego braga walczy w innej kategori wagowej co held i nie sadze zeby zbytnio przestraszyl sie marcina

  2. nie wszystkie 😛 Kilotapetowe pudernice akurat dla mnie niczym nie roznia sie od gumowych lal 😛 Nawet jesli to Polki 😛

  3. Mi najbardziej podoba się pani z prawej na głównym zdjęciu w temacie. Bluzka w paski. 😛

  4. I to są nasze własne, prawdziwe, śliczne krasawice!. Arianna Celeste może spadać do kuchni ugotować coś dobrego (pewnie nie umie).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.