Ray Borg z powodu choroby zmuszony był wycofać się z gali UFC 215, na której miał zmierzyć się z aktualnym mistrzem kategorii muszej, Demetriousem Johnsonem. Byłaby to największa walka w karierze młodego zawodnika. Borg wystosował krótkie oświadczenie na temat całej sytuacji.

Po pierwsze, przepraszam wszystkich fanów oraz Demetriousa Johnsona za to, że nie mogę zawalczyć. Dziękuję doktorowi Davidsonowi, UFC oraz Jeffowi Novitzky’emu za to, że dbają o moje zdrowie. Chciałem dodać, iż nie będę już pracował z Perfecting Athletes oraz Michelle Ingels, którzy nie mogą wypowiadać się na temat całej sytuacji.

Główną walką wieczoru UFC 215 jest teraz pojedynek Amandy Nunes z Valentiną Shevchenko. Nie wiadomo na kiedy organizacja kolejny raz zaplanuje walkę Johnsona z Borgiem.

15 KOMENTARZE

 1. Chciałem dodać, iż nie będę już pracował z Perfecting Athletes oraz Michelle Ingels, którzy nie mogą wypowiadać się na temat całej sytuacji.

  Wiadomo coś więcej ? Przecież te dupeczki pracują również dla Asi

 2. Wiadomo coś więcej ? Przecież te dupeczki pracują również dla Asi

  Na kogoś młody musiał winę zrzucić

  :fjedzia:

 3. Borg już dwukrotnie przestrzelił z wagą (raz o 4,5 funta), ciekawe, czy wtedy też z nimi współpracował?

  Może po prostu lubi sobie pojeść i zmiana dietetyków nic tu nie da :frankapprove:

 4. "Jak informuje Helwani, Ray zmagał się z chorobą przez ostatnie kilka dni. Po badaniach lekarze UFC nie mogli zgodzić się na jego występ na gali w Edmonton. Poinformowali oni także, iż choroba nie ma żadnego związku z cięciem wagi."

  To jak to w końcu jest?

 5. @Ray Borg has twice pulled out of UFC bouts due to illness, twice missed weight in UFC bouts, twice withdrawn from UFC bouts due to injury" a wez ty wypierdalaj , siejesz wioche i nikt cie nielubi.

 6. Jak dla mnie to mogą tą wagę zlikwidować. Kogucia była by trochę mocniejsza,  a różnica w wadze znikoma.

 7. Borg ze STAR TREKA (ekhm) to on nie jest.. Sam się zasymilował..

  Ale spoko. Myszy do Sisco czy Picarda jeszcze dalej : ) (choć IMO walczy świetnie)

 8. Borg ze STAR TREKA (ekhm) to on nie jest.. Sam się zasymilował..

  Ale spoko. Myszy do Sisco czy Picarda jeszcze dalej : ) (choć IMO walczy świetnie)

  Myszy blisko do Quarka :mjsmile:

 9. Ciekawe co ma do zarzucenia Perfecting Athletes?

  Lipność pewnie 😉

  Wiadomo coś więcej ? Przecież te dupeczki pracują również dla Asi

  Wiadomo że JJ ich broni, jak to zazwyczaj w sekcie bywa… chyba. 😉

  "Jak informuje Helwani, Ray zmagał się z chorobą przez ostatnie kilka dni. Po badaniach lekarze UFC nie mogli zgodzić się na jego występ na gali w Edmonton. Poinformowali oni także, iż choroba nie ma żadnego związku z cięciem wagi."

  To jak to w końcu jest?

  Z tego co się orjentuje to bez jego zgody jedna z babek sie w jego imieniu wypowiedziała właśnie na temat (nie) przyczyny.

  Shortly after news of Borg’s withdrawal became public, Ingles told MMAFighting.com that the fighter’s exit “wasn’t weight related.”

  Dla tego powiedział.

  “I also want to add that I am no longer working with Perfecting Athletes and Michelle Ingels, who was not authorized to speak on my behalf.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.