Yahoo Sports informuje, że Affliction czyni starania w celu pozyskania byłego mistrza UFC w wadze półciężkiej Tito Ortiza (MMA 15-6-1). Wiceprezes Affliction Tom Atencio przyznaje, że największym problemem w negocjacjach mogą okazać się wygórowane żądania finansowe Tito. Jeśli jednak obie strony dojdą do porozumienia na gali 11 października w Las Vegas powinniśmy zobaczyć Tito w pojedynku z Renato Babalu Sobralem (MMA 30-7).

8 KOMENTARZE

  1. renato to dobry fighter i jest w formie,tak jak tito walczył z najlepszymi,nawet z fedorem myśle ze pojedzie z tito,fajnie by bylo gdyby dyniogłowy przystąpił do affliction,boje sie tylko tego co mowił dana ze wielkie płace dla zawodnikow wykonczą ta organizacje szybko,bo faktycznie w porownaniu do ufc płacą im ekstremalne siano,chyba ze zaczna dzielic dobrych i bioracych spory zysk fighterow na rózne gale ,nie wciskając ich w jednej rozpisce

  2. Pierwsze gale muszą być kozacko mocne (gwiazdyyyy!!!) inaczej nie przyciagną klienta, nie zrobią renomy i z rozwoju (i późniejszych zysków) nici!
    To samo tyczy się płac – start musiał być ostry, dający do zrozumienia „u nas można na prawdę świetnie zarobić” żeby otworzyć sobie drogę do negocjacji z topowymi zawodnikami bez których ani rusz.

    Trump to rekin biznesu, doskonale wie co zrobić żeby odnieść sukces i doskonale sobie zdaje sprawę że od razu pieniędzy nie zarobi, ba przez pierwsze lata (na pewno) będzie do interesu dokładał po to by w końcu zarobić na MMA miliardy. Czy to się uda zależy także od poczynań całego sztabu Affliction, ja im życzę powodzenia.

  3. FEDOR LESZCZE NAWET NIE MOGL ZNOKAUTOWAC SOBRALA, CHUCK ZROBIL TO DWA RAZY , ZA DRUGIM PO MINUCIE WALKI 🙂 I KTO JEST KURDE NUMEREM JEDEN 🙂

  4. Jak to kto jest numerem jeden,pewnie ze Daiju Takase!!!Pokonal Andersona Silve zakladajac mu trojkat nogami,a patrz,nikt inny nie moze! Idz pan w chuj z taka dedukcja 🙂

  5. chuck liddel niech sie lepiej martwi zeby go evans nie znockoutował,tak jak to zrobił rampage albo nie wypunktował jak to zrobił jardine,a obaj dostali baty w ostatnim czasie i ty mi mowisz ze ten gosc to nr 1,nie badz smieszny.

  6. ja myśle ze chuck jest tez najlepszy jesli tylko przyłozy sie do treningów to nie jest do przejścia (najlepsza stójka)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.