Ray Borg (MMA 11-3) z nowym przeciwnikiem na kilka dni przed galą UFC on ESPN 2, która odbędzie się już 30 marca w Filadelfii. Po wypadnięciu z rozpiski Kylera Phillipsa, rywalem byłego pretendenta do pasa wagi muszej został Casey Kenney (MMA 11-1-1).

Ray Borg powróci do oktagonu po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzjami oraz opieką nad ciężko chorym synem. „The Tazmexican Devil” w UFC występuje od 2014 roku, a jego rekord w organizacji wynosi 5-3. W swoim ostatnim występie przegrał z Demetriousem Johnsonem przez widowiskową balachę w piątej rundzie pojedynku mistrzowskiego na gali UFC 216. W trakcie swojej kariery Borg wygrywał m.in. z Louisem Smolką i Jussierem Formigą.

Casey Kenney w przeszłości wystąpił na dwóch galach z serii Dana White’s Contender Series. Najpierw udało mu się wypunktować Cee Jaya Hamiltona, jednak w kolejnym występie przegrał z Adamem Antolinem. Amerykanin od tego czasu stoczył cztery walki dla organizacji LFA, zostając podwójnym tymczasowym mistrzem tejże organizacji. W listopadzie ubiegłego roku zdobył pas tymczasowy w wadze muszej, wygrywając przez decyzję z Brandonem Royvalem. Tymczasowy tytuł w kategorii koguciej Kenney wywalczył zaledwie cztery dni temu na gali LFA 62. W półtorej minuty udało mu się znokautować Vincenta Cachero.