Fot: Esther Lin / MMAFighting

Po bolesnej porażce z Donaldem Cerrone w sierpniu 2016 roku słuch o nim zaginął. Rick Story (MMA 19-9) powraca, ale już nie jako zawodnik UFC.

Walczący w kategorii półśredniej „The Horror” podpisał kontrakt z organizacją Professional Fighters League i weźmie udział w turnieju, w którym na wypłaty dla zawodników przeznaczono milion dolarów. Zawodnik poinformował o tym w poniedziałkowym programie The MMA Hour.

Turniej PFL rozpocznie się w czerwcu i kolejne pojedynki w nim mają się układać w stylu pucharowym, znanym do tej pory z rozgrywek niektórych sportów drużynowych. Zawodnicy będą się bić w regularnym sezonie, później w playoffach, a na koniec roku walczyć o mistrzostwo. PFL znany był wcześniej pod nazwą World Series of Fighting.

Kontrakt Story’ego z UFC wygasł po walce z Donaldem Cerrone’em na UFC 202. Rick w największej organizacji MMA na świecie radził sobie bardzo przyzwoicie – w pokonanym polu zostawił takie nazwiska, jak: Johny Hendricks, Gunnar Nelson, Thiago Alves i Tarec Saffiedine.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.