Rich Franklin, który pracuje aktualnie dla organizacji ONE Championship, jeszcze w 2015 nie wykluczał, że może powrócić do klatki na swoją ostatnią walkę. Dziś ta perspektywa oddalił się znacząco i nie ma raczej wielkich szans na powrót byłego mistrza UFC do rywalizacji w MMA. W rozmowie z MMAjunkie Radio, Franklin powiedział, że nie brakuje mu samej rywalizacji.

Brakuje mi tego, ale nie samej walki i wejścia do klatki, brakuje mi tej wspólnoty, która się tworzy w trakcie przygotowań do walki. Czy jest możliwe, abym wrócił? Wszystko jest możliwe. Ale czy jest to prawdopodobne? Raczej nie. Nie jestem przesadnie zainteresowany ligą legend. Dobre zestawienie i dobra walka mogłaby oczywiście zwrócić moją uwagę. Nie chcę jednak dawać fałszywych nadziei na mój powrót do starć.

Franklin powiedział także, że nadal stara cię trzymać formę, ale szczyt swoich fizycznych możliwości ma już za sobą.

Aktualnie prawdopodobnie kondycja mojego ciała jest lepsza, niż w trakcie mojej kariery. Oczywiście nie jestem w szczycie moich fizycznych możliwości, ale nadal staram się być w formie.

1 KOMENTARZ

  1. To tylko chory pomysł Belforta, który bez TRT nie może się odnaleźć. Wystarczy jak co jakiś czas Bellator zrobi freak dziadków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.