Kelvin_Gastelum

(Foto. Dave Mandel/Sherdog.com) Do mocnej rozpiski gali UFC 171: Hendricks vs Lawler, która odbędzie się 15 marca w Dallas dodano kolejne interesujące starcie w wadze półśredniej. Jeden z najmłodszych zawodników walczących w 2013 roku w UFC, zwycięzca 17-nastego sezonu programu „The Ultimate Fighter” – Kelvin Gastelum (MMA 7-0) zmierzy się z doświadczonym Rickiem Storym (MMA 16-7, 23. w rankingu MMARocks).

Gastelum po wygranej nad Uriah Hallem (MMA 8-4) podczas finałowej gali siedemnastego TUF-a, w kolejnej walce zmusił do odklepania Briana Mealcona (MMA 7-3) na gali UFC Fight Night 27: Condit vs Kampmann 2.

Po tym, gdy na UFC 171 nie udało się zestawić starcia Carlosa Condita (MMA 29-7, 2. w rankingu MMARocks) z Nickiem Diazem (MMA 26-9, 13. w rankingu MMARocks), Kelvin wyraził chęć walki z tym pierwszym. Ostatecznie obydwaj ponownie zawalczą na tej samej gali z innymi przeciwnikami.

Rick Story od kilku ostatnich walk odnosi sukcesy przeplatane porażkami, jednak na następną walkę powróci do oktagonu po zwycięstwie z Brianem Ebersole’em, którego wypunktował w listopadzie podczas gali UFC 167 – St. Pierre vs. Hendricks.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.